Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
6. mar 2009

Ahojte,zlati nato ze tolko jes to neni na tebe vidno vobec,fakt 😀 zavidiiiiim 😀

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

jej muky a ty ma poznas? 😅

je to vidiet ale mam dobry maskovaci manever 😀

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

norik 😝 v nedelu idem do babkopveho divadla na FILIPKO A JEZIBABA nevies preco si ma napadla?? 😀 😀

mukky
6. mar 2009

hej poznam ta 😀

mukky
6. mar 2009

odchadzam,potom nakuknem 🙂

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

mukky :D a ktoze si hm?

mukky
6. mar 2009

To bz si chcela vediet co ? 😀 Uz si asi na mna z detstva nepamatas,si minule sedela oproti mne v aide v hypernove tak som trosku na teba pokukovala aj na malu,bola si tam s manzelom aj tusim este s jednym parom,a ja s manyelom a malym,asi mesiac dozzadu,mozno menej

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

v aide v hypernove? 😕 nepamatam sa, lebo v aide som nebola uz hodne davno

mozes mi poslat aspon tvoje meno? urcite si spomeniem a ked si ma videla naposledy to bolo este pred mojou dovolenkou a to som mala o 8 kg menej ako teraz 😀

jeane1
6. mar 2009

zlati to ideš na filipka s ježibabou s malou Sarkou😕 ja by som šla len tá naša neobsedí ani na dávidkovom vystúpení 🙄 tak neviem kedy mi zajdeme 🙂

norik1
6. mar 2009

he he Zlati videla som to...ked som sla do Generali riesit tu buracku, divadlo je hned vedla he he...som aj rozmyslala ze by sme sli keby Filip trochu obsedel 😀

jeane1
6. mar 2009

norik ,keby tie naše deťurence zbadali tu ježibabu tak by možno sedeli ako prikuté 😀

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

no ved toho sa obavam ze ako bude ale uvidime mozno nas prekvapi a obsedi 😅

mukky
6. mar 2009

ylati hej pred dovolenkou som ta videla 😀 😀 v tej novej casti,tusm si mala banany so slahackou ci nieco so slahackou 😀 😀 a mzslim ye taka blondinka bola s Vami a aj muz,alebo ona sama ,uz neviem,ale tvoj muz tam bol,a mala bola zlata 🙂 isto si nepamatas na mna,aj ja som dost pribrala,a kamaratili sme sa asi ked sme mali 10 rokov,no nie nejak velmi

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

super ja mam inac dobru pamat na mena aj tvare tak si urcite spomeniem

nenapinaj ma
a mas pravdu vtedy som jedla banany v coko lebo to milujem 😉

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

a si z KVP? tak to by mohla byt este skola drabova, alebo cordacka

zajo510
6. mar 2009

mňam krowky 😀 v predošlom tehu som ich týždeň pred pôrodom zjedla 2 kilá šak mi bolo z nich sladko až 😝 .....

sasenka, to cenrtum je od 9-12 cez týždeň otorené. ja sem tam idem aj sama, lebo malá je dosť divoká a doma nám to spolu neklape, keď má tolko energie naviac. to by mi v taký čas ani tlak nevedeli namerať 😠 takže som sa viackrát pozbierala a šla sama do centra, malá sa vyšantí a je dobrá. včera som dokonca poslala moju mamku, lebo som dačo musela vybaviť, tak tá tam omladla medzi tými mladými maminkami 😀 😀

a tie pasy sa vybavujú už len na moyzesovej ako písala zlatka, na terase nie.

zajo510
6. mar 2009

simba, no to by si si tú kočku pamätala, ona odsávala deň-noc ako ja 😀 (tou avenťáckou odsávačkou, takže to bolo furt počuť z jej izby)

zajo510
6. mar 2009

ci pána,mne to tehu tlačí na mozog, práve pozerám, že ako som písala NIE k téme a viete prečo? lebo som si nenalistovala poslednú - dnešnú stranu, ale len tú predposlednú 😀 😀 a teda reagovala na to, čo ste písali včera hehe, snáď sa to po pôrode upraví. 😝 😝 😝 takže pardón

zlaticakhalil
autor
8. mar 2009

betka teba ospravedlnuje vsetko 😝
inac baby vsetkym vam prajem krasny den zien

norik1
8. mar 2009

aj ja 🙂

zlaticakhalil
autor
9. mar 2009

baby viete jak super bolo v babkovom divadle? aj ja som sa pobavila
ak zozeniem listky tak este chcem ist aj na ako islo vajce na vandrovku
sarka presedela cele predstavenie bez kriku proste super

sasenkat
9. mar 2009

chcem sa kocky opytat ci v centre pauzicka je ta anglictina a riekanky ako pisu na nete 😉

zajo510
9. mar 2009

sasenka a ty už učíš sašku po anglicky? no ja som to tam ešte nezažila, ale dnes sme boli cvičiť a tancovať s detičkami v rámci pauzičkovania.

sasenkat
10. mar 2009

jeeej tak mame za sebou premieru v centre

sasenku to tak zobralo ze nemoze ani spat, dnes spala len hodinu co zvykne tri ... 😝

zlaticakhalil
autor
10. mar 2009

ahoj anglictina uz nie je , nie je o to zaujem a riekanky robila kocka ktora je uz v 9 mesiaci takze tiez nic ale co nie je moze byt
uvazovala som nad niecim 😀
sarka sa ma na prd je chora ☹ ale to uy viete

simbbaa
11. mar 2009

ahojte baby 🙂 zlatka chcela som sa opytat ake cipky pouzivas pre malu ak ma teploty?ja mam panadol baby jahodkovy ale chcela by som mat v zasobe nieco ak by nahodo mal maly vyssie teploty.. 😖 ..a inak ako sa mate?

zajo510
11. mar 2009

ajoj simba, máme doble 😀 ešte som celá a ty? stavte sa dakedy alebo napíš mi ked budeš na kvp a dáme rande napr. u nás alebo inde.... alžbetka ked mala horúčky cez 39 skoro 40, 2 dni tak som jej každé 4 hodky dávala striedavo panadol čípok (paracetamol) a nurofen sirup (ibuprofen) s diazepanom a letnou sprchou. mám dojem, že ten nurofen sirup zabral rýchcelšie a viac zhodil teplotu ako čípky. ale ked má bobek len teploty kolo 38 dávam čípky. čo ste chorí aj vy??

zajo510
11. mar 2009

ja viem, že si sa pýtala zlatky, ale som checla aj ja pokecať 😀

zlaticakhalil
autor
11. mar 2009

dakujem za pomoc betka 😉 presne to robim co ty pri teplotach

simbbaa
11. mar 2009

ahoj betulka.. 🙂 no extra velke teploty nemame ale vies este sme nemali nikdy take vysoke a pr eistotu sa pytam aby som mala vsetko doma co treba aa ako to robit dakujem vam pekne...maly ma zvysene teplotky asi reakcia z ockovania hmm..dufam nech nedostane vysoke.. 😒 ...atakze sa drzis hej?super ochvilu sa to blizi moja..heh sa tesim... 🙂 a ok..ak budem na kvp dam ti vediet rada by som vas uz videla 🙂 ...

zlatik aj tebe dakujem...betka ta predbehla heheh... 😀 ale pre istotu som ti volala🙂