Poraďte detskú obuv v Prešove

ematko29
14. okt 2012

prosím Vás mamičky kde kupim kvalitné topánočky ktoré su aj cenovvo prijatelné.nieje niekde v Prešove bardejovská obuv?niekedy bola ale teraz ju tam nemôžem nájsť.

andrejka1983
14. okt 2012

@ematko29 ahoj, neviem či si priamo z mesta,lebo ja som a čo si pamatam ( teraz som sa vydala už inde ☹ ....🙂 ale klasicka slovenska obuv bola vždy na hlavnej kde je teraz Tmobile tak na poschodí je klasicka obuv, potom rovnkako na klavnej oproti je tiež slovenska obuv Soňa sa vola alebo tak nejako,( take sklenené velke vytríny a plno topánok v nich)....a potom smerom na trojicu ked ideš po lavej strane oproti kostolu je klasicka obuv ( tam vo výklade maju aj kožene kabelky a dáždniky)...a inak ak chceš pre deti tak dobre obchodi su podla mna Reno -tam najdeš topánočky z Partizánskeho či Bánoviec (to mas napr. v Kauflande), obuv Baťa- to je tiež na hlavnej pod bývalým rozvojom a potom mne sa pre deti páčia aj topánočky z Tesca 🙂 stačí si len vybrať

ematko29
autor
14. okt 2012

@andrejka1983 dakujem krasne,velmi dobre si mi poradila. 🙂

lydia1
14. okt 2012

ahoj, tak s tymto mam v presove problemy aj ja, je tu mizerny vyber...pre maleho kupujem od protetiky, maju ich na sekcove v opale v detskej predajni babybabo, potom v meste v kolegiu je jedna obuv, tam ich tiez najdes alebo na levocskej v zdravotnickych potrebach maju celkom ok vyber, tam kupujem aj papucky ceskej znacky fare, ktore su super. a pre starsie deti kupujem zase od rakuskej znacky superfit, ale tie kupujem v kosiciach v optime v humanicu. ale maju dost slaby vyber, teraz na jesen nemali skoro nic, tak som ich objednavala z netu. A na zimu budem od nich kupovat aj pre maleho, lebo mame s nimi dobru skusenost, maju goretx a minulu zimu boli deti vkuse v snehu a ani raz nemali mokre alebo studene nozicky 😉 Batu ja zase vobec neodporucam, uz to nie je to co bolo, vyrabaju uz v cine a su velmi nekvalitne... to je moj nazor...

ematko29
autor
14. okt 2012

@lydia1 sestra kupuje priamo v bardejove vo vyrobe sú tam naozAJ KVALITNE TOPANKY AVELMI PEKNE,TAKE PEKNE SOM V PRESOVE ANI NEVIDELA.ale popozeram ešte,ináč baťa ani mne nevyhovuje anajnovšie som sa sklamala aj v garfieldovi

henrieta16
14. okt 2012

viem, že je to síce odruky, ale v Giraltovciach je obuv, kde predávajú detské topánky z BJ, ja ich tam kupujem a som spokojná 😉

euka210
15. okt 2012

bj maju v Baby babo na sekcove v Opale, maju tam aj Protetiku.

ematko29
autor
16. okt 2012

@euka210 jééj dakujem ,super pojdem tam 😀

ematko29
autor
16. okt 2012

@henrieta16 dakujem ,aj tam by som sa mohla pozrieť ,uvidim ako to bude vvychádzať.máme to poceste k rodičom 🙂

sofijkamoja
5. apr 2013

ahoj mamicky,,,, poradte kde v bardejove sa nachadza slovobuv vyrabaju tam topanky pre deticky,,,, hladam a hladam... poradte dakujem.....

bmmz
15. apr 2013

@sofijkamoja www.slovobuv.sk pozri ake vzory maju ale v podnikovej predajni su ceny poltopanok okolo 14-18 eciek

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulikhubova
11. aug 2017

@henrieta16 viem ze je to z roku 12.... Ale chcem sa spýtať kde je tam ta obuv kde presne sa nachádza dik