Ďalšia zmena umelého mlieka u 3 mesačného dieťaťa? Alebo to nechať tak?

ico1308
10. aug 2019

Dobry den chcem sa opytat v nemocnici nam dali hipp doma sme v nom pokračovali nerobilo mu dobre 11xza den kakal vrackal, dali nam nutrilon care na ukludnenie criev, na to nam dali bebu antikolikovu z toho nam kakal riedko prešli sme na bebu pro opti comfort stale ma riedku stolicu raz za den zelenu -stolica ako koktejl (pouzivam 3tyzden) neviem ci mam zmenit mliecko alebo mu ho nechat s tym ze od 4mesiaca zacnem prikrmovat. Mate s tym niekto susenoat viete poradit dakujem
ate niekto prikrmovat a dufat ze bude hustejsia stolica

esmet
10. aug 2019

Ja mám malú tiež od narodenia na UM ale nutrilon a vždy mala žltú riedku stolicu, večne jej to vytieklo z plienky...od 4m som začala dávať mrkvu, zemiak...a už je to celkom ok, nie je to tak príšerne vodnaté.

silvia610
10. aug 2019

Švagrina davala franclait a nevedela si vynachváliť tiež vystriedala viacero mliečok

zorkahorka
10. aug 2019

Myslím,že pri Bebe je zelená stolica v poriadku.ona obsahuje dáke látky,ktore môžu stolicu farbiť do zelená.nam sa to tiež pri Bebe stavalo.

bibih
10. aug 2019

Pri Nutrilone je zlta stolica normalna. Ak je uplne ako voda, to normalne nie je, ale riedka je ok, kedze babatko pije len mliecko. zacne prijimat inu stravu a stolica bude ina. Pokial mu mliecko nevyhovuje, tak urcite zmenit. no ak je to len farba stolice a nema ziadne ine tazkosti, tak skuste od mamiciek zistit, ze aku farbu mala stolica po bebe u nich a mozno je to vsetko v poriadku a pokracujte. moje deti su na nutrilone, takze neviem o bebe nic :(

simona92101
11. aug 2019

@zorkahorka mlieka ktore obsahuju zelezo farbia do zelena stolicu

simona92101
11. aug 2019

@silvia610 tiez sme vyskusali mnozstvo mliek,vsetky zapekali,nafukovali.pomohlo mlieko France lait comfort (uz s probiotikami)a kamilkovy caj.

ico1308
autor
11. aug 2019

@ico1308 este by som chcela k tomu povedat ze je ako rozmixovany banan alebo ako koktejl a je viac nasiaknuta v plienke ako na plienke tak preto sa pytam

sabush000
11. aug 2019

My sme mali na začiatku Beba HA ž toho mal maly riedku zelenú stolicu potom sme presli na Beba comfort vtedy mal taku riedku zeleno-žltú stolicu každý 2. deň. Od 4 mesiaca dokrmujem a už ma normálnu denne aj 2krat.

dzejsik
11. aug 2019

my máme Sunar Premium a žiadny problém 🙂