Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
1. apr 2009

mukky ty este zijes 😝 som na wup.59 len tak na pohar vinka 2,3,4 .....

mukky
1. apr 2009

zlati je zijem,ja som tu skoro kazdy vecer do tretej rana,len tato tema je stale tak skoro vecer opustena... 😒 😝 🙄 a na zdravie 🙂

mukky
2. apr 2009

zlati kde si....tazka noc??? 😀 😀 Ja som sla spat o piatej,a vobec sa m i nechcelo 😝 hore som od 7,ale idem sa supnut k malemu na hodku aspon..

norik1
2. apr 2009

jeskove oci mukky z coho zijes? ja som trpela nechutnou nedospatozou kym maly nezacal celu nic spat...

zlaticakhalil
autor
2. apr 2009

ja som stastna ze sarka odkedy sla na umelu stravu t.j. od 4 mesiacov spi celu noc, su obcas vynimocne noci ale len zriedka
takze mukky good luck

tazka noc no.... 😀

mukky
2. apr 2009

norik ja som bola unavena a chodila spavat skoro asi do troch mesiacov maleho..viete ze si to ani nepamatam....no a dnes uz taka unava nie je,a vecer ked maly zaspi tak mam cas pre seba a pokial si vsetko popozeram co chcem su 3 hodky rano,vcera to bol uz extrem 😝 😀 ,no dnes musim ist skor,aspon o druhej...rano idem na endokrinologiu a potom ideme do madarska.Norik a ty kedy chodievas spat?A ty zlati?Nikto tu nikdy vecer nie je... 😔 😔 🤐 Ja keby som isla skor spat mam premarneny den 😀 😀 ,keby mal aspon 30 hodin...ale cez den si lahnem potom ak sa da...

norik1
2. apr 2009

no ja okolo polnoci... ak idem neskor tak 1) mm krici ze furt cumim do pocitaca 2) na druhy den som rozbita jak ciganske hracky...he he a ak sa da, tiez si cez den este lahnem 😉

mukky
2. apr 2009

norik 😀

zlaticakhalil
autor
4. apr 2009

cafte baby som mrtva
boli s me peco na bankove a spat 😅
to by nebolo az take zle ale s kociarom je to na prd
tie diery po konoch 😠 😠
som znicena ale zajtra ideme na alpinku snad aj daco poopekame
asi moje sadielka 😀 😀

mukky
4. apr 2009

zlati 😀 ja som bola mrtva vcera,sme prislli okolo 22hodke z madarska,no spat som sla o tretej 😝ale ta unava uz na mna dolahla,len som nakojila maleho a manzel ma nechal spat do 12tej 😕 😀 moj zajtra robi,nemam rada taku nedelu,ani vtedy nevarievam,samej mi nechuti..ale dam si len lanc peceny asi a k tomu kukuricu a hrasok.. Inac zlati bola som vcera na endokrinologii,mala som zle vysledky krvi,som to tusila,a tych 1o kg co som teraz pribrala mi vo dverach uz doktorka oznamila ze su zo stitnej zlazy ☹ 😠 ,tak nasadila vyssie davky,a vraj sa to upravi...ale haprovat to bude cely zivot....ani na dovolenku k moru nechcem ist,no vcera som si kupila plavky po 100 rokoch,odkedy som pribrala kupaliska nepoznam a v riflach predsa do mora ist nemozem...to uz by bolo blbe.....

jeane1
5. apr 2009

mukky nič si z toho nerob aj ja mám takú istú diagnozu 😠 😠 len ja mam na prilepšenie ešte aj dve cysty a vraj ked sa budu zväčšovať tak ešte len vtedy to bude na nervy, že tý chlapi nemaju toľké starosti 🙄

mukky
5. apr 2009

jeane ano?no to mi je luto...napises mi nieco o tom ak mozes....?ake si mala problemy,a aj s vahou ako to bolo u teba...ak chces a mas cas...ja som bola vzdy taka stihla,a po 20tke buuuum 😠 😠 😠 ☹

zlaticakhalil
autor
5. apr 2009

peti ja si ta pamatam chuducku ale co uz ide to vekom 😀
alenie drzim palce na skore uzdravenie
inac moj stary ide na operaciu tiez ma nador na krku a taha sa to az ku srdcu ☹ ☹
ide po velkej noci hned na operciu
strasne sa boji lebo nador je prilis velky a moze zasiahnut hlasivky alebo srdiecko
tiez pribral a je na vine stitna 😠 😠
naco nam je ked robi tolke problemy 😠
inac sme boli opekat od 9tej a prisli sme pred chvilkou stretli sme milion znamych
bolo fajn ideme zmyt ten piesok co mame asi aj v ri.. 😀

mukky
5. apr 2009

je mi luto co si pisala o manzelovi,budem drzat palce nech vsetko dobre dopadne....zlati dik 🙂 ale tucnejsi ludia suvraj veselsi 🙂 😀 😀 ,no nie??Tak sa hovori....hmmm my sme sa s manzelom stretli...aj on ma toto ochorenie a berie lieky ako ja do konca zivota... ☹ tiez nie je stihly a ani jedak nie je....na ranajky zje 2 rozky,a na obed nikdy nemame polievku a hlavne,lebo by sme nevladali,vzdy len hlavne mame 😝 a manzel ani polievky rad nema,i ked mu obcas nejaku nanutim,on len taku hustu ma rad.... Takze ste mali super den 🙂 ja rada opekam na chate,na alpinku sme casto chodili ako deti,aj na bankov zlati od kedy sa cistia drobcekom zubky?My mame 2 😀 ty to budes isto vediet,nie?? 😀 Mne treba ist k zuarovi,ajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaj,radsej rodit cisarskym este raz 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
6. apr 2009

kazdy vravi ze radsej rodit ale ja nie 😝 mne daju injekciu a prezijem to 😀 som frajer co?
zubky by sa mali cistit hned ako vylezu tie prve...staci navlhcenou plienkou pretriet a tak a potom ked ich ma viacej ako ja 😀 tak pouzit kefu nie zachodovu ale zubnu 😝
my polievky varime len kvoli malej ja tiez nemusis a co sa tyka papania tak ja zjem aj 3 chody a potom mam odchod 😀

mukky
6. apr 2009

aj ja len s injekciou 😕 🤐 mam zubnu malinku novu a aj zachodovu velku 😀 takze staci s plienkou?Aj pastu som kupila do zasoby 😀 junior bez cukru.A s kekou a pastou kedy presne asi????Ci len s kefkou najprv? 😎 Napis podrobnejsie,neviem kolko mas zubov 😀 Tri chody?? 😀 Super a nevidno to na tebe??

zlaticakhalil
autor
6. apr 2009

ale vidno vidnno mam 77 kg 😅
ja mam asi 20 😅 zubov a sarinka ma 16
ked jej vylslo asi 12 tak sme zacali pouzivat kefku poriadne aj s pastou
aj tak tu pastu vaic zje ako je na zoboch
teraz som zjedla len polku velkej milky co je s keksikom ide ma slak trafig aku mam chug na sladke

mukky
6. apr 2009

zlati dik 🙂 ja som pribrala tych 10 nie mojou vinou po porode,teda ale 20 dohromady koli stitnej 😠 😠 a v tehotenstve som pribrala 7-8 sa mi to kolisalo,a to som jedla viac a castejsie,ale aj tak som si davala pozor a po 18 tej nejedla,len ovocie ci sladkost.A po porode sli hned dole,este som aj schudla....Ale s...m na to ,sladkeho sa nevzdam,ved aku mam uz mat radost zo zivota okrem drobceka???? 😕 😀 to by mi uz fakt preplo,lebo ma ta vaha stve...a oblecenie pekne je dost tazko zohnat,tak frcim na riflach a tricku 😠 😠 😠 Zajtra ideme do mesta na prechadzku,a na zmrzku a just si dam 😠 😠 😀 😀 Ty do inych tem zlati nechodis???Este som ta nikde nestretla inde 😀 ani simbu,ta tusim este do mieru temy chodi,norik je aktivnejsia..a aj tusim junovka,zabudla som este na niekoho?? 😀

mukky
7. apr 2009

Uz idem fakt spat,o chvilu vstavam 😝 ale revala som tu nad jednou temou a zdrzala som sa....asi spite co??? 😀 ja som nezmar 😀 😎

zlaticakhalil
autor
7. apr 2009

vidim ze si nezmar
😎 ja som rada ze sa aspon sem zapojim nie stale sa mi chce a nie stale mam prisup na net
norik je aktivna ved dostalal odo mna privlastok ze vsevedko
😀

norik1
7. apr 2009

no dik, len neviem neviem ci je to kompliment 😉

mukky
7. apr 2009

zlati ale od zaciatku si jak stale pisavala...neraz som sa rehlila...cestne prehlasujem ze vas mam precitane od zaciatku 😀 😀 ,a vies jak mi bolo smiesno jak som ta videla a ze viem o tebe takmer vsetko,a ty o tom ani nevies??? 😀 😀 😎 lebo ine baby nepoznam...ale ani som nevedela ze to ty si zo zaciatku,lebo som nebola reigistrovana ai tyzden,kym som prisla na to ze to sa treba a kde 😀 a ja furt nadavala,ta to co tote ip,ta to kde???? 😀 😀 😀 joj,napisala som to jak vychodnarka ech, 😀 A kedy chodis spavat,skoro??ja neviem ist skoro spat,to by bol premarneny vecer 😀 boli sme von,najest sa aj s malym po dlhej dobe,vsade sa fajci 😠 😠 a aj na zmrzku,potom sme boli u prababky a v kauflande,prisli sme po 21 hod,musim pozriet este ordinaciu,a mozno aj panelak 😝 zajtra ideme k mudr co pozera rehabilitovane deti,tak drzte palce,nech uz nemusime cvicit,,,ale viem ze povie ze este musime... ☹

zlaticakhalil
autor
8. apr 2009

drzime palce mukky
ja chodim spavat so sliepockami 😀 takze ked ide sarka ide aj mamka 😀
preto rano uz od siestej curakujem 😠 idem aj teraz varit aby som mohla vypadnut von ked sa sarka zobudi

a to ze si sa na mne bavila ti nezabudnem 😠 😀 😀

norik norik norik co sa rozculujes dieta moje 😝 vies velmi dobre ze ja len komplimenty skladam 😉

mukky
8. apr 2009

zlati nebavila som sa na tebe,fakt 😕 🙂 a dakujeme...

norik1
8. apr 2009

ved som zmurkla jednym ockom 😉 takto aha 😉 😉 😉 😉 😉
Mukky preco musite cvicit? my sme cvicili asi tri mesiace kvoli asymetrickemu svalstvu, potom uz len kontroly a este mame prist na poslednu kontrolu ked bude maly sam chodit..

zlaticakhalil
autor
8. apr 2009

norik ten ti rychlo ujde uvidis 🙂
pocuj dnes sme na teba s curly mysleli boli sme pred tvojim blkom
alenevolala som ti bo si furt mimo 😀 myslim mimo ke

MUKKY aj tak viem ze si sa bavila 🙂 🙂 its ok

baby nieco na mna lezie .... nie je to moj chlop joj nenavidim choroby 😖 😠

mukky
8. apr 2009

norik mame oslabeny chrbatik,dnes sme boli u mudr,maleho velmi chvalila,ze je veeelmi sikovny,zive striebro a popredu 😀 😀 mame problem taky,ze ked sedi a nema pred alebo za sebou oporu,chrbatik sa mu zagulti,nema ho rovny ☹ ty chodis plavat,ci nie???My sme sa rozhodli ze budeme chodit do nov.nemocnici,ale do bazena pojde manzel,ze aj oteckovia tam chodia.Ja budem sledovat,maly je velmi vrtky,doma mam strach ho sama kupat,aj manzelovi ubzikol minule v sekunde a napil sa vody ,a to neraz.....hlavne ze bude plavat,kolko krat ste chodili tyzdenne?Ty si asi inde chodila pokial pamatam....a cvicit este mame raz denne povedala mudr,2 krt denne povedala sestra.... zlati dufam ze chora nebudes,daj si vela caju s citronom....ja som mavala caste anginy donedavna,od detstva,ale prestala som pit bublinkove napoje,angina nie je....i ked po studenom castio trosku mandle citim,ja o mam chronicke uz.. Dnes sme malemu kupili prve pevne topanocky 😅 a chytili za rucky a sa on pekne sup jedna nozka,sup druha,este je to taky maly,trosku tarbavy medvedik 😀 🙂 kedy sa vam postavili deti a zacali chodit ak sa este pamatate????

norik1
9. apr 2009

No vidis mukky tak to je na dobrej ceste 🙂
my sme zaali plavat od zaciatku 5. mesiaca, chodime do Sace. medzitym sme chodili aj cvicit (Dr.Molcanova? a sestricka ktora? My sme chodili k Reistetterovej). Cize uz plaval ked aj cvicil. To mu asi tiez pomohlo urychlit to cvicenie, doki potom vravela ze mozme ist plavat do nemocky, ale uz som nesla, lebo sme uz chodili inde... najprv som chodila plavat ja, potom som raz uprosila mm nech ide on lebo sme chceli labdat s kamoskami (cista ja 😀 ), bal sa ze ako to zvladne.... no a odvtedy chce ist stale on!!! zo zaciatku sme chodili dva krat tyzdenne, stredu a sobotu a teraz chodime ako nam vyjde - niekedy raz, niekedy dva krat...

Zlati, vcera sme boli doma, len rano plavat a poobede sme boli kuknut jasle pri Iskre (ano ano, idem do prace 😉 ) ale mas pravdu, mimo KE som uz zajtra 😀

zajo510
9. apr 2009

dakujeme kočky, za gratulácie, už sme doma od stredy, ale niet tolko času na písanie 😝 tak len na skok, kým si nájdeme režim. majte sa krásne papa

mukky
9. apr 2009

norik aj my k molcanovej a re.......,komplikovane meno 😀 😀 ,som citala ze si pisala ze treba aj aby maly mal vysetreny moc??? 😕 Mne take tusim nic nepovedala,len ja a manzel mame byt ok...