Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
12. mar 2008

jesienka tak to ta mozno aj z videnia poznam 🙂

od zajtra si vsimam tehulky ktore vencia psov 😀

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

ok vsimaj si ale na nej este nic neuvidis lebo ona je vysoka a brusko este nema a chce dostat odo mna na rit lebo nepapa poriadne 😝

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

o ktoreej ides do poradne? ja pojdem na polikliniku lebo potrebujem novorodenecku spravu takze sa mozno tam aj stretneme ale neviem kedy pojdem lebo neviem kedy ja skoncim v starej nemocnici

jesienka
12. mar 2008

tak tak zlati, na mne nic nevidno a kym sa budu nosit vetrovky tak este ani nic vidiet nebude...
inac ja velmi casto nevencim, moj drajy priatel mi s tym pomaha, za co mu velmi pekne dakujem...

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

curly ako sa ma ninka uz papa vsetko aj chodi ti uz? zubky uz mate?

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

jaj aha no ale na vzduch by si mala chodit aspon do obchodu a naspat 😉

jesienka
12. mar 2008

curly a akej farby mas kocik? budem od zajtra sledovat... 🙂

jesienka
12. mar 2008

zlati, ja tam mam byt pred deviatov. ale ako to tam poznam, tak tam stravim minimalne dve hodinky...

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

viem od talala ze si vysoka blondinka a ukecana 😀 😀 😀
mne to vyhovuje lebo aj ja som ukecana a velmi mne samota niekedy vadi aj teraz starky si isiel lahnut lebo je po nocnej a prisiel az o 15-tej takze mam aspon telku zapnutu a este ani sarinka tu nieje ... joooooooooooooj ☹

curly1983
12. mar 2008

jesienka nejes ??? no tak to ja som zrala ked som tehu bola .. 30 kg som pribrala 😠 😀 horalky na kila som jedla 😀

zlatickahalil zubky mame dva .. ale asi idu vrchne .. lebo slintame o sto sest a dost zle spinkame a nepapame 😒 nechodi .. ona len po styroch lieta jak najata ... 😀

jesienka mam oranzovo-sivy - taku trojkolku 😵

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

joj tak to sa nestretneme ja neviem ako dlho budem ale ideme na 7-00 a neviem co take predoperacne vysetrenie obnasa mozno len odber krvi bude ja neviem
joj nechce sa mi tam ist 😖

curly1983
12. mar 2008

zeny mne sibe z tej samoty .. ja napr. niesom z Ke a ja tu malokoho poznam .. a napr. moj bol vcera v robote celyyyyy den tak to som uz ani nevedela co s malou mam robit 😒

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

aj ja budem sledovat tvoj kocik mozno sa strenteme na prechadzke
aj ja som pribrala 30 kg ale schudla som len 10 a 20 kg mi ostalo som tucnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co mam robit ani vela nejem a aj taknejdem dole z vahou 😠
ja mam tmavozeleno oranzovy, nemam trojkolku ale obycajny

curly1983
12. mar 2008

zlatickahalil ja drzim 90-dnovu dietu .. tak trosku idu kilecka dole .. ved leto sa bliiizi 🙂

jesienka
12. mar 2008

a ja nemam zatial ziadny ☹

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

curly to poznam a to mam este dobre ze sarinka len cuva do zadu takze ani tak velky pozor nanu zatial netreba davat ale ked zacne chodit joj tesim sa aj netesim sa
ale chcem aby zacala chodit uz teraz aby som stale mala pohyb lebo inac neschudnem ani ......

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

neboj aj ty budes mat kocik nejaky pekny 🙂
moja sesternica mala chicco trojkolku a ten som nevedela soferovat 😀 tak sme kupili normaly
aj s tym mam obcas problem lebo je tazkyyyyyyyyyyy ale urcite menej ako s trojkolkou
mne to neslo asi som kilava...kylava ... neviem ake i,y ak si vzberte 😀

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

jej a ja sama si pisem 😀
no v tom nie som kilava kylava som sikulka 😀

curly1983
12. mar 2008

zlaticakhalil (boze to mas ale tazky nick 😀 ) ja som spokojna s tou trojkolkou velmi 🙂

moja mala ja strasne sidlo .. to neposedi chvilu ... som niekedy z nej uz vystavena doobedu a to ma este caka poobedie 😀 😀 😀

jesienka
12. mar 2008

no ked tak pocuvam o tej horalke tak by som si aj dala...
curly si mi urobila chutky

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

girls it was very nice to talk to u but i am going to sleep see u tomorrow
good night 🙂

jesienka
12. mar 2008

dobru nocku zlati...

curly1983
12. mar 2008

jesienka daj si daj 😝

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

curly volaj ma zlatica zlatka zlata ako chces nemusis pisat cele
to je moje meno aj prievisko spolu vies? 😀
jesienka - ty n ie horalky ale nieco normalne papat
ja som sice kazdy den zjedla tresku a 2 rozky a 3-4 krat tyzdenne som mala buchty na pare mnam mnam
zato tresku nechcem ani vidiet

zlaticakhalil
autor
12. mar 2008

dobru nocku kocky papapappapapa

jesienka
12. mar 2008

no ja len dufam, ze sa uz zajtra dockam oho receptu na kolacik ktory zmizne z taniera za 5 minut... 😉

curly1983
12. mar 2008

dobruuu zlati 🙂

jesienka
12. mar 2008

tak ja sa este idem osprchovat a potom hor sa pekne do postielky, lebo rano skoro vstavam na poradnu...
curly ked budes mat zajtra cas tak sa tu opät ukaz... 🙂

zlaticakhalil
autor
13. mar 2008

jesienka - prisla som uz domov vysledky budu za 2 tyzden takze potom sa uvidi ze co dalej
a ty ako si dopadla v poradni 🙂

jesienka
13. mar 2008

cau zlati, tak uz som ako-tak dospala to slore ranne vstavanie...
sono mi nerobila, ale dozvedela som sa ze tlak a moc mam v poriadku a to je asi tak vsetko. cize vlastne nic.
a este som dostala konecne tehu knizku... aspon nieco. dnes nemala dobru naladu, takmer nekomunikovala.