Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
28. sep 2007

Lubi nemam svalovku , to mas s toho nosenia.
Biflošky nemaju svalovky na rukach , si nevidela vcera ten vykon 😀
Ale ne, ale aspon niečo mi islo.
Kati ja by som urcite revala, fakt ja sa poznam.
Ked som bola tehu sme boli na dovolenke v Kovačovej, my tam chodime kazdy rok.
No a zaspinila som si tehu nohavice take delove z Polusu zo Snehurky ak poznas, stali 2200,- No keby si vedela ako som ja plakala lebo som ich zaspinila od nejakej kolomaze. Moj tatko mi chcel kupit nove len aby som uz prestala.

katka432
28. sep 2007

neita konecne zaspala,jupiiiiiiiiiiiiii

katka432
28. sep 2007

mimi,keby sme nasli priestor,mohla by si nam precvicovat aerobic.ozaj a de si si robila kurz???
levi,alebo nechapem ani to,preco je na jurkovicovej vytah na parne a neparne poschodie,to som tiez este nevidela,ale no raca,vsak ne?? 😖

dnes sme zasa nemali elektriku,tento mesiac druhy krat...av tychto bytovkach nieje denne svetlo,tak sme museli ist (nastastie len na tretie)peso po tme a s kocarom,no zaujimave to teda bolo vam poviem.esteze som nesla sama mama nam svietila segrinym mobilom,ta tam ma baterku,super vynalez taky mobil,asi si by sa aj mne zisiel, 🙂 a segra mi pomahala s tym hebedom tazkym kocarom...vazne neviem ako by som to zmakla...
radi,aj ja som bola taka urevana,namna len ked sa dakto pozrel,uz som plakala,he
nastastie tatino ten kocar berie v pohode,teda aspon mna utisuje neh sa netrapim,no urcite to stve aj jeho bo ho vyberal on,velmi ponom tuzil,ajked namna bol dost drahy,a takto sme ho do....no couz.

katka432
29. sep 2007

lubi,tak ako???zohnala si co si hladala???

katka432
29. sep 2007

halooooooooo................zienky,kde ste???????

mimikyky
29. sep 2007

ahojček Katka 🙂 🙂 🙂

nie, nemali ani v kike, ani v auparku, ani na košickej ☹
nevadí, a pumpu si zohnala? nevymákli to svokrovci?

ako sa máte?

katka432
29. sep 2007

vymysleli sme o tak,ze som ho zaparkovala naspet do obyvacky,a zavolala nech svokor donese pumpu,aj mi to nafukal,povedali sme ze mi ho kamoska icala aby som ho mala doma a ze moj mam v aute aby som sa s nim nemusela natahovat hredole o schdoch...bo nam to malokedy funguje vytah,zhltli to 😀

mimikyky
29. sep 2007

Ty si ale šikuľka 🙂

katka432
29. sep 2007

vsak sa predsa nebudem trapit s pumpou,heha
aky ste mali dnik???co ste porabali???aj si daco nakupila ked si behala po obchodakoch???

kde sa nam dnes tula radka???

mimikyky
30. sep 2007

ahoj Katka 🙂

nie, nič som nekúpila, bola som s malým Majkim a frfľošom Denom, tomu volal kamoš, tak hr hr domov ☹

navečer som bola s babami na koláčiku,na poháriku zmrzkovom, lebo Miška mala
meniny a dnes ideme ešte zháňať darček

ani ja neviem, kde máme Radku ☹

katka432
30. sep 2007

lubi,a co ste vymysleli za darcek???mnam zmrzku by som si teraz dala 😝

katka432
30. sep 2007

lubi,a co tricko,uz si ho mala na sebe???aj ja by som ho chcela.myslis,ze mo bude L dobre??alebo racej XXL?neviem porad mi 😅

mimikyky
30. sep 2007

ahojček Katuliatko 🙂

nevymysleli sme darček, tak dostala batoh do školy, čo mala dostať až pod stromček, a teta mi kázala,že jej mám kúpiť za ňu kartu na telefón, ona sa sem medostane, má malé yorkšíriatk,
tak som sa vytrepala o druhej do móla kúpiť ju, aj zaplatiť v orangi účty, a oni vraj nedá sa, lebo nám nejde softvér, mení sa akcia bla bla bla...dojdite poobede, tak zo mňa vyletelo "do riti tak ja sa sem trepem cez pol pezinka a h... vybavím?!!!"
už som tam neššla, pojdem zajtra doo

to tričko modrý koník som skúala, už je aj opraté, a mne by stačilo aj S,ale najmenšie mali M, to mám ja, takže Ty, keďže si vysoká, ale chudučká, podľa mňa L. v žiadnom prípade nie xxl 🙂 😀

katka432
30. sep 2007

no tak to su dobri teda,to ma tiez dokaze pekne vytocit...chudatko a este si sla aj s malym ach jaj...trupici 😠
he ze chuducka...ja sa inak dojim ake je na dlzku bo mne je setko kratke kedze som taka dlhana 😀 ale objednam teda to l a uvidim ved ono sa to dlkovo asi ajtak moc nemei,skor je vydy vecie cislo sirsie ako dlhsie 😅

radoslava
30. sep 2007

Ahojte ja som tu boli sme cely vikend u svokrovcov.

katka432
30. sep 2007

dufam,ze su v poho,nie ako moji...hehe boli tu vcera a stacilo mi 😠

mimikyky
30. sep 2007

trošku som sa hrala, pridala som fotky do albumov 🙂
Majki nechce spať ☹

katka432
30. sep 2007

neita uz nastastie haja,ako sa ti jazdi s novym kocarikom???

mimikyky
30. sep 2007

Majki ešte nie ☹

jazdí sa s ním super,Tebe asi nie ☹

katka432
30. sep 2007

no mi sme sa rozhodli,ze najdeme iny kocik,bo ajtak sme chceli na leto kupovat iny,ze ked dakam pojdeme nech ho lahko dame do kufra,tak kupime daco take a potom uvidime co bude s nasim zlatym kocarom ☹

mimikyky
30. sep 2007

aký máš vybratý?

radoslava
1. okt 2007

Dobre ranko

katka432
1. okt 2007

praveze ziadny,ja sa neviem rozhodnut.asi ho bude msiet vybrat zasa mato.ale uz zanho nedam viac ako 8000
Radi,dobre ranko 😀

mimikyky
1. okt 2007

čau Raduľka 🙂

radoslava
1. okt 2007

No dnes som uz aj robila prerabku bytu 😀
Ale iba s kvetinami pretoze Sabinka ich uz dociahne a vyhadzuje hlinu.
Sibalka jedna mala.
Uz spinka idem jej nieco uvarit. Musim nieco na kusanie ale trenovala zub lebo uz ho pekne vidiet. Akurat ze ho nechce ukazat musim nasilu 😠

katka432
1. okt 2007

radi,kym ti tu hlinu nepapa tak je to v poho 😀
ja dnes neite varim cestovinu s hovedzim meskom som zvedava ci to bude chutit.
inak nam sa konecne tiez ukazal minizubok pravo hore...to je treti. 😉
Radi,idete dnes plavat,co?vraj v piatok menili vodu ci co tak idete do cistuckeho 😀

radoslava
1. okt 2007

No super bude cista voda.
A vy plavete zajtra tusim ze?
My dnes zaciname treti kurz a budeme mat 3 nove kocky.
Lebo z povodnej skupiny sme zostali uz len dve, tak dufam ze to bude ok.
Lebo deturence uz boli na seba navyknute

katka432
1. okt 2007

mi zajtra zacneme druhy...ideme na pol 9 a dufam,ze sa to pomeni aj nam bo teraz sme chodili len dve ale co sme chodili predtym na ine hodinu vzdy nas chodilo 5 a aj sme trochu pokecali 😝

katka432
1. okt 2007

radi,nakukla som ti do albumu...kedy ste zacali potapat hlavicku???

katka432
1. okt 2007

lubi,aj ty mas peknucky novy albumik... 😀
aj novy kcarik som tam zahliadla 😉