Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
25. jan 2008

ahoj,juj evi detom fajn len maleho mam stale doma,manel vravel nech ho nedavam,ze je vela deti chorych,inac sme uplne fit,musim poklopat 🙂 no a nielen v Presovskom ale aj v Kosickom,moj bracha j otec maju 40stupnove horucky a strasny kasel 😢 a ty mas maleho doma?

adikasb
25. jan 2008

ahoj Leni, sme naraz pisali ako pozeram 😉

adikasb
25. jan 2008

normalne sa divim, ze som vas tu tak zastihla, a este viac sa divim ako sa tu Sofi sama hra pri mne v obyvacke, to ona nezvykne, ked ma vidi za PC, tak hned sa ku mne teperi 😅

lenrie
25. jan 2008

Ahoj Adi,jej super ja tiez uz moc na pocitac nemozem,obidvaja hned vymyslaju ☹ ale teraz mi tu vyhadzuju veci zo skriniek tak je chvilku klud 😉 a snazim sa detom pobjdenavat nejake vecicky,nemame co nosit,akosi vyrastli 😲

adikasb
25. jan 2008

Taaak, som pochvali Sofi ako sa tu pekne hra a uz priliezla ku mne a sedi pri PC 😅

lenrie
25. jan 2008

no mala si byt tisko 😝 moja sa uz tiez zacina na mna stverat 😲

adikasb
25. jan 2008

Leni, uz si predala kociarik, som videla, ze si mala inzerat. Ja sa snazim zohnat ten Quinny Speedi, ale akosi sa mi zatial nedari, ale este nejaky tyzden pockam

lenrie
25. jan 2008

ved tych speedi som videla vela na MMB

adikasb
25. jan 2008

no hej, ale vela ich predavaju ako komplet, ja chcem len sportak a ine zas maju podla mna vysoke ceny 😝 No jeden uz mam priblizne vyhliadnuty, ale este pockam

lenrie
25. jan 2008

ja som tusim videla aj sportaky a cena nejakych 6000sk,to je vela?ja sa nevyznam,taky som nikdy nezhanala 😀

adikasb
25. jan 2008

nie, 6.000,-- je tak celkom akurat, ale az vcera jedna maminka hodila jeden za tolko, ale nema realnu fotku, tak som jej uz pisala, nech mi posle a este jeden tam je este za menej, ale to nie je Quinny, ale este Maxi Cosi - taky predchodca, takze dost stary typ...

lenrie
25. jan 2008

ako vravim nevyxnam sa moc,nad tymto typom som nrozmyslala....juj mam dost deti su strasne,mala len vymysla am,aly jej robi napriek,normalne uz sedivejem 😠

vka
autor
25. jan 2008

no aha pišu jedna radosť mammkopu žehlenia Dianka chodi na cirkevnu tam zatial nič tak dufam že sa budeme držať tak sa zatial majte

lenrie
25. jan 2008

no tak ja mozem zehlit a umyvat dlzaky len ked spia,takze ani vecer ked su drobci v posteliach nemam oddych,kolkokrat este pratam do desiatej-jedenastej a potom mrtva padam do postele 😠

vka
autor
25. jan 2008

no ale zato maš super postavu 😉 😉 😉 😉 😉 Dianka došla zo školy s tým že ju všetko boli aj hrdlo a ma zvyšenu teplotu nešla už ani na subor cez vikend sa musi nejak preliečiť samozrejme ak teplota nevystupi dufam že nie už len toto by mi chybalo ☹

lenrie
25. jan 2008

no Evi dik 😉 ale ja by som brala takych 5kg navyse 🙂 🙂 baby nemate??? 😝 aj kupim 😀
a dianke skore uzdravenie,snad ju to cez vikend prejde ale zial takemu niecomu sa terz nevyhneme ☹ pocasie je na chripku stvorene a kadejake virusy

vka
autor
25. jan 2008

rada nerada ale boli sme na poh mala teplotu 38,7 ma zapal hrdla leharka povedala že tweraz pri tych virusoch ma aj taky obyčajný zapal slnejšie priznaky takže mame antib a uvidime ako sa bude citiť v pondelok či pojd do školy či ostane doma ja idem na kurz a musela by byť sama no do nedele daleko........mužik ide točiť ples maly po obede nespal tak ho šupnem hned teraz a s Diankou budeme mať postelovu damsku jazdu 😉 😉 😉 takže prijemný vikend všetkým PA 🙂

komisakpd
26. jan 2008

baby prajem pekny vikend..

vka
autor
27. jan 2008

Ahojte ako? Leni ide malý už zajtra do školky??moj ide hoci sem tam zakašle inač v stredu maju mať karneval neviem či vieš moj bude drak mame doma taku masku ešte od davna inač chce byť princ no ma draka tak bude drak princom bude inokedy ...aj Dianka ma v stredu ale na lade ona bude kvetinka tu budeme musieť ešte urobiť lebo čo ine na vetrovku vymysliš švagrina ma masku snehulienky velmi pekna tiež prečo im karneval neurobili v telocvični myslim si že deti by to potešilo ovela viac .....

lenrie
27. jan 2008

ahojte a peknu nedelu,Evi,maly ide doskolky a karneval?no nemam ziadnu masku a to uz nezozeniem tak neviem:::(((( 😠 😠

vka
autor
27. jan 2008

no Leni ja sqma mam problem ma masku draku je mu sice dosť velka stale mu pada z hlavy ale čo teta ma masku princa no zajtra ju mam isť vyskušať ale tak na 90% mu bude asi velka ona synovu ju šila ked mal 5 r a Tian je taký drobec tak neviem neviem ale v detskom svetea v papiernictve u solarky som videla masky mali na predaj a celkom pekne cenu som si nevšimla 😨

danuska24
27. jan 2008

ahojte. po dlhsom case som tu zas. v utorok sme boli v poradni, mame 4060 g. Linda ma zvyseny bilirubin tak sme dostali riboflavin a cierne uhlie, buduci tyzden na kontrolu. ked jej Dr. robila odber z hlavicky mala ani nemukla. az som bola prekvapena.. mna poslali vonku z ambulancie a stojim na chodbe, pocuvam, pocuvam - tak som si myslela ze ju este nepichli ked nepocut ziaden plac a zrazu vysla sestricka ze mozem ist dnu - a ze mam ukazkove dieta. boli sme aj s klbami , vsetko ok, kontrola o 2 mesiace. 😉
od stredy sme boli na navsteve u presovskej babky, aby si aj nasi uzili trosku malu.
😎

lenrie
27. jan 2008

no ale nechcem vyhadzovat zbytocne peniaze za masku 😒 😠 ,ktoru oblecie raz nemam na to nervy,no tak ho asi nedam do skolky v stredu a basta 😠 keby som to vedela skor nasi by mi z Kosic doniesli 😒

vka
autor
27. jan 2008

no ....ja som už aj rozmyšlala že by som maleho obliekla so celeho čierneho kolo pasu mu dala šatku akože pirat no ....Dani tak to je fajn že sa mate dobre mala rastie ako z vody držte sa

lenrie
27. jan 2008

no uvidim 😉 nic sa mi neche ☹
Evi a ako Dianka?uz je jej lepsie?baby,neviete mi niekoho poradit?chcela by som chodit do solarka ale potrebujem niekoho kto by mi postrazil drobcov,tak 3krta tyzdennne na hodku...dik za tipy 😉
Dani ako malicka,pocuva?uz ste si zvykli na seba?

vka
autor
27. jan 2008

Leni Dianka ma dnes vrtulu v zadku v piatok sme v zabali davali mala 39 v sobotu už teplotu nemala ale zato v noci bola mokra ako myš ved aj dobre že sa vypotila a mala ti vydrži pri niekom cudzom? dosť je na teba upäta že?

lenrie
27. jan 2008

tak to som rada,ze je jej uz lepsie 😉 nasi co boli chori,tak mali horucky do 40 pomaly cely tyzden a kasel este stale ☹ a mlaa?ked bude s nou aj nIko tak ano,len ho musi vidiet

vka
autor
27. jan 2008

a nie je ti ešte skoro do solarka chodiť? lebo ja chcem tiež isť ale to až pred letom tak začiatkom maja ked som bola par krat pred letom min roku tak ma v lete pekne do hneda opalovalo a myslim si že to bolo tym solarkom a aj mam lepšiu pleť ked tam idem my ked chodievame do ružbach tak v cene vital sveta mačš aj solarko tak je to super ked preratam ale ked by som iba tak chcela a ja si davam 10min vyjde to kolo 120sk 😖

adikasb
27. jan 2008

Ahojte, tak my sme dnes u svokrovcov, uz sme po obediku aj po kave, mala mi konecne zaspala, strasne zle zaspava tento tyzden 😔 Normalne ju niekedy aj vyse hodiny ukladam, kym zaspi - a to aj cez den aj vecer, takze nic moc 😖
Danuska, tak to je Linda naozaj odvazna 😉 No ja som zvedava ako Sofi zvladne teraz ockovanie, idem o nejake 2 tyzdne, ale nema moc rada dr. a place aj bez ockovania... Takze sa tesim 😅
Leni, ak chces tak Ti drobcov mozem aj ja postrazit - teda ak to zvladnu, neviem ako su teda zvyknuti na cudzich, ale kludne ich mozes k nam priviezt na tu hodinku-dve, ved vezmi deti a prid niekedy len tak na kavu a uvidime 😉 Sofi ma kopec hraciek tak by sa zabavili a ja som doma, tak mam cas 😉

lenrie
27. jan 2008

cchem teraz,robia sa mi vyrazky a kozna mi stale doporucuje na to solarko 😉 tak preto a zas ked sa chces v lete opalovat tak aspon 3mesiace pred tym nez pojdes na normalne slnko,inac to skodi na pokozku a ja som za slobodna chodila stale,mne chyba v zime slnko tak preto 🙂 a aj tie vyrazky sa mi teraz porobili na nohach a na tele,zrejme nejaka alergia ☹