Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
28. nov 2007

dievčata nahodou nemate dvd Perinbaby

lenrie
28. nov 2007

ahojte 😉
takl baby s tym bytom mate pravdu,ja by som tiez najradsej byvala v domceku,ryzsujeme sa nam jeden pozemok tak uvidime,nechcem to zarieknut ☹ a co sa tyka ms ja som pri malom dostala takmer po roku a teraz pri malej po polroku ale momentalne beriem antikoncepciu,tak je to este horsie,v jednom kuse spinim,planujem si dat teliesko,len musim za lekarom sa dohodnut 😒
malych mam uz druhy tyzden doma a ide ma porazit,su ako z divych vajec,v jednom kuse maly robi zle Rianke a potom sa z toho smeje,uz na neho nic neplati 😠

danuska24
28. nov 2007

ahojky. my sa mame celkom fajn, malinka sa hybe o 106 😉
prisiel muzicek, idem mu dat papat 😀

bznka
28. nov 2007

................. no ako ja budem riesit dalej aby som neotehotnela, tak to neviem....ja antikoncepciu velminemozem a teliesko no neviem, uvidime musim potom sa poradit s doktorom 😉 .......dufam ze potom uz nebude neskoro, teraz musim byt pozornejsia, bo nechcem byt opat pozehnana 😉

vka
autor
29. nov 2007

Ahojte teraz som sa vratila od kamošky stretli sme sa v lidli a zavolala ma na kavičku 🙂 kupila som deťom termo rukavice budu ich mať pod stromček vyzeraju kvalitne Leni to ti verim že maš toho dosť aj tak v školke chyba vela deti včera ich bolo 5 a su spojený s triedou mravčekov zajtra maju predškolaci noc v školke tak Tian neide učitelka pýtala aby kto nemusi nedaval deti do školky chcu pripravovať na noc a čo sa týka antikoncepcie ja by som to do seba nepchala a to teliesko to už vobec suseda ho ma a neustale mala infekcie zapaly asi nie každe telo to prima my si z mužikom kupujeme krabičky 😉

janaliptakova
29. nov 2007

ahojte čo ťa stali rukavičky

vka
autor
29. nov 2007

Jani ahoj rukavičky stály 149sk Tianovi som kupila na 1prst a Dianke prstove maju vnutro flisove su termo tak ked pojdeme na lyžovačku a deti mi povedia že je im zima tak ma klofne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ako pokračujete so sťahovanim

janaliptakova
29. nov 2007

v činaku asi budu lacnejšie sťahovanie?pomaly končime ved toho vela nemame je to starši byt kuchyna je strašna ten pan cez ktoreho sme všetko vybavovali povedal že možeme si tu robiť čo chceme či okna meniť či podlahy či kupelne či kuchynu vymeniť ale na vlastne naklady že on potom nebude doplacať nič bol velmi zlatý aj povedal že teraz mu nemusime za december platiť najom že to budeme mať ako na uvitanie a akože pod stromček ma aj znamych ktorý predavaju celu obývačku gaučovku a stenu posielali na fotky cez mail a rozhodli sme sa že vezmeme za všetko chcu 7 000sk a je to aj zachovale uživali to 10r takže to neni až take stare a celkom pekna kombinacia žlto hneda tak sa moc tešime a aj nam to dnes večer alebo zajtra donesu aj pre malu dal čokoladu kupili sme mu flašu ale vobec nechcel tak po dlhom presvedčani vzaldavno sme sa stakým človekom nestretli 🙂

vka
autor
29. nov 2007

waw waw 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Tak takeho človeka je treba hladať no Janka tak je to super a čo sa týka nabytku k malým deťom naša gaučovka tiež sa mi už nepači a o stole ani nevravim poobijaný no hruza ale ked vidim ako nohy vykladaju na stol skaču po gauči vruke falša z džusom to špliecha von 🙄 sadnu s chlebikom ku rozpravke mrvia tam ja zoberem vaniš vyčistim a netrapi ma to keby bola nova tak zadky červene celkom iste aj na nove pride čas ked budu väčši aspon tian alebo do noveho domčeka

janaliptakova
29. nov 2007

nemožem si pomôcť ale od nekial ťa poznam niesi nahodou kadernička ked nieje tak si ťa asi mýlim

vka
autor
29. nov 2007

jani da sa povedať že ano a tebe som odkial povedomá 😕

janaliptakova
29. nov 2007

bola si z bruškom a česala si moju sesternicu vo Vyšnom Slavkove ked si bola na odchode tak je prišlo strašne zle a musela prisť zachranka pamätaš čo sa ten doktor pytal či tebe je zle

vka
autor
29. nov 2007

Booooooooooože.......tak na toto nikdy nezabudnem ozaj Jani ale maš dobru pamäť a ty si bola ktora ? pamätam že bolo dosť horuco tušim bol maj???? asi sa dehydrovala a ku tomu ten lak 😒 😒 😒 😒 už som jej len zakladala korunku a ona mi vravela že jej jej velmi zle že chce vodu tak sa postavila a naraz len klakla na zem dali je lahnuť a ked došla sanitka tak ma ten lekar chytil za ruku ako vam je zle kedy mate termin juj všetci sa smiali a ja zahanbena tak to sa mi nikdy nestalo normalne si ma rozveselila 😀 😀 😀 😀 😀 Jani dobre sa mi keca ale musim isť po Dianku zatial pa

janaliptakova
29. nov 2007

Ja som ti priniesla kafču aj mne treba dovariť obed o 13 00h pride svokra tak nech je teraz sa sprava ako medik neviem či sa chce rozisť v dobrom a možno je jej aj trocha luto že ideme preč čo chcela ma striga jedna 😝 😝 😝 😝

lenrie
29. nov 2007

ahojte vidim ze vy si tu kecate o dusu 😉 a vsetky sa poznate 😉 a ja tu sedim druhy tyzden doma a idem ma uz porazit 😠 evi niekedy dojdi na kafco,tak rada by som uz s niekym pokecala,normalne sa citim jak na sihoti 😠 a ta antikoncepcia,mne zas nevadi ale krabicka mi vadi,tak ci chcem ci nie musim antikoncepciu,ked nechcem baby 😒 a to veru NECHCEM 😖 este jedno uz by ma porazilo nacisto 😲 juj Jani jak super nam zas nic nevychadza 😠 vobec ziadne money nemame a manzelovi dlzia strasne peniaze a my nemame ani na chleba 😲 a tie ucty co sa mi nakopili na pocitaci a niet ich anio z coho vyplatit navyse idu vianoce 😠 manzel nervozny keby islo len o par tisic fajn ale je to takmer 2melony a navyse ani chlapov nema povyplacanych a boji sa ze mu odidu a ti magori mu ani nedvihaju 😲

danuska24
29. nov 2007

ahojky. nejak ste sa rozpisali 😉

lenrie
29. nov 2007

ahoj Danka 😉 ako sa citis?

danuska24
29. nov 2007

dnes celkom v pohodicke. vcera som to asi trocha prehnala - upratovala som to co sa mi nechcelo uz asi tyzden, bola som v PO - neviem ci som vela chodila ale dost mi tvrdlo brusko.

lenrie
29. nov 2007

tak sa setri,mne tiez pred porodom dost casto tvrdlo brusko,najma ked osm vela chodila 😒

danuska24
29. nov 2007

dnes sa setrim aj za vcerajsok 😀 😀 😀

lenrie
29. nov 2007

mne akurta mala zaspinkala,sli sme dnes torsku vonku a tak sa chudatko rozplakala ze som musela domov,asi este nezazila taku zimu 😲

danuska24
29. nov 2007

no dnes je dobra kosa...

lenrie
29. nov 2007

to ano mala nie a nie prestat plackat ☹ a ked sme dosli domov uz bolo vsetko v poriadku 😉 akurat pozeram co komu na vianoce,moc nemam nervy ani cas behat po obchodoch tak len cez net objednam 😉 a vy baby ako vianoce?uz mate darceky?ja nemam ani sajn co budem kupovat

danuska24
29. nov 2007

ja som dnes objednavala knizky z netu, kozmetika (kedze robim s O...... )

vka
autor
29. nov 2007

Ahojky som tu tak s tou zimou mate pravdu dnes primrza čo sa tyka vianoc toho roku som v predstihu detom oblečenie mam pokupene aj mužikovi kozmetiku oblečenie si kupil ked snme boli na ukrajine a my väčšinou po vianociach ked su nejake výpredaje tak vtedy si kupime my Danuška sme obdaruvavaný od našej mamky po každý rok z ORif...(nemože sa pisať značka???)deťom kupime ešte nejake hračky a aj knihy moj mužik nema rad take nakupovačky a potom ked mu ukažem bločky tak sa dudrdi a čo ved mal isť somnou 😝

lenrie
29. nov 2007

knizky planujem aj ja , je to osvedcena klasika a aj ta kozmetika 😝 malemu som objednala motorku s nosnostou do 35kg a este lego a malej zatial mobil od F...P...ona je malicka tak to moc nechape 😀 a muzikovi este neviem,planovala som nejaku mikinu alebo bundu znackovu tak uvidim,bo sam si nikdy nic na seba nekupi,musim teda ja 😀

bznka
29. nov 2007

.... tak mala som co citat 🙂 , pobavila som sa na prispevku evkinom copisala o tom ako bola cesta a ako si ju pomylili 🙂 🙂 🙂

......ja sa tiez chystam poobede do lidlu - inakk v lidli su celkom fajn veci, ved mnohe su znacka lycra ako spodne pradlo a to je fajn 😉 , rukavicky aj nam by sa zsili nove a najma teple, no ked nebude sneh tak si vystacime aj s tymi co mame 😉

......maly dnes nesiel do skolky,nemala som chut sa teperit s dvoma detmi tak som mu urobila volno, tak sa vytesovala od rana sa hra v izbe - takze anin eviem ze ho mam, pokladik moj.

...... ono pri detoch sa veci nove dat velmi nada, ale ja som inak bola na maleho prisna a som ....on vie co moze a co nie - ziadne skakanie po gauci, lebo ho nemame 😀 😀 😀 , ....

vka
autor
29. nov 2007

fijha moj chce zubara a bojovnikov piratov to ma zo školky

danuska24
29. nov 2007

evi co som si vsimla tak nejake prispevky boli vymazane - ,,akoze,, reklama 😀

bznka
29. nov 2007

Janka... tak toje dobre ze sa este taky ludia najdu, dnes ichje tazko hladat 😉

......... bez svokry ti bude fajn, no alebo ti budde chybat 😀 😀 😀