Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
3. okt 2007

takco nepaci sa jje v skole?alebo niekma cez vikend idete? 😒

vka
autor
3. okt 2007

neviem čo špekuluje ako v škole sa jej pači nevravela nikdy nič negativne a cez vikend možno v nedelu??v sobotu ide mužik na Duklu volali ho s STV nejake oslobodenie asi bude aj zaznam na dvojke 😕 mužika chce isť do svokrovcov ale do kelu oni sa tu aky je tyžden dlhý neukažu a ja mam tam chodiť ani ich nezaujima či sme ok alebo čo, keby deti boli ok šla by som do ružbach na kupko na nejaku prechadzku inač zajtra je františka a moj oco ma meniny tak aj zablahoželať

vka
autor
3. okt 2007

tak a sme po navšteve sestra je pekne opalena a zda sa mi že je rozumnejšia taka dospelejšia našla si tam priatela podrobnosti neviem zajtra ma prisť ku mne na navštevu tak budem vedieť viac priniesla kopec darčekov rodičom mne kupila vonavku nejake suveniry deťom dianke nahrdelnik s naramkom no zabudla ho u babky aj velkeho maca malemu formulu na dialkove ovladanie pridala som foto kuknite inač ma kopec zažitkov pozerali sme fotky na ktorých je zabava nadherne more plaže aquapark bary kolotoče praca no iny život tak dobru noc

lenrie
3. okt 2007

juj tak super den za vami vsak evi? 😉 mne kamoska pracujem na cypre teda uz sas pomaly nikomu neozyva a to sme na strednej boli neodlucna dvojka dokonca sa na seba aj podobame kazdy sio myslel ze sme sestry a teaz akoby sa pod nou zem zlahla ☹ ☹ a veru sla by som niekam na plaz no budem musiet pockat na letochsytmam sa na Kretu ale je to este daleko,si ma normalne navnadila Evi na slnko asi zbehnem do solarka,hm keby som ale kde mala dat malu ☹ ☹ tak nic z toho,juj nemam rada to sychrave pocasie,dnesny den bol fakt otrasny

bznka
3. okt 2007

uz aj ja a tesim na tu svoju sňsestru - vka ma teraz tak navnadila 🙂

grejsy
3. okt 2007

Cauko ja som tu nova.Byvam nedaleko Sabinova.Som vydata a mam trojrocnu dcerku Emku.Tuto stranku mi odporucila kamoska Evka ktora je priamo zo Sabinova a tymto ju pozdravujem a samozrejme vas.Evi dnes som stretla Jozka natacal pred nemocnicou s Emkou sme v zabere.Dobru noc vsetkym. 🙂

vka
autor
4. okt 2007

ahoj Katka som velmi rada že si pisla no vidiš aku maš protekciu!!! fijha tak ty ponocuješ a kde maš počitač v spalni? dakujem za pozdrav 🙂 🙂 🙂 🙂 Jožko chvalil Emku že aka je vysoka jemu sa zda že o hlavu od našho sebastiana určite teškam sa na vašu navštevu Leni moja segra vravela že mala jednu super spolužiačku s ktorou si vyborne rozumeli ta holka prišla na Cyprus o mesiac neskor lebo ešte nemala 17r šla robiť do ineho hotela asi 7km dalej zo začiatku sa navštevovali aspon raz za 2 tyždne no časom sa prestali navštevovať lebo každa robila inač a aj volno mali inač a ked sa možno raz za mesiac navštivili normalne si nemali čo povedať tam kde robila mala svoju partiu ale každy myslel sam na seba z hotela kde robili si mohly vziať malinovky džusi ale len tí čo robili napojarov oni si vzali a na druhych kašlali neexistovalo tam vezmem aj pre inych každy na seba myslel

lenrie
4. okt 2007

ahojte a peklne ranko,no ta moja kamoska bola zas strasne chalanov v tom bola uplne hrozna 😠 a nasla si tam nejakeho z Libanonu no ktovie ci on ju niekam nestiahol fakt neviem ked sa ona zalubila nik si s nou nedal rady 😢 ale inac bola fakt super baba aj na svadbe mi bola no neviem musim brnknut jej mame
vitaj Kati 😉 odkial si?

bznka
4. okt 2007

aj ja tu vitam novu babku 🙂 no odkial si 🙂 sme tu viacero zvedave 🙂

vka
autor
4. okt 2007

bznka tak ako malička nechceš hodiť par fotiek aj my by sme ju radi videli a čo braček ako reaguje stihaš doma všetko?

grejsy
4. okt 2007

Cauko vka ja stale tak ponocujem.Akurat idem na nakup Emka ma uz caka vonku takze letim.Potom sa ozvem Pa. 😵 😀

grejsy
4. okt 2007

Lenrie som z Hermanoviec.Zdravim.

danuska24
4. okt 2007

ahojte, dlho som tu nebola, nestiham absolutne nic

vka
autor
4. okt 2007

danuška kde sa takt ponahlaš grejsy a to aj Emka tak chodieva spinkať ? je 11h a ja zaspim jak medved potom sa iba Jožka pytam ako film či relacia skončila v nedelu by som šla na nakupy na ukrajinu to sme so sestrou tak špekulovali neviem neviem či sa da otec prehovoriť no on je zo sestry teraz na mäkko tak možnože 😵 😵

bznka
4. okt 2007

Ja velmi nerada hadzem fotky na net 😒

no bracek si uz zvykol, doma zatial stiham vsetko bo mangelik m a dovolenku ale od pondelka to uz bude ine - no dufam ze to bude dobre, urcite budu kriticke dni ale to boli aj bez malej takze .....no uvidime co nam zivot donesie. 🙂

vka
autor
4. okt 2007

no bznka dobra vyhovorka 😒 😒 😒 ale zvladnete to len si musiš urobiť harmonogram ale ked je mala dobručka tak nevidim problem Grejsy čo porabaš??????????????

danuska24
4. okt 2007

Evi nikde, len v robote nic nestiham...

bznka
4. okt 2007

ziadna vyhovorka, sk sa mozno raz stretneme na ulici a uvidis na zivo 🙂

danuska24
4. okt 2007

kolegyna maroduje, ma anginu ☹

lenrie
4. okt 2007

bznka a ako maly berie sestricku?my sme to mali zo zaciatku tazke maly mi stale skriabal a stipal malu,vyslovene na nu utocil ale on mal len dva roky ked sa narodila a tvoj je uz predsa starsi.....a chodi ti do skolky?a este ako ta spoznamked ta stretnem v meste?aky mas kocik?lebo mozno okolo prejdem a ani nebudem vediet ze si to ty....

danuska24
4. okt 2007

ahoj Leni 😉

grejsy
4. okt 2007

Cauko Evi akurat prisiel Peter tak tak idem mu dat veceru.Emka sa este hra v plnom prude.zajtra idem k zubarke lebo uz trpim druhy den.Drz palce.Baby co zajtra varite?majte sa idem hrat tu veceru.Pa.

lenrie
4. okt 2007

ahoj danka 😉 ako sa citis?v saci si este nebola?
grejsy dobra otazka co varit?moja vecna dilema 😝 baby poradte

danuska24
4. okt 2007

Leni este nie, ale ,,pracuje,, sa na tom. Ujo mi slubil ze mi vybavi Sacu, mal by tam poznat niekoho. Zatial mu davam este cas, take 2 tyzdne, a potom zistim co a ako, ci sa do toho pustil.

danuska24
4. okt 2007

no a ked sa nahodou nepodari, tak si to budem musiet vybavit sama. 😅

danuska24
4. okt 2007

grejsy kedy uvidime nejake fotecky?? 😉

danuska24
4. okt 2007

Leni citim sa ako maly tank. inac celkom pohoda. sice mi vsetko trva trocha dlhsie, ale da sa..
Krize ma dost casto bolia, ale manzelik poctivo kazdy vecer masiruje chrbatik a natiera brusko. (mame to na smeny - ja rano a on vecer) 😀

danuska24
4. okt 2007

caute zajtra 😉

lenrie
4. okt 2007

dani este vydrz ja viem ako ti je ale je to take super mnat brusko,ak ti ammpravdu povedat uz si poriadsn ani nepamatam ten pocit ked ta male kopka alebo ty si pohladis brusko a ono sa pomrvi 😉 😉 len si to krasne vuychutnaj a Sacusi vybavis aj asama ak nic nevybavi ujo jednoducho tam pojdes a basta,ved sama si mozes vybratkde chces rodit 😝 dobru nocku

danuska24
4. okt 2007

Leni v nedelu som hodinu pozerala na brusko ako sa malinka mrvi, super pocit. 😉