Hipp Bio Combiotik

marttinka9191
11. júl 2021

Dobrý deň, milé mamičky 🙂 chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s UM Hipp bio combiotik. Malá ma 5 týždňov, doteraz papala Bebu HA, avšak posledné dni sledujeme, že jej nechutí, začala menej papať a pri jedení je nepokojná, nervózna. Pediatrička odporúčala skúsiť Hipp, avšak rada by som vedela, či bábätka toto um dobre tolerujú, či nemajú problémy s kakaním atď 🙂 za všetky odpovede ďakujem

s_a
11. júl 2021

No musíš vyskúšať.. to že môjmu robí dobre neznamená, že bude aj tvojmu..

kittyna5
11. júl 2021

@marttinka9191 my sme skúsili všetky mlieka a jediné jedno nám sadlo Hipp a na ňom je dodnes 🙂

zuzi364
11. júl 2021

@marttinka9191 my presne tak isto ako kittyna5. A to ma mala 4 roky, este si vecer cucne 😁

dejna_
11. júl 2021

@marttinka9191 aj my sme veľa mliek vyskúšali a nakoniec HiPP bol pre nás ten správny výber

macko1007
11. júl 2021

@marttinka9191 ja som davala hipp od 6m dovted som mala mlieko..a je super..mala ma rok a pol a stale jej ho davam v noci a pred spanim 🙂 za nas super,nemala problem ani s bruskom

vierocka888
11. júl 2021

Hipp bolo jediné mlieko,pri ktorom synček nemal problém so stolicou. Inak som ho musela rurkovat.... takze aj teraz mam kúpenú krabicu pre dcérku, ak by sa mi nerozbehlo kojenie po pôrode. Za nás najlepsie😊