Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

adikasb
27. jan 2008

A Sofi sa potesi, ze k nam prisli nejake deticky 😵

adikasb
27. jan 2008

Leni kuk moj prispevok na predoslej strane 😉
A ja som este v solarku nikdy nebola, ale prave ste ma trosku motivovali 😎

lenrie
27. jan 2008

Dik Adi,to by sme mohli skusit,len neviem kde byvate ☹ myslela som niekoho tu v meste ale ked nezozeniem tak skusim a na tu kavu mozem prist aj tak ved zas autom to nie je tak daleko,ci ano?a auto mam vlastnne takze ziaden problem 😉

lenrie
27. jan 2008

solarko ja milujem,zas sa to nesmie prehanat ale ja som bola zvyknuta na solarko za slobodna a tak som nemala ani suchu plet ani problemy svyrazkami na nohach,s tym mam vecne problem ked pride zima,vraj to moze byt aj tym,ze tak moja koza reaguje na nedostatok slnka 😉 ☹ preto by som sla a naozaj mi to uz chyba

adikasb
27. jan 2008

Byvame v Orkucanoch, to vobec nie je daleko 😉 Pesi je to 15-20 min. do mesta, autom asi 5 minut. Tak prid niekedy cez tyzden na kavicku, poslem Ti ss kde presne byvam 😉

lenrie
27. jan 2008

Ok Adi,sme dohodnute 😉 🙂 a dakujem 😉

vka
autor
27. jan 2008

no Leni to bude určite nejaka alergia 😒juj ale sa tešim na leto === vonku je ale čas bola som v lidli fuči o sto šesť 😒 teraz sneži rano pršalo tuto zimu ani snehu poriadne dufam že ešte napada rada by som šla polyžovať idem sa s Diankou doučit pa

adikasb
27. jan 2008

Leni, nemas zac 😉
A to pocasie 😒 Ale vcera bolo celkom pekne, no dnes aj v noci prsalo, tak zas mame blata na dvore 😖 Ale na jar uz ideme urobit dvor, nech to trochu vyzera a hlavne nech sa da normalne chodit. A aj novu cestu by nam mali na ulici do leta spravit - teda nielen nam na ulici, ale v celych Orkucanoch, tak uz sa tesim 🙂

lenrie
27. jan 2008

no tak to ti nezaavidim,nemam rada blato 😠 a vy tam uz planujete ostat byvat?ozaj baby neviete o nejakom dome na predaj?chceli by sme kupit,tak ak nahodou kluden mi napiste,budem rada

adikasb
27. jan 2008

Ano, my tu uz planujeme ostat byvat navzdy 😵 Spravili sme si podkrovny bytik na domceku, na prizemi byva moja babka, ale my mame osobitne vchodove dvere a v podstate aj vsetko ostatne mame vlastne, a sme velmi spokojni 😵 My sme mali predtym - teda muzik mal 3-izbovy bytik v SB na Presovskej, ale chceli sme jednoznacne domcek, tak sme predali a postavili si toto. Hlavne muzik si nevedel zvyknut na byt, predsa len zil cely zivot v dome a este bol ten byt hned pri hlavnej ceste...
A teraz neviem o nijakom dome, co by sa predaval - teraz v lete bol jeden na nasej ulici na predaj, ale uz je predany a uz tam asi aj byvaju novi majitelia, ale keby som nahodou vedela, tak dam vediet 😉
Leni, ved skus pozriet aj nejake inzeraty a pripadne realitku, ci nemaju nieco v ponuke 😉

adikasb
27. jan 2008

A Leni o novom domceku ste nerozmyslali? Ono sa to moc neoplati kupit starsi dom a prerabat, casto to vyjde aj rovnako ako postavit novy, a vzdy to nebude uplne podla Tvojich predstav... Este ked clovek zdedi, tak sa da, ale kupit a prerabat, vzdy nevies co Ta na starsom dome prekvapi... A dnes sa uz da stavat celkom rychlo, ked su prostriedky, len treba kvalitne firmy, my sme mali dost smolu 😠 Aj ked vacsinu veci sme robili svojpomocne, no nieco sa neda a parkrat sme spokojni moc neboli 😒 Ked si to clovek spravi sam, tak je to tak ako chce.

lenrie
27. jan 2008

no pozeram stale ale zatial nic ja by som tiez najradsej do domceka a manzel je zvyknuty tiez byvat v dome 😉 cely zivot byval v dome a aj pre deti je to najlepsie,mas dvor mozu sa hrat bez toho ,ze by si sa o nich bala,tak na nas prosim mysli,ked budes nahodou vediet o nejakom domceku 😉

adikasb
27. jan 2008

Tak peknu nedelu, babenky, opustam PC

lenrie
27. jan 2008

aj tebe Adi 😉

vka
autor
27. jan 2008

Terka haloooooooooo,,,ste už doma ???tak sa pochval ako si sa mali myslela som na teba že ako si uživaš 😵 juj vonku poriadna nadielka že,lenže najhoršie to že teplo a všetko sa topi ☹ 😒

bznka
27. jan 2008

No ahojte, no sme doma...dosli sme okolo 16,00 a bolo fajnovo 😉 ....az sa sa mi nechce byt doma,pocasicko nam prialo vcera...krasne svietlio slniecko...tak boli super prechadzky, super sankovacka, behacka a aj sme pokorculovali 😉 .....no ale vecer dosla vychrica...dnes uz bolo fakt zima a strasne veterno, no ale nevadi lebo aj tak bolo super......lenze bolo kratko a nestihli sme to co bolo v plane 😉

-.....chorym prajem rychle uzdravenie, a naozaj teraz virusy hrozia a zatvaraju skoly 😉 ...dufam ze my nepochorieme po vylete, mangelik sice po navrate domov sopli ale verim ze je to len precistovanie 😉

vka
autor
27. jan 2008

no tak to je fajn a splnilo to tvoje očakavanie rozumela si si s dievčatami a deti ako to preživali?

vka
autor
28. jan 2008

Ahojte tak vidim že pišete o dušu 😠 ja som už doma dnes to bolo len take informativne a na moje počudovanie to nieje až take lahke ako som si predstavovala mame normalne predmety ako su zdravoveda ekonomika psychlogia manikura -pedikura materialy-technologia a nakoniec z tychto predmetou je skuška no ..čo už dala som sa na to tak vydržim akurat tam chodim s jednou kamoškou zo sabinova tak si robime srandu že čau spolužiačka na maleho budem dostavať nejake korunky tak aspon dačo ale to mi treba kopec veci vybaviť a aj zdravotný preukaz zajtra nam dali volno na to aby sme si všetko povybavovali 😒 inač od 8h..=14 45h tak akurat budem stihať po deti

bznka
28. jan 2008

evka no mne dnes nesiel net az teraz 😉

takze z teba bude skolacka teraz.....no ja ked som chodila na kurz z uradu bol v sabinove ale tiez bol od 8 do tretej ci pol stvrtej.....ziadne ze hodinku ci dve

...ako bude dlho ten kurz?

...inak na chate bolo vynikajuco, naplnilo to moje ocakavania a s dievcatami sme si rozumeli aj chlpai medzi sebou a deti tiez.....uz sa tesim na dasliu akciu 😉

vka
autor
28. jan 2008

no Terka to je fajn lebo nievždy tie čo si pišu cez net tak osobne si nerozumeju.............................3.3 maju byť skušky tak uvidime ta pani spominala že vraj skor no na papieri je 3. 3 samozrejme ak sa mi daka robotka pritrafi aj skor 😀 no ale zmena premna

lenrie
28. jan 2008

Juj Evi super,budem prva zakaznicka,uz mi treba tie nechty porobit,tak na mna mysli prosim 🙂 😉

vka
autor
28. jan 2008

ok 😉

lenrie
28. jan 2008

dik moja 😉

vka
autor
28. jan 2008

bol malý v školke ? nepytali od teba papier?

lenrie
28. jan 2008

ano bol a pytali,ale maly chory nebol tak mam napisat z rodinnych dovodov 🙂

vka
autor
28. jan 2008

ešte s papierami nas zaťažuju ech.....malemu menia basničku na čim čim inač nema zaujem sa učiť takže neviem neviem aj tvoj dostal niečo?

vka
autor
28. jan 2008

TERKA SI TU ????????kuk ip

lenrie
28. jan 2008

nie moj nastastie nic 🙂

vka
autor
28. jan 2008

Dianka je dnes v družine rano sa velmi tešila som zvedava ako prežila den

kari
28. jan 2008

Ahojte babky tak po dlhsom case som tu zas.Nemam sa nic moc ,manzel my odisiel na dlhsiu dobu prec tak sa to snazime zvladnut s malym sami.Sice cas nam ide celkom... ale maly je strasne zaplakany odkedy je manzel prec. ☹