• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s mliečkom Nutrilon Pepti MCT?

11. januára 2008 
Ahojte mamicky, chcem sa spytat, ci máte skusenosti s tymto mlieckom, ak ano, preco ho musite používať a ako ate začínali s prvými príkrmami a ako dlho ste ho museli používať?
Mám 16 týždňového chlapceka, ktorý sa mi narodil s VVCH,bol operovany a pooperačný priebeh komplikovaný následkom čoho je aj podávanie Nutrilonu pepti MCT. A ešte by som chcela vediet ako vám po nom detičky priberajú. Ďakujem
10. jan 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj my papame nutrilon pepti, je to pri alergii na bielkovinu kravského mlieka, ale čo je MCT? inak priberáme super a chutí nám
10. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MCT je špeciálne mlieko, kde sú všetky zložky čiastočne natrávené a hlavne obsahuje tuky so stredne dlhým reťazcom , aby nebol nadmerne tukmi zaťažovaný tráviaci trakt.Fifa inak ďakujem za reakciu - aspoň niekto.
Len by ma skutočne zaujímalo, či ho naozaj niekto papá.Nemám si o tom s kým pokecať.Aj lekári sa mi nechcú vyjadrovať, že ako dlho ho budeme musiet papať - malinký na ňom prospieva - to by nebol problém, ale mna zaujíma, že ako ho potom zaťažím príkrmami.Aké môžem čakať reakcie.
My sme vlastne začínali s úplne beztukovým mliekom, ktoré nám dovážali, ked sme presli na MCT - tak to bol dost dobrý šok - dlho mi z neho vrackal a trvalo asi týždeň,ak nie viac kým si naňho zvykol. Tak sa bojím, že čo nás čaká.Sorry som sa trochu rozpisala :wink:
10. jan 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mate mesiacov? ja si myslím, že s príkrmami by si nemala mat problém, ved sa začína zeleninkou a ovocím, a potom dietnym kuracím maskom, neskor sa pridáva do hotového jedla len lyžička oleja, ja si myslím, že príkrmy zvládnete, horšie bude ak sa z toho nevylieči a pojde do školky, potom musí asi papat špecialnu stravu :confounded:
11. jan 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máme 4 mesiace. ďakujem za odpoveď, dúfam, že naozaj nebudeme mať nejaké väčšie problémy.
11. jan 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok