5 mesačné dieťa nechce piť teplé mliečko

Máme 5 mesiacov. Asi od 3 mesiaca mi nechce piť teplé mliečko. Len vlažné alebo izbovej teploty. Má tú nejaká maminka s tým skúsenosť? Nebude to tým, že je smadna lebo pije cajiky a vie rozlíšiť ci je smadna alebo hladná. Keď ho urobím v normálnej telesnej teplote vypluva fľašku ako náhle ochladne tak sa normálne napapa

im709vf
6. apr 2022

@marunakovamartina pokiaľ nemá problém s bruškom potom, neriešila by som. Každé preferuje niečo iné, mojej musim ešte aj ovocie zohrievat lebo inak nezje 🤷🏼‍♀️

xiaomi_
6. apr 2022

a nejdu jej zuby zeby jej to teple vadilo a lepsie je to chladnejsie

patka06
6. apr 2022

moja dcéra UM pila iba izbovej teploty, ak náhodou bolo teplejšie už nechcela, nemala žiadny problém, vyrástla a je úplne zdravá
Dávaj mliečko ako mu chutí

marunakovamartina
autor
6. apr 2022

@im709vf 2x sa stalo, že mala trosku problém ako keby sa nevedela vyprdkat ale na také dlhé obdobie ako to takto ma si myslím, že to je nič. Nemuselo to s tým súvisieť. Ďakujem za reakciu

marunakovamartina
autor
6. apr 2022

@xiaomi_ prvá dcéra už o takomto čase prvý zúbok mala. Môže byť, že jej pôjdu. A časom sa už prereže.

miskamicha
6. apr 2022

@xiaomi_ presne..tiez mi napadli zubky...mame to podobne.

miskamicha
6. apr 2022

@marunakovamartina mam to s cajom..teply nechce..iba studeny🤣 a mliecko nie uplne teple... bude to zubkami...mozu boliet dasienka

striga8658
6. apr 2022

@marunakovamartina môj malý vypije tiež len vlažné, neriešim to, robí to už cca od 3 mesiacov, hlavné je, že vypije

luxus10
6. apr 2022

zubky sa tvoria, dasienka su citlive, vyhovej s teplotou ml....

op01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz