Ako cestovať s 2 mesačným bábom na umelom mlieku?

lubina2
3. jún 2011

ahojte maminy, chcem sa spytat ako ste riesili cestovanie ked bolo vase babo na umelom mlicku. moja mala zuzu ma 2 mesiace a papa um. no a cez leto by sme chceli ist niekam na vylet ale vobec neviem ako to vyriesit s um, kde ho zohriat, a mozem vodu domy prevarit a potom ked bude cas papania dat do nej mlieko a dat zohriat? vode sa nic nestane? dakujem za kazdu odpoved

kaja73
3. jún 2011

@lubina2 Ja som mala vždy v termoske vrelu vodu a k tomu flasu Lucky.V dojčeneckej flaske som mala už vopred vymerane sušene mlieko -UM a ked bol hladny len som zaliala-podla potreby vrelou vodou v kombinacii so studenou Luckou.Takto sme cestovali 2 krat do chorvatska-to mal maly 6m a potom 8m.Bolo to bez problemov. 😉

lubina2
autor
3. jún 2011

dakujem, a ako dlho vydrzi vrela vode v termoske?

irriss
3. jún 2011

@lubina2
Ahoj!
Plne souhlasim s @kaja73...take jsme takto jezdivali i trasy 3 tisice km.... 😉 a to uz kdyz dvojcatum bylo 7 nedel... 😉
Pokud Ti v termosce voda vychladne, v kazde restauraci nebo dalnicnim odpocivadle ti daji lahvicku s vodou ohrat do mikrovlnky nebo do hrnecku s varici vodou...

hoota
3. jún 2011

@lubina2 ahoj, ja kojim a dokrmujem nutrilonom. a fungujem tak, ze ked s malym niekam idem na dlhsie tak mam so sebou v pol litrovej termoske prevarenu lucku a v davkovaci mam pripravene 3 davky UM. voda mi vydrzi v pohode tepla aj cely den,. nepride mi na tom nic take zlozite a nepohodlne ako sa hovori 🙂 ja mam s kojenim problemy, prevarenie vody a zamiesanie UM mi oproti tomu pride uplne jednoduche.

kaja73
3. jún 2011

@lubina2 V noci o 3h sme odchadzali do chorvatska-dala som vrelu vodu do temosky a ked sme dorazili o 12h bola este vrela. Myslim,že 12h vydrži byt fakt tepla a este aj potom je prijemne tepla.

exupery
3. jún 2011

Klasika,do termosky vrela voda,do flasky studena prevarena,zmiesat spolu a dat presny nachystany pomer UM...mi sme takto fungovali cely rok,hlavne prvych 6mesiacov,a to sme toho nacestovali...

vulka
3. jún 2011

@lubina2 Tak ja som to riešila tak, že v termoske sme vozili vriacu vodu a v čistej fľaši(kojeneckej) som mala už z domu naliatych 100ml vody(prevarenej). Kým bol čas jedenia, tak vychladla a potom som len pridala potrebné množstvo vriacej a mliečko. A hotovo a ešte aj teplota bola vyhovujúca.

koniarova
3. jún 2011

Aj ja som to tak robila, ale vraj sa to nemá 😒 Ževraj v tej termoske sa neskutočne rýchlo množia v tej vode baktérie.Čítala som to na nete a aj moja lekárka mi to potvrdila, ale neviem, zdá sa mi to blbosť. Potom sme začali používať ohrievačku do auta, čo sa zapínala do zapaľovača. Na nete aj bazároch zoženieš za pár šupov.

sofia2008
3. jún 2011

my sme takto cetsovali letecky s malou z Budapesti do Hannoveru, mala 7 tyzdnov, nachystane v davkovaci 4 davky UM, v termoske horuca voda, vo flasi prevarena studena a pohoda 😵