Stretnutie júloviek 2008 v Bratislave. Kedy a kde?

jeana
9. dec 2008

Ahojte 😉
po kratkej diskusii v julovkach, zakladam tuto temu. 😅
Bolo by uzasne zacat sa stretavat s nasimi drobcekmi, nakolko su uz vacsi a veela vnimaju.
Navrhujte terminy a miesta 😉
My sa uz tesime .......

jeana
autor
16. mar 2009

zabudla som 😢 nemozeme ist, lebo nemam technicak, lebo sa mi prepisuje auto ☹
takze dnes nevyhovuje, ale zajtra by som ho uz mala mat ....

ajciatko
16. mar 2009

takze dnesne stretko sa odklada pre nepriaznive pocasie a slabu ucast ☹
hadam niekedy nabuduce...

chasencha
16. mar 2009

no ale uz urcite 🙂

ellit
16. mar 2009

nechcem byt zla, ale som aj trosku rada, ze to prekazilo pocko, lebo sme soplikovy a chceme sa s vami stretnut, tak kym vyjde slniecko, budeme uz fit 😀

ajciatko
16. mar 2009

alit priznaj sa, ty si si to priala ze? 😀

ellit
16. mar 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to nie...... 🙂
ale som trosku rada, priznaaaaaaaaaaavam.

inak som pisala aj do juloviek, ale tu to tiez hodim......nechceli by ste zajst do atelieru niekedy a odfotit sa spolocne? Mam kontakt na jednu fotografku a suhlasila s fotenim. Pisala som jej mailika. Ja tam pojdem s malinkym spravit si par fotiek, kym este nebeha....bude to lahsie 🙂

saudi
16. mar 2009

ellit a kde je ten atelier?

jeana
autor
17. mar 2009

ahojte,
co tak dnes to stretko?
vyhovovalo by vam? 😕

ajciatko
17. mar 2009

my sa hlasime.....

cartmanko
17. mar 2009

my ideme strihat psika od 16-17 a potom ideme na danove a predtym som v praci.
my sme dvojcence s mamickou, teda teraz uz trojcence s malickou a vsade chodime spolu.

cartmanko
17. mar 2009

no resp psikn sa striha od 16-17 a medzitym ideme na danove, tak teoreticky by sme mohli po 17 niekam nachvilku skocit.

ajciatko
17. mar 2009

cartmanko po 17tej uz kazdej mamicke pomaly prichadza domov tatinko a tatinkovia si chcu uzivat svoje deticky. Kedze mamicky su na MD, tak hlavne tie sa chcu stetavat cez den aby si vyplnili volne chvilky a sprijemnili den aj babatkam. Ja neviem ako ostatne kocky, ale ja som rada ked nas tatino pride domov a venuje sa malemu, ja mam tym padom troska casu aj pre seba a velmi sa mi nechce chodit akurat pocas mojho freee timu niekam na prechadzku 🙂
A popri tom free time treba popratat a navarit pre babatko na dalsie dni....
ale mozno sa niekto najde kto by sa rad s vami stretol aj tak vecer...

cartmanko
17. mar 2009

no sak to.
mamicka sa cez den venuje babatku a ked babatko spi tak robi vsetky uvedene cinnosti a nema cas sa moc stretavatz. a ked pride poobede tatko domov tak nemusia byt iba doma ale mozu ist aj von a tam sa ocino moze babtku tiez venovat a popri tom sa stretnut.

ajciatko
17. mar 2009

no my radsej chodievame s babatkami von poobede aby si vonku aj pospali lebo keby spinkali okolo piatej tak zase vecer by nespali. Musis Vasej mamicke povedat nech menej vari a nech sa radsej stretava s nami a po veceroch radsej nech vari ked sa staras o babatko ty 🙂
Ved my ti ju nespapame keby sla von s nami bez teba 😀

sloniiicek
19. mar 2009

inak, ja radsej chodievam von doobeda, lebo mi v kociku rada spinka. 😀 a aspon si pospi, kym si ja nakupim alebo nieco vybavim vonku. 😀

ellit
19. mar 2009

ale neviem co si zobrat na tu nasu pripadnu stretavku teraz.....plavky, alebo oteplovaky? 🙂
je to sialene

chasencha
19. mar 2009

ellit 😀 😀 😀

jeana
autor
20. mar 2009

ellit ved oteplovaky a pod to plavky...
mozeme sa okupat na tom strkovci 😀 sme tam s ajciatkom videli nejakych otuzilcov plavat v decembri 😖 😀

ajciatko
20. mar 2009

jasne elit plavky a oteplovacky nato a ked sa dopotapame, pojdeme na varene vinko :D
budu z nas ladove medvedice 😎

ellit
20. mar 2009

super, tak to beriem 🙂 , riesenie dva v jednom

jeana
autor
1. apr 2009

ahojte, co tak ozivit temu a skusit nejaky dalsi termin?
co tak buduci tyzden niekedy? 😵

sloniiicek
2. apr 2009

cauko. tak ja suhlasim. a co takto po velkej noci?

ellit
21. máj 2009

co tak zajtrajsie stretnutie na Zeleznej?

chasencha
21. máj 2009

ideme 🙂

loryana
26. máj 2009

ahojte mamicky
asi sem nechodite casto,ale to je skoda.Ved je tolko julovych babatiek,tak kde su tie mamicky??,Dufam ze nebude vadit ak sa vam sem trosku prikmotrim.
Zatial prajem vsetkych maminkam a detickam prijemny dnicek.

Dufam ze sa to tu trosku rozhybe s prispevkmi 🙂

loryana
26. máj 2009

prispevkami 😉

chasencha
27. máj 2009

ahoj loryana 🙂 no my uz sem tolkoo neprispievame lebo sa stretavame aj bez MK 🙂 dosla by si do BA?

ria.riuska
4. aug 2009

Jeeej, ahojte🙂 Tu som nebola sto rokov. Tesim sa, ze mame vsetky krasne a zdrave deticky. Och, ako to uteka, ako by to bolo teraz, ked sme sa tu strachovali pred porodom... A teraz nase babatka uz bezkaju 🙂
A ak bude v Bratislave nejake stretnutie, rada sa aj s Miuskou zastavim 😉

Ria

jeana
autor
7. aug 2009

ahoj ria..
ty si sa pekne davno neukazala 🙂

davno sme sa uz viacere nestretli, takze by sme mali nieco zorganizovat 😵

monka88
7. sep 2009

Ahojte maminky julovych deticiek z BA. Vy sem uz nechodite? ☹
A ja,ze sa pridam,ak budem moc medzi vas 😉