Aptamil verzus Nutrilon. Je to to isté?

emakiki
12. júl 2013

Ahojte, chcem sa spýtat...neviete niekto, ci nemecký aptamil, je to isté ako nas Nutrilon? Nasa malá papá Nutrilon comfort a manzel v nemecku objavil tento Aptamil comfort...vyjde lacnejšie, pre to by sa nam oplatilo ho kupovat tam... len nevieme ci je to to iste... na fotke to vyzera rovnako , teda okrem nazvu...prosim ak mi niekto viete poradit, budem vdacna...

junovka
12. júl 2013

ano, je to to iste .Pokal viete po nemecky, tak si porovnajte zlozenie nasho Nutraku a nemeckeho.

cayar
12. júl 2013

Ahoj , ano je to to iste...aspin tak mi povedali v lekarni..ja zijem v Mnichove, ked bols prva dcera baby pili sme Aptamil a ked som bols dlhdie na Sk a dodli mi zasoby...tak mi poradili Aptamil..ze to je to iste.

luliu
12. júl 2013

@cayar je to to iste

emakiki
autor
12. júl 2013

jej super, dakujem...🙂 manzel zajtra odchadza z nemecka, tak to stihne este kupit ... on nevie moc dobre nemecky a ja som zase na anglictinu... moc vam dakujem...

liz_lemon
12. júl 2013

@emakiki nie je to uplne to iste, ja som kupovala Aptamil v Rakusku, a velmi zle sa rozpustal oproti Nutrilonu, dokonca upchaval cumel na flaske, a viem ze sa to stavalo viacerym babam tu na MK

emakiki
autor
12. júl 2013

@junovka
@cayar
@luliu baby a to nevadi, ze tam nie je cislo? lebo na nasom je jednotka a na tom druhom neni...mala ma 5 tyzdnov...

saska.t
12. júl 2013

@emakiki tento je od narodenia,je to tam po nemeck napisane "od 1 flasky" inak su vzdyy popisane od ktoreho je to messiaca a ano aptamil je to iste ako nutrilon rovnake zlozenie,rovnaky vyrobca 😉

luliu
12. júl 2013

@emakiki vek by mal byt napisany na krabici. Ak sa nemylim tak na krabici je napisane ab dem 1 flaschen - co by malo znamenat od prvej flase

emakiki
autor
12. júl 2013

@saska.t
@luliu dakujem, vyskusame jeden a potom popr. dame kupit... 🙂 pomohli ste mi

sense
12. júl 2013

aptamil a nutrilon nie je uplne to iste, porovnavala somzlozenie, aptamilu zo svajciarska a slovenskeho nutrilonu, dokonca aj vyrobca je iny....a zrovna pri comforte lebo sme ho pili a chystali sme na svk tak tom to nechcela trepat odtialto

chloe33
26. dec 2019

@emakiki ja som musela prejst teraz z aptamilu nemeckeho na svk nutrilon a mala ma bolesi bruska a stolicu ako pri materskom mlieku ( co by byt velmi nemalo nakolko umele mlieka niesu 100% stravitelne) takze sice maju rovnake zlozenie ale slovensky je redsi. Nenecky aptamkl vyrabaju v nemecku, rakusky v rakusku a slovensky v irsku... tiez sme hladali rozdiely a vobec nieje pravda ze ich robi jedna fabrika.

mama4444
15. okt 2021

@junovka praveze som pozerala co obsahuje Aptamil a co Nutrilon a uplne rozdielne dávky to ma. Aj vitaminy aj minerály