Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

zucha
21. júl 2009

eimiky, mne by asi pasoval stvrtok alebo piatok

eimiky
21. júl 2009

mne hocikedy, napíš aj čas asi kedy ti to vyhovuje
kto sa ešte pridá?

claudinka
21. júl 2009

ja v tychto teplach ani velmi na prechadzky nie som.. maly mi v kociku nevydrzi 😒

eimiky
21. júl 2009

claudi však nemusíme cez to najväčšie teplo môžme aj neskôr poobede

claudinka
22. júl 2009

ja to myslim vseobecne, ze maly mi velmi v kociku neobsedi 🙂 ale sak mozeme dat stretko buduci tyzden niekedy 🙂

piatok3
22. júl 2009

caw, caw, my sme boli mimo ba, ale uz sme doma v ruzinove a rady sa pridame... 🙂 mozeme aj zajtra, aj v piatok, ale az okolo 16.h., lebo malej je teplo a mame siestu doma pri ventilatore...

claudinka
23. júl 2009

aj my chodime iba tak podvecer von 🙂

vcielocka1
autor
23. júl 2009

ahojte ,
konecne som sa dostala na net,tiez sa pridavam so stretkom, ale mne vyhovuje buduci tyzden , kto sa prida? 🙂
ako sa inac mavate? 😉

eimiky
23. júl 2009

dobre tak to teda dáme na buduci týždeň, aj Paola písala, že by mohla dobehnúť, tak sa teším 😉

claudinka
23. júl 2009

a nepojdeme napr. na kuchajdu alebo niekam a dame malych kupat? ak bude teda take pocko, ako je tento tyzden.. lebo sa neda vydrzat vonku 😒

eimiky
23. júl 2009

no Claudi ja ho v Kuchajde máčať radšej nebudem, sú tam podochnuté ryby všade, takže to asi nie.Ja sa chystám asi niekam na kupko budúci týždeň, len ešte neviem ktoré je vhodné

zucha
23. júl 2009

ja tiez urcite nedam dieta kupat v tychto stojatych vodach v meste. Radsej si dajme park a zmrzlinu nejaky podvecer a bude fajn. V tom teple aj tak nie je dobre byt vonku skor, ako o stvrtej, piatej

claudinka
24. júl 2009

eimiky sak to by mi ani nenapadlo dat ho do tej vody, nejsom blazen.. sme mali bazeniky vlastne a tam sme napustili vodu.. zo sprchy a z domu nabratu, nie z jazera..
vsak to praveze, ze kupko je dobre akurat asi v rakusku alebo rosnicka a tu mam ja daleko 😒 alebo zevraj este tusim krasnany alebo raca su fajn pre deti, tehelko ani delfin nehrozi

eimiky
24. júl 2009

jaj veď sa mi to hneď nezdalo 😅 no ja som ta asi zle pochopila, ale to ste z domu vodu niesli?
ja malému aj doma hocikedy napustim malý bazén v byte,keď sa mi inak nedá ale to ten uplne maličky a trošku vody a má zábavu 😀
no ja som na delfine nebola ale paola tam bola a že je tam studená voda tak neviem ☹ a tehelné pole to je otvorené? tam som tiež ešte nebola, len viem kde to je.Cez víkend pôjdem asi do Hainburgu ale neviem či počasie bude ok

vcielocka1
autor
24. júl 2009

baby, ja vam tak zavidim kupanie, nech uz je moja mala vacsia - nech to mozem s nou absolvovat ☹
dajme buduci tyzden stretko a zmrzku... 😉
eimiky a co ides do Hainburgu - nakupy, ci nieco ine? 😉

eimiky
24. júl 2009

vcielocka:nie na nákupy, ale na kupko 😉

claudinka
25. júl 2009

eimiky sme boli tri baby, tak doniesli normalne v 2-litrovych flaskach vrelu vodu plus studenu zo sprch.. nemali tam vela vody v tom bazeniku, ale aj tak sa zabavili, ako keby bol plny bazenik 😝 najma, ze mali co cvachtat..
na delfine bolo super, voda bola fajn, nebola studena, tak akurat, mala tusim 26 stupnov, ale po chvilke v nej uz bola super, ale vela betonu je tam.. a tehelko by som tiez neriskla uz len kvoli tomu prachu z toho stadionu, co teraz buraju ci rekonstruuju na novy.. takze kuchajda je najlepsia, okrem rakuska, a neplati sa tam s kocikom vstupne 🙂

paola.o1
26. júl 2009

caute zeny, tak dajte nejaky datum, cas a plac stretnutia, my mozme prist hocikedy hocikam🙂

piatok3
27. júl 2009

caute, mamulky, tak ste mi minuly tyzden dali kosom, hadam nam to tento tyzden vyjde...pridam sa, len dohodnite termin... okolo 16.oo kazdy den okrem stredy sa mozeme pridat... len sa dohodite kedy a kde vas najdem... tesim sa...

paola.o1
29. júl 2009

kde ste vsetky? sa valate pri vodach? podte niekto v pondelok kocikovat, napriklad mozme ist na strkovecke jazero. idete?

eimiky
29. júl 2009

paola cao cao ja v pondelok nemôžem, manžel má dovču a príde zas jeho syn tak niekam pôjdeme k vode asi najskôr a od stredy som do konca týždňa v PD.A si teraz v Senci či vo Viedni? ja zajtra idem do Haiburgu na to kupko,nechce sa ti ísť?

paola.o1
30. júl 2009

cauko, no az teraz som zapla pocitac do kelu. uz sa asi clapocete co. neva, nabuduce ideme s vami. napis mi smsku ked budete naspat z PD, ja som este stale v SEnci, tak mozem ist hocikedy hocikam🙂

eimiky
30. júl 2009

No to sme akurát už boli na ceste tam,bolo super 😉 ok tak potom ked sa vrátim z PD tak pôjdeme spolu.Tešim sa papa

claudinka
30. júl 2009

my sme boli dnes cely den na maggio plazi a super bolo 😵 😵 vobec nebolo tak vela ludi, ako v utorok, len som cumela..

paola.o1
30. júl 2009

a dokedy ste boli na magio plazi? ja som isla do ba az okolo 4. bola som cvicit... tak super zeny, ked sa vladka vrati mozme ist vsetci do toho hainburgu

claudinka
1. aug 2009

paola vo stvrtok som bola od rana od cca stvrtej do buhvikedy 😀 asi do stvrtej-piatej sme boli tusim

vcielocka1
autor
6. aug 2009

ahojte maminy, uz som Vas dlhooo nevidela, neurobime s tym nieco? 😉

eimiky
6. aug 2009

ja som v PD ale budúci týžden niekedy ,môžeme 😉

claudinka
21. aug 2009

fuuha tu je mrrrtvo 😲 😲

moa27
24. aug 2009

Ahojte. tuto diskusiu som objavila len teraz, tiez som z ruzinova a rada by som sa k vam pridala.Este stale sa stretavate??? dajte vediet kedy a kde. dik