• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
Kati super dík za radu, ja dávam tak zbehnem kúpiť :dizzy_face:
4. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa vás opýtať,aku vodu ste davali deturencom na zarabanie mliečka?kupovali ste Lucku,Drobčeka a pod alebo ste prevárali vodu z vodovodu?
4. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia ja som kupovala lucku a od 6 mesiacov som prevarala vodu z vodovodu.
4. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kojila 14mesiacov, a v lete som sa snažila dávať prevarenú lucku alebo drobčeka, od roka obyčajnú vodu z vodovodu
5. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame filtrovaciu konvicu, tak cistu vodu pije takuto a na mlieko klasicky prevaram a davam si do litrovej flase do chladnicky a ked si pyta, len zohrejem na potrebnu teplotu a zarobim mlieko.
5. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat, kde je v PK obchod s dojcenskym tovarom. Chcela by som dokupit este nejake dupacky a pod. Viem len o obchodiku vedla VUB -ky. Diki
5. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, aj vyššie vedľa kníhkupectva je hračkárstvo s textilom "fialka", a potom aj oproti policajtom je ešte a aj v pluse na 1poschodí oproti malému výťahu...
5. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, dakujem, buduci tyzden tam vybehnem :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeje zač :wink:
5. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuška v tom obchode vedla kníhkupectva majú hádam všetko :wink: a celkom fajn ceny...

Luci ja som dávala dojčenskú vodu - hocijakú na pitie asi do pol roka a potom vodu z vodovodu a na UM dávam tiež iba vodu z vodovodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme pouzivali Lucku a od roka vodu z vodovodu
6. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som tu zase nebola no nejak som nemala ani moc casu manzela som mala prec tak sme gazdovali samy a mame novinku potvrdene tehu :wink:
8. mar 2009 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishka, tak teda gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishka GRATULUJEME!! a veľa veľa zdravíčka prajeme..
8. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishka gratulujem :dizzy_face:

ja som bola na 4D sone a potvrdili dievčatko, takže budeme mať párik :slight_smile: už len meno vymyslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka tak prajeme veľa šťastia pri výbere mena a Matuškovi všetko najlepšie k narodeninkam i ked už trošku neskoro
8. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujeme snad vsetko bude oka a dotiahneme to dokonca :slight_smile: dadi no super ze dievcatko aj my by sme brali no ale ked bude chlapec len nech dobre spi inak uspavate vasich drobcou ?alebo zaspia samy??my uz sme urobili pokrok s lopty v posteli spolu ale stale spolu :grinning:
8. mar 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishka GRATULUJEM :slight_smile:
Ja uspavam nasho krpca v nasej posteli, spolu lezime, a ked zaspi, tak ho prelozim do jeho postielky :wink:
9. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Luci :slight_smile: no vyberáme zo 4 mien Alexandra, Barbora, Nina, Daniela takže uvidíme :grinning:

Mishka no veru párik, teraz už pozerám na šatičky lebo bábo bude letné, tak aby bola parádnica :dizzy_face:
9. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratka no aj my sme zacali tak postupne lebo on sa boji sam :grinning: a nebudem ho predsta tyrat :grinning: dadi no pekne mena mne sa pacia Bianca,Mellisa,AMY
9. mar 2009 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishka mne sa páčia aj iné mená, ale tato mi vela mien čo som navrhovala zamietol a nechal iba tieto a tiež tam boli Bianka, Melisa, potom Valentína, Eliška, Melánia.....
9. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi a dodatocne malemu Matuskovy prajeme vsetko len to naj naj k jeho 2m rockom :wink: a byvalo ti zle prve 3mes?mne je sem tam tak tazko a neviem co zo sebou ale musim to vydrzat nostoji to za to predsa :grinning:
9. mar 2009 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme Mishka :slight_smile:
no mne bývalo troška zle hlavne ráno alebo večer a stále som mala žalúdok ako na vode, ale našťastie to bolo super, lebo pri Maťkovi som bola na záchode každú polhodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto tehu je skoro dokonalé oproti prvému :grinning:
9. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už to upršané počko lezie riadne na nervy :angry:
11. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moje ale este som na zaciatku takze uvidme :grinning:
11. mar 2009 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zase tu nikoho neni no my mame ovcie kiahne maly sa uz druhy den vysypijuje no hruza v noci mrnci no svrbi ho to a sme ich cakali lebo sme boli v kontakte s malou co ich mala potom no uz nech ich mame zasebou
14. mar 2009 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishhka, chúďatko malé.......aj náš Majki ich mal dokonca ešte ako menší, nech ho to rýchle prejde,a nech ich nieje veľa
:wink:
14. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moj manzelik ma nejaku crevnu virozu, alebo co, napina ho na zvracanie, prehana ho na WC.dufam len, ze to od neho nedostanem. :unamused:
14. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky no snad uz koncia no tazko povedat davam mu fenistil gel aj kvapky aby lepsie hajal no aj tak sa budi a skriabe si ocka no juj ale prezijeme musime :slight_smile:
14. mar 2009 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishka chudatenko, no hádam mu to rýchlo prejde :wink:

Gretka chcem sa ťa spýtať, kedy sa asi zvieratká preberajú zo zazimovania, aby sme nešli do ZOO zbytočne :slight_smile:
15. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok