Aké máte skúsenosti s mliečkom Hami 1?

asimonka
4. sep 2013

Prosim vas o radu ake mliecko davat, beba nam nesadla, mate niekto skusenosti s mlieckom hami1?

mamina2208
4. sep 2013

my sme hami 1 nemali lebo som do 11 m kojila ale hami 2 a teraz hami 3 nám dobre sadli a aj sunar

sviezost
4. sep 2013

Nam hami sadla dobre pouzivala som nutrion a presla som na hami 3 znasali hu moje deticky v pohode treba vyskusat lebo bebu niektore deticky neznasaju dobre .

1marianna21
5. sep 2013

Z nutilonu sme prešli na hami 1..maly strašne vracaval z prvého mlieka a keď sme skúsili najprv bebu tak ho na totalku zapieklo no fuuu dlho sme hladali..ale hlavne že to zvládol on a našli sme to správne mlieko 🙂

0604katka
5. sep 2013

Nutrilon a hami vyraba ta ista firma nutricia.mi mame hami a sedi nam super.ak smiem poradit tak na www. feedo. sk tam stoji pol kilove 6 e.inac v lekarni okolo 8.a v polsku 350g necele 4e.

danielita18
5. sep 2013

nám s Hami 1 velmi páči prvé sme davali Nutrilon z toho malý nemohol kakať, druhé sme dávali Sunar z toho strašne vracal a ako sme prešli na Hami tak je všetko OK a veľmi mu chutí

memory97
5. sep 2013

nemam skusenosti s HAMI 1, ale maly maju od roka HAMI 3 a HAMI 4 a starsi ho ani nechce prestat pit 😉 je to sladsie ako nutrilon a moji by ho pili na litre 🙂 Inak je to asi jedine mliecko, kde robia akcia typu, ze v lekarni mas dve mliecka za lacnejsiu cenu, v lete dostanes po 4 baleniach bazen, puzzle, proste kazdy rok nejaka ina akcia a deti sa s tym vyhraju 😉

polenta6
12. sep 2013

my papame bebu lebo v nemocnici nàm ju odporucili ale malù zapekà tak asi skusime prejst na Hami ako to tu citam ze je dobrè ;)

2609
30. okt 2013

my sme mali tiez bebu v nemocnici a potom este skoro 2 mesiace doma ale maleho strasne zapekalo tak sme zmenili na hamiu 1 a super malinky je spokojny pekne papa a spinka celu noc 🙂 🙂 takze ja hami určite odporučam