Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
19. okt 2007

no pride vikend tak oddychneš neviete mi povedať 9 oktobra som posielala na dobierku jeden balik-obalku v hodnote 530sk doteraz mi peniaze neprišli aka je asi doba na prevzatie ja som tak počitala že v pondelok utorok by mi mali korunky dojsť tak neviem bud to ešte neprevzala alebo ..... ☹

danuska24
19. okt 2007

evi no mi co posielame balicky na dobierku z prace tak väcsinou do 2-3 prac. dni je to ,,vybavene,,. Lenze aj nam sa uz viac ludi stazovalo ze posla to nejak flaka, takze asi len dufat ze co najskor pridu 😉

vka
autor
19. okt 2007

už som rozmyšlala že to asi tak skoro neprebrala ked ona ma tak pekne prosila že banku nema blizko tak na dobierku vieš ked ti pošle peniaze na učet tak to maš spolahlivejšie 😒 v nedelu sme mali isť na ukrajinu no otec to zrušil 😠 a volam mužika do polska lebo ma zajtra volno tak ohrna nosom vraj bude kopec ludi a on nerad nakupuje ved ktorý chlap rad 🤐

danuska24
19. okt 2007

ved to.
ja som tiez chcela ist do polska, ale moj muzik to tiez bojkotuje

vka
autor
19. okt 2007

ja som tam stale deťom kupila kvalitne a nie tak drahe vetrovky a čižmičky tie im treba ale ked nechce kupim tu z kenvela bati či teska tak neviem neviem či bude s cenou spokojny tak vtedy sa už bude vedieť ozvať a na druhy týžden hlasia poriadnu zimu mam taky pocit že toho roku bude aj za minulý 😖 😖 😖 😖 prišla mamka nakuknem neskor 🙂

danuska24
19. okt 2007

ok

vka
autor
19. okt 2007

je tu niekto

lenrie
19. okt 2007

ja som tu

vka
autor
19. okt 2007

a pre koho si objednavala bundu pre seba či pre deti

bznka
19. okt 2007

no a mame zimu 😒 , ktoru ja velmi nemusim 😒

- mala je v pohode, ma svoje dobre a svoje hrosie dni - no v noci sa da - ziadna cestna straz - pekne spinka - tak po 3-4 hodinach sa budi - kojenie v noci trva 5 minut maximalne 10 minut takze je to pohoda. Kezde clovek je hore tak 2 krat za noc tak sa aj vyspim 🙂

- no ale este si urcite uzijeme sak sme len na zaciatku 😉

vka
autor
20. okt 2007

tak nech sa ti drži dnes z rana snežilo tak a zima tu bude skor ech ked si pomzslim že deti niesu na zimu oblečene tak mi je 😠 dufam že buduci vikend sa nam podari niekam skočiť ak nie kašlem na všetko a kupim tu tak prijemný vikend dievčence Leni ok!

vka
autor
20. okt 2007

juj banky ale ste ticho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bznka
20. okt 2007

ale nie su banky ticho sak vsade maju reklamy 😀 😀 😀

vka
autor
21. okt 2007

bznka to je moja včerajšia prepracovanosť ked chceš rychlo tak dopadne to bankovsky deti zasa po mojom 15.upozornemi začinaju upratovať decku samozrejme sem tam musim upozorniť aby reč nestala ideme ku kamoške na kavu a ešte sa chcem zastaviť v tesku pozrieť či nebudu mať dake topanočky pre maleho 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 mna s tych deti raz klofne jeden na druheho zazeraju a hadaju sa kto sa s čim hra .......................................................... 😠 😠 😠

lenrie
22. okt 2007

ahojte a pekne ranko 😉
vikend opat za nami aj ked ten bol taky o nicom ☹ bola u nas mama a boli sme cely vikend doma,ani auto som nemala nakolko muzove sa pokazilo a tak vzal moje,vcera bol na pohrebe,no ale potom prisla moja krstna s krstnym tak maly mal aspon zabavu a dnes vylihuje este stale v posteli a nie a nie vstavat,dokonca som ho ani nebdila do skolky,a to siel spat uz o pol siedmej vcerra 😲

danuska24
22. okt 2007

dobre ranko 😉

vka
autor
22. okt 2007

Dobre ranko: Grejsy ako bolo na svadbe nezmrzli ste 😢 včera som kupila malemu v tesku peknu vetrovku vyzera v nej ako maly frajer je pisana 4-5r ale je mu taka skoro akuratna trošku ho tlači kolo hrdla lebo je dosť natesno ale bude mu aspon teplučko dam mu daky šla a bude dnes už ju ma v školke čižmičky som zatial žiadne nenašla ešte dnes mrknem tu v sabinove aj Dianka skoro zo všetkeho vyrastla ked som jej dnes obliekla vetrovku uplne na doraz akuratna a o oteplených nohaviciach čo dostala pod stromček ani nevravim mna tie deti privedu raz na mizinu 😒 😒 😒 😠

danuska24
22. okt 2007

ja idem dnes investovat do seba - nejake nocne kosele do nemocnice

danuska24
22. okt 2007

a tak...

vka
autor
22. okt 2007

NO len zatial investuj do seba kym sa da lebo potom budeš vravieť ako ja ja nikam nechodim tak mne netreba nič radšej deťom Danška pozeraj na pyžama či košele z rozopinanim vpredu kvoli kojeniu

danuska24
22. okt 2007

no na tie prave idem, lebo takych ,,cez hlavu,, mam do bludu a kus 😀

vka
autor
22. okt 2007

juj take predporodne nakupy som mala moc rada 😉 😉 😉 😉 a kam ideš do prešova lebo ja sebe,mužikovi i deťom spodne pradlo či pyžamka kupujem oproti akvaristiky tam je aj seleziansky dom asi vieš maju tam kvalitne a nie až take drahe tam sme si s Diankou kupili na leto rovnake pyžamka sice jej to je ešte velke snad na buduce leto

danuska24
22. okt 2007

ako sa ide z mesta k hornemu gymku? myslim ze Aladin sa to vola?

vka
autor
22. okt 2007

aladin ved to maš oproti pizzerii niekedy tam bol fast food ale to čo som ti spominala sa určite aladin nevola aladin tam su detske veci alebo sa mylim?

lenrie
22. okt 2007

mali mi tu akurat rozoberaju byt 😲 evi ako zajtra ides do skolky na to predstavenie?od nas nikto nepride tak asi ani ja nepojdem 😖 ani sa mi nechce a musela by som s malou a vies aka by bola zas ucitelka nadsena 😖

vka
autor
22. okt 2007

ahoj Leni kde si doteraz bola 😠 a čo maly je doma na to predstavenie moja mamka určite pojde svokra so svokrom by mali prisť no svokor niekam zajtra ide ked sa do vtedy vrati pridu ak nie nie a mna volala učitelka zalievať kavu inač nie nešla by som z učiteliek si hlavu nerob dufam že na buduci rok ho bude mať niekto iný 🙄

lenrie
22. okt 2007

kde som bola?nikde robim ten kolac na zajtra 😖 a navyse som chora ako pes ani hlas nemam ☹ vraj laryngitida a zapal priedusiek,bola som vcera na pohotovosti 😖 a hlavu si z nich nerobim len rozmyslam ci tam vobec pojdem naspat poobede s malym ☹ asi nie a maly ostal doma lebo ja by som po vonku chodit nemala ked nechcem riskovat zapal pluc ☹ a aj dnes spinkal asi do pol deviatej a navyse sme sami doma tak ani neviem budem musiet aj tak skocit na nakup,bo budeme hladovat,choroba nechoroba

vka
autor
22. okt 2007

tak sa vylieč a aký robiš kolačik

lenrie
22. okt 2007

banany v parížskom kréme je to rýchle a hlavne nemusis piect 😝 nemam absolutne na nic sil a ani naladu.nie to este na pecenie ☹

vka
autor
22. okt 2007

juj Leni nezavidim ti presne som sa tak citila ako ty na vianoce bola som tiež chora trebalo upratovať variť o domacnosť sa starať a navyše maš doma drobca och moja zlata