Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jeane1
14. máj 2008

aj ja si prosííím curly nezabudni na mna 😵 😵

zlaticakhalil
autor
14. máj 2008

curly al emne zatial nic neprislo ☹

zlaticakhalil
autor
14. máj 2008

prisloooooooooooooooooooo idem urobit kuk
kedy ides na to kozne? prisla by som za tebou a dala by som ti mikinu
my este spinkame a potom ideme zase vonku

jeane1
14. máj 2008

zlati vydrž to je predsa dialka kým dojde tolka krása 😉 🙂

jeane1
14. máj 2008

a ja už máááám díííík curly 🙂

majka35
14. máj 2008

jeane ... včera som videla tvojho davidka aj s "frajerkou" ... neskutočne inteligentnú debatu viedli ... ako dospelí ... 😅 😅 😅 som sa toľko z nich nasmiala ... strááášne boli chutnučkí ... 😅 😉

zlaticakhalil
autor
14. máj 2008

jeane videla si fotky
su krasne ze?
curly dakujeme pekne vecer urcite dam na kona nieco
jeane kedy ides vonku?

jeane1
14. máj 2008

fakt a s ktorou 😀 oni stále vedu také debaty,minule ti došiel zo školy a kukám do zošita v nábožentsve a tam na poslednej strane napísané že sexoval som s vikinkou a aj sme sa bozkábvali no čo ti budem hovoriť 😀 už sa hraju iba vonku aby dom a niečo nevyparatili 🙂

nevidela a neviem ich otvoriť 😠 asi budem musieť počkať na muža určite tam šľahol nejaky virus a mi nechce otvoriť žiadne fotky 😢

curly1983
14. máj 2008

jeane nejde ti otvorit ???? ☹

curly1983
14. máj 2008

zlati neviem kedy pojdeme ... zavisi od toho kedy mala vstane , potom sa napapka a ideme ... tak pocitam okolo pol stvrtej 😉

zlaticakhalil
autor
14. máj 2008

ok pocujem uz sarinku takze je hore, fotky som ulozila dakujem pekne ideme sa napapat a idem vonku zavolame si potom
ked sa nestretneme tak potom v piatok lebo zajtra beham po lekaroch

curly1983
14. máj 2008

ok zlati ... som rada ze sa fotky pacia. tak teda bud este dneska poobede ale v piatok 😉

majka35
14. máj 2008

s takou dlhovlasou blondýnkou ... peknučkou ... 😅

curly1983
14. máj 2008

inak jeane pekne od davidka ze prave do zosita od nabozenstva si zapisal takyto zaujimavy "zazitok" 😀 😀 😀 😀

jeane1
14. máj 2008

už som kukala fotočky su supiš 🙂 dík

že a k tomu dopísane že aj do gatiek sme sa vyzliekli 😎

jeane1
14. máj 2008

zlati ja pojdem až ked sa peťka zobudí a dufam že tobude do 16 lebo chcem ist ešte aj do školy na vystupenie na den matiek 😵

jeane1
14. máj 2008

teraz ked pozerám ako je petka sama na tej preliezke tak ma až zimomriavky obchádzaju 😅

curly1983
14. máj 2008

no som rada ze si uz pozrela .. a som rada ze sa pacia 😉

takze do gatiek ??? no jeane vyrasta ti doma don chuan 😀

jeane1
14. máj 2008

veru len dufam že dostane viac rozumu, lebo keby so mnou tak niekto rozprával ako ona - tak ho dávno niekam pošlem 😲 inak su zlatý obaja

curly1983
14. máj 2008

a co ako sa ona s nim rozprava ? 😕 😅 😀

jeane1
14. máj 2008

jak pubertáčka 😀 😀 ale to ju snad prejde, vieš Dávidko je taký čo mu povieš tam pojde to spraví no proste ešte taký hlupáčik ale sa už aspon nenechá od nej byť,ona vezme konár a začne ho trepať hlava nehlava a nadávať nech neotravuje a pritom ona chce aby tam bol a tak 🙂 ale berem že detská výchova niekde sa to naučiť treba nieeee 🙂

anma2
14. máj 2008

ahojte mamuse ako sa mate???
dlho som tu nepisala ....

zlaticakhalil
autor
14. máj 2008

ahoj anma ako sa mas? dlho si tu nebola
deticky sa uz adaptovali?
my chodime s curly kazdy den na prechadzky takze sa niekedy mozes aj pridat 🙂

anma2
14. máj 2008

ahojte...
no v celku dobre...dakujem za opytanie....
no pridam sa slubujem 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
14. máj 2008

ahojte Kvp-ckarky 😀 😀 😀 chcela by som sa vas opytat, ci mi neviete nejako zistit, ci predavaju v Bille Slatinske detske piskoty.....v piatok idem na Kvp, tak aby som sa tam zbytocne netrepala do Billy.Len, tak ked nahodou zajdete na nakup, ci by ste mi nevedeli zistit. 😔 😅 Dakujem 😉

zlaticakhalil
autor
15. máj 2008

ja ti neviem poradit, alepokial sa pamatam predavaju len obycajne okruhle, potom velke ale Billa balenie co je otras a potom dlhe od opavie
ked pojdem tak ti dam urcite vediet a tie slatinske ako vyzeraju?
to su nejake specialne?

junovka
15. máj 2008

zlati, takto:www.slatinskepiskoty.sk To je dajaka novinka a vraj stoja okolo 40 Sk, tak neviem 😒

curly1983
15. máj 2008

junovka tieto isto nemaju v bille .. ja som ich kupovala v hypernove 😉

junovka
15. máj 2008

a v Hypernove ich maju naisto????A kolko stoja????

curly1983
15. máj 2008

junovka isto ich tam maju .. ale neviem uz presne kolko stoja tak do 40 korun 😉