Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
8. máj 2008

...no nech v sobotu vyjde pocasie, tiez by sme sli pozriet do mesta.....a v piatok ma byt ten rachot ci co 😀

vka
autor
8. máj 2008

Aj my pojdeme pozriet o kolkej to vlastne začina??????Terka a ten rachot to je čo ????? 😕

bznka
8. máj 2008

...ta ten rachot mrkni na stranke sabinova.......nejaky zapis do knihy ci co..nevime velmi sa o tao nezaujimam

..no a som inak nazlostena u nas pocasie na figu...a teraz mi pislaal kamoska ze ako uzivam den ,ze jej deti pobehuju v trickach bo tak horuco.....no takze to tak s nasim malym slovenskom este aj pocasie je tu nerovnopravne 😀

vka
autor
9. máj 2008

😉 😉 😉 Pekný vikend všetkým tak nam počasie dufam vydrži na tie kulturne progarmy v tom našom meste 🙂 🙂

bznka
9. máj 2008

....tak verim ze nam vydrzi.....dnes a do mesta nechystam...mangel id ena nocnu a mne sa neche s 2 detmi teperit kvoli nejakemu hluku...a aj tak ani neviem co bude zajtra...dnes sme boli na nakup a asi som neurobila dobre....moje dutiny ma zacali boliet este viac.....na asi nenadarmo mi lekar kazal byt len doma a nechdoit vonku

vka
autor
9. máj 2008

Terka tak čože choreješ nemaš ty malo vitaminu S 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dianka chce strašne isť do mesta no mne sa nechceeeeee žehliť mi treba ☹ zajtra aj v nedelu budu vystupovať zo suboru Terka bodaj by to s tym počasim bolo ok

danuska24
10. máj 2008

ahojky. dnes som chcela ist do SB na tu milu... tak uvidime ci sa pocasie umudri....
vcera som bola v PO, behali po Presove nejaki chlapici z belgickej TV, robili s ludmi rozhovor o nasich ,,tmavsich,, spoluobcanoch - oslovili aj mojho braska (lebo moja anglictina je strasne biedna) , takze v Belgicku bude TV hviezda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
10. máj 2008

😀 😀 😀 😀
Aj my sa zberame na milu Dianka vystupuje tak už len kvoli nej ale čosi sa nam počasie kazí 😒 už ked nebude svietiť slniečko tak nech aspon neprši a nefuka .................Boli sme včera na zarachotiť no bolo celkom až na to že sme zmrzli maly sa zgulal na zem na ruke ranky ako vranky ale plaču ach ...odišla som s malým ja skor a mužik tam ešte ostal aj s Diankou 😉

bznka
10. máj 2008

.....ahojte...tak my sme nesli na milu....pocasicko nas odradzalo......a evka neboj nemam malo vitaminu S 😀

....to Lenka uz je v Prahe ze sa nam neozvya?

.....no a to len mi tu na vyhode mame take super pocasie v Blave a na zapade je stale pekne...sak ked ste videli spravy tak v blave na tej mili boli v trickach 😒

vka
autor
11. máj 2008

Ahojte Terka my sme boli na milu ---vlastne na program kvoli Dianke asi od 15 00h do 17:00h boli programy ozaj bolo to pekne ale nakoniec tam asi ostalo malo ludi a mila????vraj mala byť po programe ale nič sa nedialo alebo bola pred programom?????? neviem ja som prišla kolo 16 00h Ked ukazovala z Blavy ako to tam vyzeralo tak to sa Sabinovu prirovnať neda mohli tam, byť nejake stanky s cukrovou vatou perničkami či skakaci hrad no ...akurat program no...
Terka Lenka už bola v Prahe a tušim v pondelok sa vratili včera som ju stretla ked sme šli z mesta
Ato počasie ????????????????to kedy chce byť teplo???????tak pri Blave sa ludia opaluju a my vychodniari topime 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Dnes ma Dianka vystupenie v kulturaku a potom ....

bznka
11. máj 2008

...dianka len vystupuje a vystupuje 😉

...to vazne k nam asi teplo nedorazi...minuly rok som uz bola v kratkom tricku a letnych nohaviciacha teraz sa zatial neda

vka
autor
12. máj 2008

Teplo dorazilo 😎 😎 😎 😎 😎 sice zatial len opatrne ale dufam že trvalejšie ....
Dnes sme boli s Diankou u zubarky načakali sme sa 1,5h kym nas vzala ale mam už z krku teraz už len na preventivu v septembri mam vziať aj maleho 😖 😖 😖 to bude plaču on ma zubky pekne takže ...
Zajtra mame vystupenie pre mamky v školke už sa tešim 🙂 🙂

bznka
12. máj 2008

....no my sme mali vystupenioe dnes

....my mame zubarku v juni....uz sa nam treba objednat 😒

vka
autor
12. máj 2008

no najvyšši čas stale ma plno ešteže existuju cukriky 😀 😀 😀 tak maju prace dosť 😵

bznka
12. máj 2008

....viem ze ma stale plno ...ale ona tak do mesiaca objedna 😉

bznka
13. máj 2008

....no ale to pocasie je fakt na nervy.....dnes som si povedla ze idem s malou rano na prechadku, ze dam maleho do skolky a ihned pojdem sa poprechdzat urobit nakup....a veru dobre som urobila......lebo poobede to uz opat sa zvrtlo......ale inak rano bolo krasne 😉

vka
autor
14. máj 2008

Včera mal maly vystupenie pre mamičky v školke celkom pekne ale to čo mali nacvičene pre babky bolo krajšie ...dnes sa v školke fotia už ked som vošla tak fotograf tam fotil tak som šupla hned maleho do objektivu kym mu držal učes 😀

bznka
15. máj 2008

..ahojte zajtra cestujem do taiter do soboty....bez deti ...tak si to uzijem 😉

vka
autor
16. máj 2008

Terka tak ty sa ale maš no super a čože mužik ti venoval relax pobyt 😕 😕 tak si to uži moja

bznka
16. máj 2008

..nie ziaden relax pobyt mamae stretnutie s kamoskami z netu..takze s atesim lebo vacsiu cst osobne nepoznam 😉 ..to stretnutzie je sice az do nedela ale ja len do zajtra bo v nedelu ideme na prijimanie muzovmu krsniatku 😉

..no ale dnes som este boal na krcnom....lebo opat ma strasne boli hrdlo....no a opat mi dali len tabletky na cmulanie a kloktadla, v dutinach zapal nie je,/podla snimku/ a mna ide rozhodit ako ma boli hlava.....no verim ze tatry to napravia 😀

vka
autor
16. máj 2008

Do kelu ty sa maš ja zajtra aj v nedelu pracujem ale oddychuj aj za mna 😉 kuk Ip

bznka
19. máj 2008

...super nase stretnutie dopadlo 😉

....inak vcera vecer fajna burka dosla...mam poict ze bude burkove leto

vka
autor
19. máj 2008

Tak prednedavnom som došla z prace včerajšie burka no ta bola riadna no ja burka mam rada lebo rada sa bojim ale len ked je doma mužik 😉 😉 😉 😉
V sobotu večer sme boli v Poprade v aqua parku no každemu odporučam super suprovo boli sme od 17 30h do 21 30h boli sme na laserovej show no užastne deti sa vyblaznili na topoganoch ja relaxovala v teplej perličovej vode no odporučam každemu ....
Včera sme boli zasa u našich opekať deti si behali v krataskach maleho aj slniečko chytilo 😎 😎 😎
Idem sa venovať rodinke ešte musim s Diankou prečitať lebo sa snou učil mužik tak kontrola musi byť 😀 😀 😀

bznka
20. máj 2008

....do aquaparku sa aj my chystame......sice chystame sa uz rok ale chystame....

vka
autor
20. máj 2008

Ahojte keby to bolo bližšie vraj tu v lepanoch maju stavať aquapark ale kedy to bude...........................??????
Dnes je riadna kosa 😒 a vraj maj 🙄 🙄 🙄

bznka
20. máj 2008

...no kym bud v ipanoch aupark..tak nase deti budu mat po skole 😀

vka
autor
20. máj 2008

😀 😀 😀

bznka
21. máj 2008

..LEnka este stla je prec?.....nejako sa nam neozyva?
...Adika co je s tebou?

....nejako nam to tu zosmutnelo a stichlo

vka
autor
22. máj 2008

Ahoj Lenka je už doma asi 3 tyždne teraz momentalne odišla poslala si ku mne nejaký balik a aj ja som ju zdrbala že čo nepiše vraj nema čas 🙄 🙄 🙄
ved ani Danka nenapiše ani Adika a vlastne nikto s mamičiek zo Sabinova a tolko je ich ...............no asi VIP forum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
22. máj 2008

ahoj, tu som 😉