Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
28. okt 2008

Dakujeme velmi velmi pekne 😉

greta24
28. okt 2008

Aj my prajeme vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂

mimikyky
29. okt 2008

ahojček, tak podávam hlásenie, že sme v šarme na 28str

katka76
29. okt 2008

cau zeny, no nastastie my mame teraz babu a veci je kopa. horsie to bolo pri kubkovi, ked bol mensi, to nebolo mozne takmer nic poriadneho zohnat. teraz je to uz trochu lepsie, ale aj tak je vyber pre dievcata neporovnatelne vacsi. ako keby sa chlapci nemohli chciet paradit a ja mam pritom doma takeho, co si len tak hocco neoblecie 😅

leva
30. okt 2008

Ahojte baby,katka pekne foto 😉 Neviete mi dievcata poradit ci tu v Pezinku nieje niaky kruzok modernej gymnastiky?Rada by som nasu Simi dala,no na skole Fandlyho je kruzok,no je to dost nevyriesene,kedze sa trenuje,ked maju vyuc.hodinu a okrem toho,min.rok nebrali prvacky a tento rok nebrali druhacky,no je to divne,ziaden zaujem aj ked sme sa dve maminy pytali,dakujem.

mimikyky
30. okt 2008

leva
na Kupeckého je moderná gymnastika, keď tam chodila moja lulu, bola len jedna trénerka, Kuznecovova, a teraz sú dve, majú aj novú sálu, vyskúšaj 😉

leva
30. okt 2008

mimi dakujem,pojdem sa opytat a tvoja lulu uz nechodi?ci ona tancuje tusim,vsak?

mimikyky
31. okt 2008

už nechodí, je na tanečnom konzervatóriu v ba

leva
31. okt 2008

ano?no je to sikovnica 😉

greta24
3. nov 2008

Kde ste vsetky ? My sme boli pozriet s Alexom v materskom centre, velmi sa mu pacilo a uzil si deti 😀

mimikyky
3. nov 2008

gretka ja som túúúúúú 😉 len sa akosi míňame 😖

krajcoanka
3. nov 2008

aj ja som tu, ale teraz vás do vianoc budem čítať len málo.Mám toho nieko veľa. 😖
Však viete sami ake to je......začínam s kupovaním darov....pre 11 ludí

krajcoanka
3. nov 2008

...na vianoce (to som zabudla napísať 😀 )

greta24
4. nov 2008

Ja to mam s darmi horsie - 6. 12 - Mikulas
11. 12 - Luko 18 rokov
24. 12 - Vianoce
Takze mam co robit, aby sme to z jedneho platu utiahli ☹

mimikyky
4. nov 2008

gretka,
u nás 6-Míkuláš
8- Majki 3roky
13-Lucie meniny
24-3 štedrý deň......

krajcoanka
6. nov 2008

no, aspoň to budete mať za sebou. 😀

greta24
6. nov 2008

To ano, len neviem, ako to zvladneme financne. Neviete, nahodou, kde v PK robia dobre torty ?

mishka711
6. nov 2008

baby najlepsie sa kupuje po vianocach ked su zlavy 😀 ale viem ze treba aj nieco pod ten stromcek pre deticky len zbytocne to zase neprehanajtte 🙂

mimikyky
6. nov 2008

a to sa aj dá, pri deťoch nepreháňať 😀 😀 😀

mishka711
6. nov 2008

mimikyky jasneze sa to neda 😀

mimikyky
6. nov 2008

no, veru nie 😉

greta24
6. nov 2008

tiez viem, ze potom su zlavy, ale napr. darcek k 18. narodeninam by bolo blbe dat po 3 tyzdnoch, so slovami - vies, teraz je to v akcii ☹

katka76
6. nov 2008

my sme si darceky typu: televizor, kuchynsky robot, fotak... kupovali po sviatkoch, pod stromcekom sme si "nasli" poukaz na danu vec, ze do 31.1. to mame zajednane 😉 , a do obchodu sme si sli pre to. tento rok tak budeme mat multifunkcny vysavac 🙂

krajcoanka
6. nov 2008

grétka, u mňa doma 😀 😀 😀 😀 😀
Robila som v minulý víkend jednej pani na požiadanie, sacherovú tortu.Ja strááášne rada pečiem 😵

krajcoanka
6. nov 2008

Teraz sme došli z Modry.Boli sme (ja s Davidkom) s Lubkom na kardiologii.Zistili mu šelesť, tak teraz chodíme na ko. V decembry ideme zase 😝

anickacelistka
6. nov 2008

Anka, drzim palcok, aby sa z toho Davidko dostal.
Co sa tyka vianocnych nakupov - my sme s muzom strasne pohodlni. My sme si povedali, ze budeme mat minimalisticke Vianoc= bez darcekov a zhanania ci privelkeho upratovania. Tych dni, ked ma moj muzik volno, nie je tak vela, tak si ich treba jednoducho uzit v pohode a bez stresu. A pokojne Vianoce si ludia napokon i zelaju, nie?

aida
7. nov 2008

Ahojte.
My uz pomali kupujeme darceky ale len detom. 🙂

lumah
7. nov 2008

Ahojte!
Až teraz som si všimla že je tu táto téma. 🙂

dadka212
7. nov 2008

ahojte 🙂

no my darčeky ešte nekupujeme len rozmýšlam čo kúpim 😝 a pre mňa je najťažšie kúpiť niečo malému 😒

Anka držíme palce aby to Lubko pekne zvládol 🙂

Jéj Lumah ty máš dvojičky 😵 ale musí to byť ťažké zvládať ich...alebo nie? 😕

greta24
7. nov 2008

Anka, pecies super torty, pozerala som album. Len skoda, ze nebyvas v PK, lebo ak bude muz v zahranici, nemala by som tu tortu ako zobrat ☹ Drzim palce, nech Davidko vyzdravie 🙂
Lumah, vitaj, mas super rozdiel medzi detmi, skoro ako ja 😀 😀 😀