Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

radulka77
7. nov 2007

Ahojte mamičky,
chcela by som vás poprosiť o zážitky z pôrodu v BŠ.. počula som rôzne názory a rada by som si urobila obraz či tam mám ísť alebo nie.. zaujala ma možnosť rodiť do vody.. skúsila to niektorá z vás? 🙂

susane01
autor
17. nov 2007

Ahoj radulka ja som rodila tu v BS ale cisarskym. Bola som spokojna starostlivost super aj lekari super. A co sa tyka toho porodu do vody tak to tu nerobia. 🙂

ricky
14. aug 2008

Ahojte maminy, najde sa nejaka co by chcela so mnou obcas popisat? My sme z BA, ale v BS mame starku a chodime tak tak 4 x do roka...ak by som si s nejakom maminou nasla spolocnu rec, tak by sme sa mohli aj strtetnut ked dojdeme do BS a niekde by sa mohli deti spolu pohrat...nasa draha bude mat v oktobri 2 roky, tak hladame nejake deticky v podobnom veku..pa zatim 🙂

susane01
autor
14. aug 2008

Ahoj ricky, Tak to je ale nahoda. Aj ja som Z BA . No len ja som sa sem vydala a do BA chdim len za mamou. Nas maly bude mat v novembri 2r. 😀

ricky
17. aug 2008

cauko susane01, som rada ze sa niekto ozval🙂 aj tento vikend sme boli v BS, a chystame sa zas kol 14.11....a kde byvate v BS?my ked sme tam tak rovno oproti tabakovej...papa zatim

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

ditka1
31. okt 2008

ahojte baby ja sa chystam rodit do BS,ma niektora skusenosti s touto porodnicou?

susane01
autor
31. okt 2008

Ahoj ditka, ja som rodila tu v BS a mala som len dobre skusenosti. Primar aj ostatny su super a tomu mozes verit lebo som tam bola 3 tyzdne. 🙂

susane01
autor
15. okt 2009

Ahojte tak tu nikto nieje z BS? 😢

ilijanka
11. jan 2010

ahoj, ja som priamo z BS 😉

mahra
26. máj 2011

je este aktualna tato diskusia? aj ja som z BS

aamelia
1. máj 2012

@susane01 Ahoj, ja som z BS (teda staro-nova) neviem, ci je to este aktualne. a ties mam syna Mateja 🙂

miskachrumka
5. máj 2012

Ahojte je to tu ešte aktuálne ?

miskachrumka
5. máj 2012

@aamelia Ahoj aj ja som z BS