Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
20. júl 2008

...Ahoj Lenka...ak chces odstavit malu tak chod do lekarne a kup si homeopatika na zastavenitvorby mlieka 😉

lenrie
20. júl 2008

no v lekarni som bola atie co zhanam nemaju,skusim este zajtra do ostatnych,mam doma jedny homeopatika ale te su len n to,aby dietatu prestalo chutit mliecko ☹ a to nam netreba,mala si uz nepyta......no a to odstriekavanie mi moc nepomaha,par kvapiek a viac mi nejde a stale ma to boli,no uvidim zajtra...dobru nocku 😉

vka
autor
21. júl 2008

😎 😠 😠 😠

bznka
21. júl 2008

...lenka tak zavolaj gynekologovi on ti poradi alebo je aj nejaka injekcia na odstavku 😉

lenrie
21. júl 2008

dik baby davam si uz homeopatika ale dnes uz nema taky pocit naliatia 🙂 ale stale bolia priserne a tainjekcia a tabletky na zastavenie su otrasne,to len v krajnom pripade,je po nich priserne zle,su zavrate a strasne zsa po nich zvracia,tak to radsej nie 😲 😲 😲 a vcrra som si dala na noc kapustne listy a super to pomohlo 😉 😉

vka
autor
22. júl 2008

fijha tak ludove recepty??? urobila som si kavičku a idem aj popozerať na nejake last minute kvoli dovolenke no u nas to pripada až na polovicu augusta ked vobec 😔 .........čosi sa mužik do toho nema prenho je dovolenka pri mori zbytočne vyhodene peniaze .....ale furt vravi aky je prepracovaný no vyjde z chlapských rozumov 😠 😠 ]-

vka
autor
22. júl 2008

Zajtra ma prisť k nam kamoška čo sme boli spolu v porodnici ked sa nar Dianka prve 2 roky sme sa navštevovali tak ona nastupila do prace a už sme ostaly pri sms a sem tam pri telefonovani včera som ju stretla v meste normalne poznať som nemohla ....tak sme si dohodli stretko na zajtra po 4 rokoch .........bola sama tak som aj zvedava na slečnu ako vyrastla ................ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenrie
22. júl 2008

no u nas tiez dovolenka nepripada v uvahu....muzik na take nie je a sama s takymimalymi detmi nepojdem ☹ 😒 😠 ale s malou si to ani neviem predstavit,to y nebola dovolenka ale nahananie malej po strasnej horucave,pockam kym povyrastie 😉

bznka
22. júl 2008

...tie tabletky su fakt lenka otrasne......ja som mala problem s mliekom aj ked som stevka nekojila.......lebo nemala som dostatok ale stale sa vytvaralo a clovek ma vtedy vysoky prolaktin....tak som ich brala v kuse skoro 4 mesiace.....kvoli neznasaniu som ich vysadila a teraz mam opat rovnaky problem a beriem ich....no ale tak ako mi tovyhovuje lebo su fakt otrasne.....ja ich beriem kvoli zvysenemu hormonu

vka
autor
22. júl 2008

🙂 🙂 🙂 Organizuje sa stretko mamičiek bez detí!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kedy? 🙂 štvrtok 24.7.2008

kde? 🙂 zraz pri vub banke o 17 45h 🙂 🙂 🙂

kam? novo otvorena kaviaren pripadne dohoda 🙂

Kto sa prida????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
22. júl 2008

Evi brnknem ti v stvrtok, co a ako, uvidim kedy mala odkvecne a ked tak by som dobehla aj ja. 😉

lenrie
22. júl 2008

no Evi,ty si teda organizatorka,poobede sme sa len o tom bavili a ty uz mas aj termin,klobuk dole 😉 😉 😝

vka
autor
22. júl 2008

Leni no ved by sa patrilo po tolkych konikarskych stranach .......

Terka a čo ty ???????? 😉

Dani ok ved môžeš za nami do kaviarne ......

bude sranda ked odrazu pri banke zo 20mamičiek hlavna vec že pišeme 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

vka
autor
22. júl 2008

Dani pozeram ti do nicku ty maš dne narodky??????????

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Všetko naj naj naj ...vela zdravička šťastička rodinnej pohody a vela splnených želaní 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
23. júl 2008

ok pridavam sa

..danke vsetko najlepsie k narodeninam

danuska24
23. júl 2008

diky. u nas sa bude teraz oslavovat..................... svagrina narodky , svokor narodky, neviem este kto kazdy, tak sa nezastavime asi 2 tyzdne vkuse.. 😀 😀

vka
autor
23. júl 2008

Tak fajn tešim sa stretko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
My sme dnes mali isť do švagriny krsňa ma 3 r ale mužik ešte v robote šli točiť nejake rieky sa vyliali........tak z dnešnej oslavy nič asi to presunieme na nedelu alebo až nabuduci tyž...............................................
aj navšteva mi dnes dopadla dobre pokecali pospominali ........

Vonku čas na nič zima ako na konci septembra 😒 😒 😒 😒

bznka
23. júl 2008

.....ak sa pocasie neumudri a nebude pekne do konca leta tak ja s dostanem na psychiatriu.....veonku je 16 stupnov....kto to kedy videl..malemu je doma dlho, mne sa nic nechce....tak by sme sli vonku on by sa bicykloval, mala by spala v kociari alebo pozerala na okolity svet a den by mi raz dva zbehol....ale pri takomto pocasi ...prsoe hroza hrozuca

......uz sa tesim zajtra ze kustik vypadnem..evka a muzickovy povedz ze zajtra ziadne natacanie..

vka
autor
23. júl 2008

keby niečo tak segra k deťom pride alebo mamka to sa nestaraj po dlhej dobe z domu vypadnem tak nič mi to neprekazi dufam 😉 😉 😉 😉

vka
autor
23. júl 2008

Potrebujem ist do lidli niečo kupiť vezmem deti aspon na chvilu hadam nas nezastihne dažd 🙄

vka
autor
23. júl 2008

Bola som sa s deťmi pozrieť na Torysu velmi vysoka až nahana strach huči ,,,,,
kopa ludi sa pozeralo ako na atrakciu 😒

vka
autor
24. júl 2008

Ahojte ....
V noci mali mužik vyjazd do Lutiny voda tam zaplavila niekolko domov Leni ako s vašou chatou.... 😒

lenrie
24. júl 2008

ahoj,dnes by som mala dojst ak sa nic nezmeni 🙂 😉 a Evi vazne? 😲 bracha je tam ale nic nespominal,zeby voda brala domy 😖 akurat,ze ide velka voda a my mame dom tak vyssie ,u nas nikdy voda nebola asi sa to tyka domov postavenych pri vode,tych pravidelne voda ohrozuje,akurat viem,ze voda bola az na moste ale uz vraj klesla ,co bracha volal
ja som si uz zazila horsie zaplavy,ked som byvala v Olejnikove u svokry,vtedy evakuovali ludi na vrtulniku 😒

vka
autor
24. júl 2008

no včera šli kolo 22 h točiť tak viem že zaplavilo nejake domy dnes už o 9h išli do čirča no .......voda je živel 😒 😒

K deťom by mala prisť mamka ked sa mužik dovtedy nevrati ..............o 13h ešte idem do prace ...................

vka
autor
24. júl 2008

ULTRA LAST MINUTE=Info 😀

o 17 45h zraz pri vub banke = za nimým sa nečaká 😀 😀 😀 😝 😝 😝

vka
autor
24. júl 2008

za nikým 😝

lenrie
24. júl 2008

uz po robote? 🙂
pocasie zas o nicom a hlasia zas dazde,dokonca burky,ide to kdesi od Madarska 😠 😠

vka
autor
24. júl 2008

ano len parafin a masaž 🙂

lenrie
24. júl 2008

no ved sa mi zdalo,ze si akosi priskoro doma 😉 kuk IP Evi

vka
autor
24. júl 2008

no super mam zasa niečo nove na inšpiraciu 😉 😉 😉 😉 ale ten zlomeny brr 😕