Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jeane1
29. mar 2008

oki zlati neboj ja mám tušáka že mi sa dovtedy ani nezobudíme ☹ ale už sme aspon oblečené 😀 len som ju premiestnila z auta do postele 😀

curly1983
29. mar 2008

jeane coooo ???? to ako dlho bude petka spinkat ???? 😕

jeane1
29. mar 2008

no posledný mesiac mi spinká tak 4 až 5 hodín 😀 ved načase doteraz anio neobsedela nieto spala

zlaticakhalil
autor
29. mar 2008

mala je taky dobry spac? 😀 😀
my dlho spinkame len cez noc nie cez den obcas by bodlo keby spalo aj cez den apson 3 hodinky 🙂

curly1983
29. mar 2008

pekne jeane , pekne ...

no tak aby vobec niekto z vas prisiel .. ked vam takto deturence spinkaju 😀 😀 😀

jeane1
29. mar 2008

mi sme cez noc začali a niekdey po roku 😕 dovtedy sme sa pravidelne budili

zlaticakhalil
autor
29. mar 2008

ale prideme prideme 🙂
teda budeme sa snazit veci na oblecenie uz su prichystane
ale co to pocujem ..- moja dcera nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak dufam ze mi nezaspi predtym, ako treba ist vonku 🙂
idem si pre nu
majte sa zatial kocky

curly1983
29. mar 2008

aj my sa pravidelne budimee 😒 tak dufam, ze ninka si zoberie priklad z petky a od roka zacne pekne spinkat .. este ten mesiac nejak vydrzim 😀

jeane1
29. mar 2008

papa

curly neboj dojdeme určite 😉

curly1983
29. mar 2008

pa zlati 🙂

zlaticakhalil
autor
29. mar 2008

http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf1

ahoj posielam link na hlasovanie
musis sa ale zaregistrovat dakujeme pekne

zlaticakhalil
autor
29. mar 2008

baby nekupite niekto sunar mlieko pre dieta od 6 mesiacov ostala mi nepotvrena polovica a my ju nemozeme pit ☹

zlaticakhalil
autor
29. mar 2008
zlaticakhalil
autor
29. mar 2008

curly - bolo to skoro po mesiaci co som navstivila tuto temu teraz som si ju pozrela 🙂

curly1983
29. mar 2008

zlatickahalil ako tam mam zahlasovat ? som tam dala hodnotenie ze super fotka. tak ???

zlaticakhalil
autor
30. mar 2008

tak tak sikulka a dakujem
este dneska a zajtra prosim hlasujte ked mozte dakujem 🙂

ta zmena casu je na prd sme hore od 5:30 predtym cas 4:30 joj ☹

jeane1
30. mar 2008

tak u nás zmena času vobec nebola 😉 obaja vstali ako obyčajne o 5,30 😠 ved načo by sme sa mi dospelí vyspinkali 😲 ale zato mi už spí 3 hodinky tak uvidím akí rekord hodí dnes 😀

zlaticakhalil
autor
30. mar 2008

to je dobre ze ti spinka my sme uz boli aj dvakrat vonku ale nevolala som ti lebo som si myslela ze si s mangelom
inac chcem sa ta spytat na tie kolieska daju sa dat dole aby som ich umyla? a namazala bo mi vrzgaju
dakujem pekne

zlaticakhalil
autor
30. mar 2008

tak kde ste vsetky? vonku? tak to jedine vas ospravedlnuje 🙂

jeane1
30. mar 2008

už sme domka 🙂 a už po kupkaní a napapkaný 😝

zlati ja neviem či sa dole dať dajú, aspon ja som to len s handrou pretierala a ako ich muž namazal to by ti musel povedať on ale myslím si že to zvládne aj ten tvoj 😉 ale opýtam sa či sme dávali dole len je ešte v práci tak až zajtra 🙂

zlaticakhalil
autor
30. mar 2008

ok nevadi vydrzime 🙂
ja na mazanie pouzivam WD40 to je super vec len nech mi povie ci sa daju dat dole
dakujem pekne

zlaticakhalil
autor
30. mar 2008

curly drz mi palce od zajtra zacinam 🙂

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

dobre ranko kocky ako ste sa vyspinkali?
tak a idem na tu dietu na ranajky le jablko ???? nemoze byt horalka? 😀

jesienka
31. mar 2008

cauko zlati, ako sa mame? 🙂

smska1979
31. mar 2008

Ahojte, akurát začínam zháňať kočík, keďže o 2 mesiace rodím, chcela by som sa spýtať, kde ste kupovali kočiare vy. Nepoznám obchody v KE, kde by predávali kočiare, okrem Alltoys v Optime alebo Babatkovo. V Alltoys majú pekné kočiare, ale taký kombinovaný s prednými otáčavými kolieskami, ako chcem ja, majú dosť drahý. Nie som ochotná zaplatiť za jeden kočík cca 17000. Ďakujem pekne za odpovede.

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

ahoj jesienka prave dnes som na teba myslela ci si v poriadku lebo si sa dlho neozvala
ako sa mas?

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

smska1979- a ty chces novy? ja som mala novy a teraz som ho dala do bazara
dnes som sa bola pozriet ci tam este je
etse tam bola ale uz rezervovany 🙂
ani ja ine miesta na kupu kociara nepoznam v tom alltoys maju pekneeeeee
ja som golfak teraz kupila od jednej kocky z modreho konika
tak skus bazare ak neches vela platit

jesienka
31. mar 2008

cauko zlati, posielam ti IP, o chvilu ti dojde...

jesienka
31. mar 2008

inac dnes mi nova dr. pozerala sonom male lebo mam od vcera take divne bolesti, tak pozerala ci je vsetko v poriadku, male dnes neskakalo, asi spinkalo, malo kolienka spolu ale predbezne to vyzera na dievcatko 🙂 vo stvrtok mam poradnu tak popozera podrobne, dufam ze sa drobcek osmeli a ukaze co to tam skryva 😵

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

dufam ze to bude dievcatko lebo vsetko okolo mna co cakaju babo budu chlapci
dufam ze chapes tomu co pisem lebo dnes som ako hotentot 🙂
mam kopec veciciek pre dievcatko takze ked budes chciet tak ti niektore dam a niektore pozicicam