Reakcie detičiek na umelé mlieko Babylove

marion09
31. okt 2017

Ktora davate alebo ste davali svojim ratolestiam UM Babylove bio z DM drogerie?ako na nich reagovali/negativne ci pozitivne ohlasy/?

bacoolka
31. okt 2017

Ahoj.My sme dávali Babylove mliečko od 2.mesiaca lebo po sunare malého stále bolelo bruško a nemôžem povedať nič zle na toto mliečko z DM.Mamicky sa boja lebo je lacné ale každé mliecko, ktoré je na trhu musí byť kontrolované.Nasla som aj jeden článok od pediatricky kde sa vyjadrovala k mliečku z DM, že musí spĺňať všetko ako ostatné. A nejaký čas sme boli v Nemecku a to Babylove mliečko v regáloch najviac ubúdalo 🙂 takže som musela pobehat aj 4 DMky v meste kým som ho zohnala lebo mamičky ho brali do zásob po 4-5 kusov naraz 🙂. Nám sadlo perfektne 🙂 no a čo, že je najlacnejšie.Hlavne, že je dobré.

marion09
autor
31. okt 2017

@bacoolka nevies nahodou link na ten clanok?

kiki94
31. okt 2017

@marion09 sestra dávala svojej dcére len babylove aaaaaa bola nad mieru spokojna 🙂 mala pekne priberala, prospievalo jej 🙂)))) ked pvoedala dr ze ake mleicko dava, tak dr jej povedala ze vela mamiciek ho dava svojim detickam a ze su spokojne a deticky takisto 🙂)))

marion09
autor
31. okt 2017

@kiki94 dakujem

nadula01
31. okt 2017

My dávame malému a spokojnosť. Tak isto aj pri prvej som dávala a všetko ok.

pehavcek
31. okt 2017

My sme davali od ukonceneho siedmeho a spokojnost.

viky8
31. okt 2017

ale to sa už tušim nebude dať zohnať. ani v nemecku už sa nedá, namiesto neho je nieco nove podobné, d Dm, len sa to nevola babylove.

deniky
31. okt 2017

Moja kamarátka ho dáva od začiatku malej .Tiež vravela že je snim spokojná, že je omnoho lacné ako ostatné um. Jej malej som krstná tak som jej ho pár krát kupovala ale stalo sa že niekedy mali aj vypredane.

marion09
autor
1. nov 2017