Aký je váš názor na Babylove 2?

helenkasabinka
7. nov 2011

napiste mi prosim Vas aky mate nazor na mliecko babylove 2 .ci ste spokojne a celkovo aky mate nan nazor,my doteraz sme davali france lait AR s ktorym sme vysoko spokojni ale od 6 mesiacov uz ideme na mliecko pokracovacie ..... france lait AR 2 nie je tak sa rozhodujem medzi pokracovacim mlieckom babylove 2 alebo france lait 2

no ale som chcela vediet vas nazor na to mliecko babylove 2 😉

maruska81
7. nov 2011

Ahoj, ja som používala mlieko babylove 2 aj 3. Všetky kaše, plienky doteraz aj s drogériou. Maximálne spokojná. Skúšala som mu dávať aj iné mlieko, no veľmi ho nechcel. Ja len môžem odporúčať, ale asi to je na bábätku, ktoré mu chutí a ktoré mlieko nie. Vyskúšaj.

zebra41
8. nov 2011

My sme spokojni. Jakubko sice nie je moc mliekovy,ale to nie je mliekom... 🙂 A ovela menej po nom vrackaval ako po inych mliekach. Je trosku hustejsie. Teda nie az tak ako AR, ale hustejsie ako bezne mlieka.

siusinocka
8. nov 2011

Ahoj. Ja som dávala Nutrilon, ale striedala som aj s Babylove ale píšeš že ste mali AR... je aj Babylove AR? lebo AR sa nedáva len tak... aby sa mu to mliečko ked nebude AR nevracalo...

marry26
29. dec 2011

my mame babylove od 2 mesiace, teda aj 1,2 a teraz uz 3 a som maximalne spokojna, je lacne, malej chuti i ked neni moc mliekova, ale nerobi ziadne hrudky, uplna spokojnost
-

martinkatinka
29. dec 2011

My sme maximálne spokojní, malý bol pri ňom napapkaný, pravidelne kakal.... ale záleží od dieťaťka

evik35
10. jan 2012

Malej som začala prikrmovať france lait 1,sadlo jej super,no švagryná davala baby love,tak som chcela vyskušať lebo je predsa len lacnejšie,no malej zmena neurobila dobre,začala mať zápchy a krčiky,problémy s vetrami,plakala mi tak som sa vrátila späť k france lait a tak aj ostaneme! 🙂 je spokojná a to je hlavné!
je pravda že som kupila to nove baby love 1,poradili mi to predavačky,lebo som nevedela aky je rozdiel medzi starým Babylove a novým...inak rozdiel medzi france lait a baby love je viditeľný už ked otvoríte balenie-FL je sypkejšie,jemnejšie a Baby love je také zbytejšie...

rolak
10. jan 2012

našej nechutilo......istý čas bolo dobre,ale potom začala mliečko odmietať,myslela som tiež,že proste nie je mliečková, ale vymenili sme za Bebu a zrazu je mliečková, dnes pije Junior 1+ od Nestle a veľmi jej chutí. ale Beba robí hrudky... Nutrilon jej tiež veľmi nechutil a ani Hami, to je normálne sladké...

karinnka
10. jan 2012

My pouzivame 3ku,ale ked nemaju tak kupim 2ku a nam vyhovuje,takze spokojnost 🙂

zuzulik83
21. nov 2017

Chcela by som obnovit tuto temu, aky je vas nazor na mlieko Bavylove? Myslim to obycajne. Nemaju vase deticky nejake problemy ked ste presli z 1ky na 2ku? My sme presli z 1ky na 2ku a mala mi zacala grckat, co pri jednotke vobec nerobila. Predtym ju 1ka Bio strasne zapekala, preto sme presli na to obyc.(neBio😊).