Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
14. jún 2007

dobreeeeee, ale nie, uz naozaj idem, som KO

elliana
15. jún 2007

tak este raz dobre ranko 🙂

leva
15. jún 2007

Dobry vecer prajem 😉

elliana
15. jún 2007

dobru noc prajem 🙂
sa nejako obchadzame...
inac, levi, ste mi zobudili malu, ste to v skolke dobre roztocili, ja som si najprv myslela, ze nejaky magor ma tak hlasno hudbu v aute a frajeri 😀

leva
16. jún 2007

joj,to bolo az tak pocut 😕 jaj ved ty tam mas okno vsak?inak to nebolo tento rok nic moc,dosiel tam taky saso,ten rozpraval rozpravky,no pocuvali ho 4 deti a ostatne behali po dvore. 😒

elliana
16. jún 2007

si viem zivo predstavit....ved deti treba zaujat

barja
16. jún 2007

Tak sa mi zdá, že sme na tom karnevale o nič neprišli. 😲 A počula som , že v partii máme novú TEREZKU 😉 🙂

leva
16. jún 2007

cafte.barja o nic ste neprisli,bolo to suche 😅

elliana
16. jún 2007

ano, Terezku 🙂
potencionalna frajerka vasich deti 😀

leva
16. jún 2007

A co zoja nas nechce? tak nas posuva dalej 😀

elliana
16. jún 2007

chce, ale ja len ak by si to ti vasi "muzi" rozmysleli, ked je obcas taka protivna...hlavne v noci

leva
16. jún 2007

no pokial sa im bude v noci venovat,budu len radi 😀 😀 😀

leva
16. jún 2007

predvcerom som kupila v tescu plienky do vody v akcii za 199sk,reku dobra cena,no dnes som tam bola a boli po 99sk,neporazilo by vas 🙄

elliana
16. jún 2007

v tescu? A este ich maju?

leva
16. jún 2007

Mali uz len par kusov,maju to na dvoch miestach,tam ako klasicky detska kozmetika a potom pri vstupe tak tam dale po pravej strane.mozno este maju treba sa wspitat,to je dobra cena je tam 12 kusov a normalne stoja 230sk,qak by si sla teraz mozno este dostanes

elliana
16. jún 2007

diky, asi vybehnem 😉

leva
16. jún 2007

ok.potom napis ci este mali a kolko 😉

leva
16. jún 2007

pisem rychlo a potom pisem same schomoleniny,sorry 😉

leva
16. jún 2007

barja,kde si?nieje ti zanami smutno? 🙂

elliana
16. jún 2007

mali posledne 3 ks, som vzala, jeden ti dam

leva
16. jún 2007

vdaka eli,ale ak ich chces tak nemusis,ja mam 2 ks,ja som chcela pre barju,reku ked je taka cena 😉

elliana
16. jún 2007

levi, ja aj tak tri nespotrebujem, kludne dam

leva
17. jún 2007

OK,tak dik 😉

elliana
18. jún 2007

co to? Nesiel konik? Az som sa zlakla, ze uz ani nikdy nepojde 😖

barja
18. jún 2007

No vidím , že nie som sama komu nešiel. 😒 😠 Už som myslela, že som niečo porobila s internetom 😉

leva
18. jún 2007

No veru aj ja som kukala,co to 😕 no ale je to aj tak niake spomalene 😒

barja
18. jún 2007

čakam jak pako kým mi to preskočí na nejakú stránku 😀

leva
18. jún 2007

no,a ja mam skratene okno na monitore a neviem co stym 🙄 Barjus jak mate?vcera bnam konecne spravil ten balkon 😅

barja
18. jún 2007

jej prídem niekedy kuknuť. Trčíme vačšinou doma, nechcem Majka ešte moc vláčiť v tom horku po vonku, tak len podvečer trochu vybehneme. No začala som dnes robiť zoznam čo kúpime na dovolenku!! Už ma to čaplo 😀 Tak keď sa stretneme, tak si ho spoločne prejdeme a pošpekulujeme , že čo a ako 😎

A k tomu monitoru- no ja neviem, ale skusila si v pravom hornom rožku ako je ten červený krížik tak kliknuť na to hneď na lavo od toho krížika? ak si to skúsila a nepomohlo tak neviem 😒

leva
18. jún 2007

pomohloooo,vdaka 😉 uz to mam cez cele ako ma bit. 🙂 ja som robila zas zoznam co zobrat vsetko a ked ma napadne tak dopisujem.ozaj,plienky do vody mali v tescu za 99sk tak som si este 1 prikupila,mam 2 bal. a eli mi este 1 prepusti pre teba ak chces?lebo sa zide,reku aj ked budeme chodit na sever na kupko, 😉 za taku cenu sa oplatilo,ved som pisala ze som kupila po 199sk a za 2 dni boli za 99sk na porazenie,maju to prespekulovane.maju qaj akciu na pampers utierky,2 bal.za 99sk.svokrovci su este u nas,zajtra idu domov,dojdi ak sa ti bude chciet:?budem rada.