• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
Uz od stredy? v kuse :frowning2:
10. jún 2007 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes ako poprsalo,aky dobry vzduch je :slight_smile: Ale dobre sprchlo,potok sa leje ako hrom :astonished: A dnes ani zaby nepocut krkat,co to bolo predosle dni,hotovy orchester.Mi mame okna k potoku tak vsetky zaby sme poculi a to sa este tak oziva, :unamused:
10. jún 2007 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levi, ako niekde na samote, vy by ste mali platit priplatok za take zvuky :wink: :grinning:
MM prisiel vo stvrtok pre veci a odisiel :frowning2:
10. jún 2007 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A viez ze som bola aj prekvapena ze mi to krkanie nevadi,ono ako keby to aj ukludnovalo :grinning: To macky ked maju ruju alebo psi ked zacnu neskoro vecer alebo skoro rano brechat ako splaseny tak to ma ide slak trafit :angry:
10. jún 2007 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie macky to je strasne, normalne mam niekedy pocit, ze su to ludske vykriky, neraz som sa aj zlakla
10. jún 2007 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale mame tu pri potoku....zabky,vraj hady,,,brrrrr,kacky,vraj aj niake tie potkany...no hotova zoo :grinning:
10. jún 2007 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano oni maju zvuk ako dieta alebo zena ako keby vzlikala :astonished: a ked pozries s akeho tmaveho miesta to ide...az strach :confused:
10. jún 2007 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne, som asi posera, ale niekedy sa az bojim...nejdes k nam na panaka? :grinning:
10. jún 2007 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to na krok :grinning: :grinning: Skoda ze nemame oproti sebe balkon :wink: morzeovka s baterkou :grinning: do kelu uz ma aj taha spanok len chcem kuknut to finale bailanda a stale davaju reklamu,natahuju to ako zuvacku.Niaky blazon sa tu premava na aute a pisti gumami,flekuje,to su ale posahanci,
10. jún 2007 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levi a ako to v bailande vyzera?
10. jún 2007 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra poobede mame zas besiedku v skolke,uz som stoho unavena :sweat_smile: poslednu dobu sama besiedka :rolling_eyes:
10. jún 2007 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je tam pato a viki vo finale.Drzim patovi,no ale hlasovaie je velmi vyrovnane,tak neviem :confounded:
10. jún 2007 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze ono to nema konca :angry: zas tam strcili miesto reklamy spevakov,ja uz kukam na jedno oko a kratim si dlhu chvilku tu.
10. jún 2007 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, nakoniec som to kukla aj ja, ale uz idem hajat.Pa
10. jún 2007 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som to dopozerala a hned som bola tvrda :grinning:
11. jún 2007 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj eli,M uz mas domka?Dnes padali ale velke kvapky :confused:
12. jún 2007 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som kukla augustovky,tak uz ho mas doma :wink: a mala vazi viac nez krpec,?
12. jún 2007 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tovj maly kolko vazi? Mala je teda dobra buchticka
12. jún 2007 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mali mal naposledy 9kg,to bolo tak 2 tyzdne dozadu.Tvoja mala je dlha,co ma baculate to su licka :wink: inak rucky ma jemnucke,mali ma ako obrik oproti nej :grinning:
12. jún 2007 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuha, ale vyzera taky vacsi, ako Zoja, ale mala je asi fakt taka ubita....no, je jedno, kolko vazia, len nech su zdravi...
12. jún 2007 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj babule, ako? Barja nas nejako obchadza, vsak?
13. jún 2007 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky elli, ako ste sa vyspali? My málo, ale celkom dobre..a práve sme sa donadžgávali oškvarkami :grinning:
13. jún 2007 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnaaaaaaam, to by som si dala....Spime celkom dobre, hlavne, ze je dnes rano trosku chladnejsie, hned to poznat na malej, dlhsie spi
13. jún 2007 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj nám sa lepšie spí ked je takto :slight_smile: Ale potom sa mi chce aj v robote a to nie je bohviečo... :grinning:

Ozik, a ako ste prišli na meno Zoja? aa..zabudla som koľkože máš ročkov? :wink:
13. jún 2007 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa to meno paci nejaky ten rocik..ani neviem..MM si musel dllllllho zvykat na meno, myslim, kym bola mala v brusku...ale ked sa narodila, povedal, ze by jej ani nic ine nesedelo

ja mam 25
13. jún 2007 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha, to je fajn...My budeme mať Petra alebo Sáru. V poslednej dobe bolo síce Sár dosť (Inak aj mne sa to meno páči už vyše roka a pol asi a vtedy som o nom moc nepočula, iked v r. 2004 patrilo k veeľmi používaným - že ich dávali novorodencom dosť), ale ked pôjde malá do škôlky a do školy tak ich nemalo byť v triede 5. Veľa Sár by malo byť o 3 triedy vyššie... - jaké vypočty, čo... :grinning: :grinning:
13. jún 2007 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,eli barja je s Majkom v nemocnici,mandle,potom ti povie :wink:
13. jún 2007 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zoja aka zlataaaa :wink: mali zubac :grinning: aj nas je uz zubaty,Simi v jeho veku nemala este ani jeden zub,jej isli dost neskoro ale ako prvy tak potom isli ako huby po dazdi :grinning: preto sme ani nestihali vsimat...ako...kedy...kde :wink:
13. jún 2007 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj levi :grinning:
13. jún 2007 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj co robkate,mali spi tak upratujem a sem tam nakuknem sem.
13. jún 2007 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok