Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
10. feb 2009

simba nieco mi aj stary ukazoval ako sa daju zmensit fotky ale po jednom
da sa to aj cele naraz alebo musis zmensovat po jednom
lebo nebudem mat nato cas a ani nervy

zlaticakhalil
autor
11. feb 2009

cafte dneska nikam nejdeme lebo tak fuka vietor hnusne aj s pieskom ze kopec ludi ked to dycha ma lergie a astmy
takze radsej ostaneme doma
ideme teraz papat KFC takze sa majte

zlaticakhalil
autor
11. feb 2009

jeeeeeeeeeeeej pisem si opat sama so sebou... aspon nevyjdem z cviku
inac ako sa ma curly?

baby dajte o stretku vediet aj jarke lebo ona na kona nechodi
shokran 😉

zlaticakhalil
autor
13. feb 2009

tak uz sme v istambule o 11tej mame let do prahy a vecer o siedmej by sme mali byt v KE
zatial pekny den prajeme

zajo510
13. feb 2009

čau samopisateľka 😀 to som rada, že už idete domov, dajaký kľud tu bol bez vás 😀 😀 😀 na mna zase došli bolesti, takže od včera zase len ležím, takže či dojdeme v pondelok, to sa ešte ozvem.

Deni (ined) nakoniec sme neboli, lebo malá mala zlú noc a doma mi odkvecla pred 9, tak sme si pospali, čo som aj celkom privítala. potom sme sa chystali vo štvrtok, ale to dajak nevyšlo, lebo ma chytili bolesti, tak ležíme doma. neviem kedy sa zase stretneme tak sa držte a majte sa krásne. alžbetka bola očkovaná na pneumokoka, síce horúčku nemala, čo som sa divila, lebo doteraz mala furt, ale všetko ju bolelo a bola taká nedobrá v noci....

tak čafte žaby a žabky
🙂

zajo510
13. feb 2009

...akože v tom zmysle kľud, že sa nič nedialo, nuda ...žiaden rozruch a tak, už mi to aj chýbalo. páááááááááte

zlaticakhalil
autor
14. feb 2009

caf zajo
uz sme v KE prileteli sme vcera
takze 13tka bude pre mna asi stastne cislo 🙂

tesime sa na vas ak nepridete tak sa nic nedeje
drz sa a posielame pusinky alzbetke a vsetkym detickam

norik1
14. feb 2009

Zlatiiiik no to sa tesime ze ste safe and sound back in Slovakia!!!! sa vidime v pondelok 🙂

zajo510
14. feb 2009

inak som jarke spomínala už dávnejšie, že organizuješ párty, ale neviem či sa staví alebo čo. a máš aj dosť miesta doma pre všetky žienky z kvp? 😀 😀

jeane1
15. feb 2009

ahoj Zlati to je super že ste došli šťastne domov 🙂 😉 a šup šup nejaké fotočky nech zajdeme aj mi do teplých krajín 😀 😀 došli ste na slovensko a aj snehu ste doniesli 🙂 😀

zlaticakhalil
autor
15. feb 2009

fotecky fotecky fotecky ☹ ☹ ☹ su velmi velke a neviem ich zmensit takze zatial nic z toho

poprosim otca nech sa mi nato kukne a poslem

inac v pondelok asi z toho nic nebude, moj stary je strasne chory a nerada by som aby deticky ochoreli
ozvem sa kazdej z vas ze co a ako
pekny den zatial

simbbaa
15. feb 2009

ajooj zlatka tak som rada no vidis a tak si sa bala toho 13 teho 🙂 ....tak to je skoda ze nic z toho nevadi ked je thalal chory musi sa vyliecit nemozme riskovat 🙂 ja mam tiez nieco z hrdlom ma boli hmm...to vsetko to prudke ochladenie tu...kopa snehu zas jooj 😔 tak vas zdravim vsetky ....

betka a ty mas uz bolesti?nejak skoro ci ie?kedy mas termin v aprili nie?bozkamm vas cmukes 🙂

norik1
15. feb 2009

No nic, dame drink party inokedy he he

Zlati tu mas link na online zmensovanie fotiek, je to free a po anglicky vies, je to jednuche a rychle tak skus sa s tym pohrat:
http://www.shrinkpictures.com/

😀

norik1
15. feb 2009

Inac maly mi tu pochoduje - lozi jedna radost a uz sa vie postavit, tak to vo velkom skusa.. este si nic nenatrepal 😀 😀 😀

simbbaa
16. feb 2009

norikkkkkkkk 🙂 caw zlatko.......ako sa mas inak?taze maly sa uz dviha hej,?no tak to uz pomaly zacne hehe budes mat utekacky zachvilu jak mi za detickami heh 😉

zlaticakhalil
autor
16. feb 2009

dakujem pekne nrik idem kuknut

simba skoda ze si nebola dneska bolo super
vynahradime si to

zlaticakhalil
autor
16. feb 2009

simba maly darcek sa ujde aj tebe 🙂 myslela som aj na teba
smuky

zlaticakhalil
autor
16. feb 2009

norik ja som sa kukla ale mne to nic nevravelo
moja anglictina nem taka dobra ako tvoja 😠 😉
dam to este staremu nech sanato kukne
potom sa ozvem ze ako to slo

norik1
16. feb 2009

no tak to skuste, stary ti to raz ukaze a uz si to budes sama robit 😀 fotky samozrejme 😀 😀 😀

super dneska bolo cajoris, simba kedy uz prides??? co, neexistuje MHD? ja som tiez dnes zakusila, bol to sice sok pre moje krehke nervy ale prezila som 😵 prid prid sak aj na kavu ta pozvem, ne???? 😵

curly1983
16. feb 2009

caute zeny 🙂 no pridala som dake foto 😉

norik1
16. feb 2009

jaaaaaj jake su rozkosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
curly ta keby ja znala ze ty take dobreeeee fotky robis ta serem na svadobneho fotografa 😀 😀 😀

...no ale tie detvaky su neskutocne....celych 15 sekund pokope a hned dve fotky 😀 😀 😀 no Jani ale nebola to makacka ich tam udrzat???

ja si hned corujem jednu a fuk ho do pasu 🙂

simbbaa
18. feb 2009

CAWTW ZENY JUUJ TIE fotky su naaaaaaadherne ..naozaj janka podarili sa ti 🙂si sikulka... 🙂 hmm norik mhd?heh ja som dva roky nesedela v bude ja uz ani neviem ako sa nastupuje heh 😀 a je mi smutno ze som nemohla byt s vami som vas tak dlho nevidela ani deticky ..ako vyrastli... 😢 ja potrebujem vediet aspon den dopreduz e sa stretavate abys om vedela ist k svokre prespim u nej a tak mozem dojst aj rano...lebo ked si mam predstavit sa rano dzubat o osmej autobusom z mieru na kvp ochhh boze...diky pekne.. 😅

tak vas vsetky bozkam...je mi smutno za vami no 😔

zlaticakhalil
autor
18. feb 2009

ani sa som nesedela v búde simba a dokonca este nikdy som tam nesedela 😀 😀 😀
norik moj stary nema cas snad si ho najde cez vikend
curly uz som si myslela ze si zabudla pisat 😝
fotky su super...mohla si fotit aj namikulaska tak ako som ti vravela 😉
dneska som bola v centre len ja silvia a majka rehabilitacna sestra...chybali ste nam tam bez vas je tam nuda ☹

norik1
18. feb 2009

no my zajtra nemozme bo ideme ockovat ale v piatok by to slo do toho centra... 😀

simbbaa
18. feb 2009

norik aj my ideme zajtra ockovat a kde mate doktorku ktoru?

zlaticakhalil
autor
18. feb 2009

tak v paitok zajtra ani ja nemozem som bez malej lebo idem ku zubarke
takze v paitok
boze neviem napisat normalne ze piatok to je vriti

zlaticakhalil
autor
19. feb 2009

happy foto ma 50%zlavy do nedele na fotky 10x15 cena 0,6 Eur
ja som objednala uz

norik1
20. feb 2009

joooj baby my sme to dnes dajak nestihli... FIlip zaspal o deviatej a oci racil otvorit o jedenastej.... ta cele doobedu v keli...

Simba my chodime na Tatransku k doki Trebisovskej. Vy kde mate doki?

Zlati super to happy foto idem objednat dikes!!!!

cmuky

zajo510
21. feb 2009

ajojte babule, my sme boli v centre, nakoniec som šla sama ☹ a dúfala som, že tam nebudú tí tyrani po utorkovom incidente. tak som si celkom pekne poradila aj s kočíkom aj s malou, vyšli sme aj hore schodami (alžbetku som vyložila a kočík som sám vytiahla hore to šlo). bol tam len dominik, ale on bol len takým pozorovateľom a ešte sárka taká blondýnka. potom došli ostatné decká. bolo tam asi 8 deciek také , ktoré sme ešte nestretli, a celkom dobrá partia to bola, aj sa pekne vyhrali a boli také súdržné. dominik sa v domčeku o čosi pokúšal voči dvom dievčatkám sestrám, no tie si s ním hned poradili 😀 som sa narehotala. takže bolo super a bola som rada, že som s malou nemusela ostať doma, lebo by mi asi začalo harašiť. janko sa zo služobky plánoval vrátiť až okolo 18 večer, takže som si musela rozložiť svoje nervy, aby som o ne neprišla hned z rána 😀 😀 😀 papa pekný víkend.

zajo510
21. feb 2009

norik, peknú fotečku si si dala k nicku 🙂