Sú tu mamičky z Bratislavy Dúbravky?

tehulka21
1. nov 2011

🙂

petraj19
4. nov 2011

@tehulka21 ja som na tom podobne. ako slon v porcelane. ufunena, upotena, nevladzem. napodobne mi robi problem sa pretocit na posteli. priatel sa smeje na tom, ze ked sa pretacam v posteli jeho nadhadzuje ako na trampoline 🙂 a tie kopance do rebier, uz nie su take roztomile. hlavne ked soferujem. pravu stranu budem mat vytahanu, krasavica sa totiz uhniezdila prave na pravej strane. nebodaj ked si lahnem na ten bok, v tu ranu mam boxovacky. vcera v noci mi asi tlacila na oblicku, lebo ked som spala na chrbte, zakazdym som sa zobudila na palivu bolest v krizoch. akonahle som sa pretocila bolo po bolesti. a ze tehu je najkrajsim obdobim zeny. ja to skor vnimam ako totalny diskomfort.od zaciatku.

tehulka21
autor
5. nov 2011

@petraj19 presne toto som povedala asi pred mesiacom 😀 ze najkrajsie obdobie zeny.. chcela by som vidiet ako by toto krasne obdobie zvladli chlapi jak sa nam smeju a udivuju niekedy.. 😀 oni si to predstavuju velmi lahko..ale po vcerajsej noci ma berie ten moj konecne vazne..boli sme na pohotovosti lebo zuby ma tak rozboleli ze koneeec..no tak mam o jeden zubok menej a konecne sa mi ulavilo.. a priatel ma uznal ze som to zvladla hrdinsky 😀 aj ked sa mu nepacilo ze hned trhat ale ine vychodisko som po tych mesiacoch uz nemala.. 😖

petraj19
5. nov 2011

Tak to ti nezavidim. Toho som sa obavala aj ja, ale musim si zaklopat, zuby sa mi vobec nepokazili. Aj zubar mi povedal, ze staci ked pridem az po pol roku po porode. Ja som si vzdy myslela, ze v tehu dojdem o zuby. Doteraz mam len jednu blombu. Len vlasy mi nerastu. Pred tehu so mohla chodit kazdy mesiac ku kadoske. A teraz mam uz od juna rovnaku dlzku.
Tiez som tak raz vystrasila draheho. Tym, ze som vlacila vizazisticky kufrik na pleci som si uvolnila brusne svalstvo. Raz som sa ani nevedela pohnut ani dychat, ako to bolelo. Az sme skoro utekali tiez na pohotovost. Aj teraz nemozem vlacit tazke veci lebo to hned citim. To je taka hnusna svalovica. Niekedy mam pocit, ze patrim do stareho zeleza. Taka troska. Ak budeme chciet dalsie dieta, tak si budem musiet najst nahradnu matku. Mne uuplne staci toto jedno tehotenstvo. Priatel pozeral na mna akoby som padla z marsu, ked som mu to oznamila 🙂