Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

smudlinka19
28. okt 2009

no čo zlati boli ste na helloween,,,ja som sa chcela ist kuk ale malá spala do 15,10 a išli sme domkov...ved dnes sme ani skoro doma neboli....od ortopeda som išla k našim a potom sme boli ešte von...a prišli svokrovci....rano si voláme paaaa

zlaticakhalil
autor
28. okt 2009

nie neboli sme...ale vybrali sme sa tam a ked sme prisli na moskovsku tak sarka chcela ist ku babicke tak sme sli k nasim apotom do kaufandu na ingrediencie na ten fajnovy obed o si spominala
uz sa tesim na recept 🙂

zlaticakhalil
autor
28. okt 2009

a hlavne sa tesim na tie zemiacky please posli mi aj nato recept vdaka

smudlinka19
28. okt 2009

recept odoslaný....verím že vám bude chutiť.....inak v piatok idem robiť tú tortu čo len do misky a ideš xixixi
urobím mamulke prekvapko.....

zlaticakhalil
autor
28. okt 2009

bude jej chutit ked ma rada sladke
maminke vsetko naj a dakujem za recept
zajtra to hned aj skusim spravit

zlaticakhalil
autor
29. okt 2009

dobre ranko
smudlinka vy mate vodu? my ani studenu ani teplu a neviem preco
😠 😠 😠

mataaaaa
30. okt 2009

ahojte 🙂 dnes mi pride mama.. tak tu mame velke upratovanie. Mala spinka tak mam teraz troska casu byt na nete. dnes je inak moc krasne vonku, 🙂 dufam ze este takto bude snad, aby sme konecne mohli ist niekde 🙂

zlaticakhalil
autor
31. okt 2009

my chceme ist dnes na halloween do optimy
idem zistit ze kedy sa to zacina uz sa tesim lebo tu mam aj au pair ....moju sestru 😀
sarinku nemam doma a budem ju mat az v pondelok ...zavidite co beeeeeeeee 😝

zlaticakhalil
autor
31. okt 2009

baby od 4tej je halloween

smudlinka19
31. okt 2009

ahojte...krásny halloweensky den nám vyšiel však.....zlati potom povieš ako bolo v optime či sa oplatilo....len si uži kým tu máš sestru a pekne sa venuj mužíkovi 😎 no a samozrejme školičke 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
31. okt 2009

caf bolo dobre
nic pre nasu sarinku ale aspon sme prisli domov pomalovny ako motyl a mala aj balon
potom sme sa boli smykat pri C@A a sli sme omov
boli sme tam 3 hodky
co sa tyka ucenia tak to nie je ziadna slava ☹
a vy ako dopadla oslavaa?

inac mam nalomeny jeden necht 😅

smudlinka19
1. nov 2009

ahoj no super...opravíme neboj....oslava super...torta dopadla tiež na jedničku, každému chutila.....
nooo ani ja sa ešte neučím ale mala by som začať lebo okolo 20.11 mám prvu skušku a potom dalšie 2 a neviem ako ostatné predmety kedy nám daju oni....pekný večer

zlaticakhalil
autor
2. nov 2009

ja som si ich ostrihala myslim tie nechty kd ich uvidis tak sa budes smiat 😉
my ideme este aj dnes na hroby ale do KE takye sarinka je zasa s dedom 😅

smudlinka19
2. nov 2009

noo to som strašne zvedavá ako si to dokázala...si prvá ktorej som robila nechty a si ich ostríhala som v šoku

zlaticakhalil
autor
3. nov 2009

ale nie vsetky len tie polamane 😀
uz som mala aj doucko z chemie zatial to slo
zajtra opat

zlaticakhalil
autor
3. nov 2009

vypadla domin ika??? ☹ ☹

zlaticakhalil
autor
4. nov 2009

a zase som mudrejsia z chemie o nieco

sme choriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠

smudlinka19
4. nov 2009

o akej dominike hovoríš.....ty bude taká múdra 🙂 🙂 🙂 len sa pekne liečte, no a aspon sa možeš učiť 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
5. nov 2009

o dominke starej zo superstar ja som jej fandila ☹

ajka72
5. nov 2009

ahojte pozerám že je tu stránka maminiek z KVP ja síce nebývam na KVP ale pri Tip Tope a som mamou 2 ročných dvojičiek dievčatiek tak sa môžem k vám občas pridať?, vidím že je tu už zabehaná partia maminiek tak hádam zapadnem 😉

simbbaa
5. nov 2009

ahojte baby 🙂 som tu po sto rokoch ako aj norik 😉 ...som uz ako slonik...este mam par tyzdnov pred sebou alen najradsej by som bola keby uz bol zaciatok januara. 😝 ..a inak co sa nasho drobca tyka myslim pohlavia tak stale neviem na isto co to bude..stale je otocene zadockom... 😀 😀 asi vie preco 😝 heh..nie teraz nam pre zmenu povedal doktor ze sa nevie dostat medzi nozicky ale jeho typ je na dievcatko tak sme z toho celkom pomyleni 😅 pred tm vravel opak no tak ja uz neviem...o tri tyzdne idem na dalsi ultrazvuk snad uz roztiahne tie nozicky 😝 lebo ma uz porazi... 😀 ...inak mam neskutocne bolesti chrbta cize druhe tehotenstvo je naozaj narocnejsie ... 🙄 🙄 vsetko ma boli som dolamana ako.... 🙄 no co uz musime vydrzat...posielam vsetkym pusu .. 😲

zlaticakhalil
autor
5. nov 2009

simbaaaaaaaaaaaaaaaaaa neverim vlastnym ociam
ako sa tidari? vidim ze sa mas dobre
podla mna to bue dievca lebo tie sa hanbia a nic neukazu ne ako chlapi 😀
drzime ti palceky aby ste boli zdravi a tiez posielame pusinky 😉

zlaticakhalil
autor
5. nov 2009

ahoj ajka vitaj v klube 😉
jasne ze sa mozws pripojit aspon nam bude veselsie lebo v poslednej dobe mam pocit ze si tu pisem len so smidlinkou 🙂

smudlinka19
5. nov 2009

čaute baby....preste tak ako píše zlatka sme tu len dve...asi nieto viac mamičiek na KVP alebo ostatné nemajú čas xixixi....
no čo zlati ako s mandlami...ako ste sa rozhodli...
je nám smutno...nikde sa nedá chodiť...počasie na hovno...a do centra nejdeme lebo sa bojím že malá ochorie...
dnes so bola s nou v optime len tak pokukať, lebo už aj darčeky by pomaly trebalo....

zlaticakhalil
autor
7. nov 2009

s mandlami sa nedeje nic, talal nedovoli vybrat vraj je to zbytocne
zase tak casto nebola chora az na teraz ze dva razy po sebe ☹
teraz to preslo na mna celu noc som bola hore nemohlasom zaspat ani kapky nezaberali do nosa .... katastrofaaaaaaa 😠 😠

dnes je v galerii nejaky program pre deti, my sme boli bvcera v carefure a tam bol program pre deti dostavali balony niektore aj sladkosti
v galerii bude to iste ako v carefure takze my uz nejdeme

darceky uz chvalabohu mam taze vianoce mozu prist a pre istotu som si kupila aj maso do mrazu 😅

zlaticakhalil
autor
7. nov 2009

ahojte babz robila som na obed svieckovu (kupny sacok) ale nic moc
ako to vylepsit neviete mi poradit aby sa to dalo aj jest?

smudlinka19
7. nov 2009

zlati nemáš kupovať také somariny, ale pekne fajnotky variť....s kúpnym už asi nič nevymyslíš....ja som robila plnené kura a červenú kapustu...chcela som lokše ale čo som ja ši ši tak boli zemiaky...nebudem sa namáhať ked nemusím a zajtra si urobíme slivkové gule...to na to chudnutie aby išlo lahšie...hahahah ja budem chudnúť asi celý život.... 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
7. nov 2009

terz som bola so sebou na pohotovosti od piatej mam priserne picahnie pri srdci a trpne mi lava ruka
mama prisla ku sarke a ja ku lekarovi
bola som zhrozena pristupom sestricky 😠 😠 le lekar bol fajn robili mi aj EKG som zdrava ako ryba
nevie co mi je 😠 ale dal mi nejake lieky
idem dat malu spat teraz a snad sa aj ja dnes vyspim
dobru nocku

zlaticakhalil
autor
8. nov 2009

smidlinka ten kupeny prasok na svieckovu bol fuj
ni moja mala to nejedla tak som k masu spravila ryzu a bolo to dobre 🙂
rano som prezila ako tak da sa povedat ze som sa aj vyspala
este stale ma picha pri srdci ale uz je to lepsie uvidime vecer lebo vecer sa mi to vratilo 2 krat po sebe
tak dufam ze uz bude dobre

pekny den

smudlinka19
8. nov 2009

jooooj zlati ale ved dominika stará nevypadla....vypadla Paulína Ištvancová a Konvičková ...nerob paniku 😝 😝 😝
také počasie na hovno ani von sa nedá ist a toto naše malé len na cicuške potom spinka...vobec nechce sama