Hladné 10 mesačné dieťa

sonapalagyova
24. feb 2015

Ahojte, chcela by som sa vas viac skusenych opytat -ze :,, moja dcera ma 10mesiacov a papa nutrilon 2 .ale zda sa mi nejaka hladnejsia za posledny tyzden (vyzaduje viac mlieka) .myslite ze by som mala prejst na nutrilon 3 ?vi myslite, ze je este skoro?Ci bude najlepsie skusit este zajtra zavolat nasmu pediatrovi, ze co povie na to on? Dakujem za odpovede.

sonapalagyova
autor
24. feb 2015

@moni244 a prosim ta kolkokrat jej teda mozem dat mlieko za den?

moni244
24. feb 2015

@sonapalagyova to ti neporadím, ja som kojila na požiadanie

lulistek
24. feb 2015

@moni244 moja bude mat 2 roky o mesiac takze ak sa este vycibri jej trucovanie bude to boj

sonapalagyova
autor
24. feb 2015

@gilly dakujem za radu 😄 skusim jej ponukat a ponukat hadam povoli 😄😄😄 vies ked je uplackana tak jasne ze jej dam radsej mlieko ako stravu ktoru vypluva..hadam to bude tym zubom a ked vide bude to opat moje dievcatko

moni244
24. feb 2015

@lulistek ja som si tiež myslela, že to už horšie nemôže byť, omyl, to čo vystrája za posledný mesiac je na psychiatriu

lulistek
24. feb 2015

@moni244 no skus daj, nech sa aspon pripravim psychicky🙂

moni244
24. feb 2015

@lulistek hádzanie sa o zem v potravinách (nie, nechcela sladké, to len tak,aby sa nepovedalo), na parkovisku, pred barákom (že ona nechce chodiť), na ihrisku (lebo som ju nepustila na zablatenú a morkú šmýkačku), jačanie z ničoho nič, odmietanie jedla, jačanie pri obliekaní a mám pokračovať?

lulistek
24. feb 2015

@moni244 radsej nie. No je to boj s tymi detickami. Drzim palce aby ju to cim skor preslo 🙂 Moja ked nieco chce a ja poviem nie tak vie plakat a kricat akokeby ju rezali. snad sa to niekedy upokoji.

moni244
24. feb 2015

@lulistek je to hrozné, ale ja ju ignorujem, hodí sa, ja ju prekročím, prejdem o dva kroky ďalej a čakám, kým ju to prejde a je mi jedno, kde som

lulistek
24. feb 2015

@moni244 hej treba aj tak. Ja som citala od jednej psychologicky ze je dobre ked dieta takto vrieska a vydobija si hranice odist od neho a pockat aby prislo ono same za nami. Ja to obcas doma skusam, je to dobre. Potom mala uz len mama mama a objima ma , chce na ruky ... Akokeby zistila ze spravila zle

gilly
24. feb 2015

@sonapalagyova a vies co sa mi osvedcilo pri starsich dvoch? velmi to neriesit 🙂 jasne pri prvom som riesila vela, napr mal obdobie ze mi jedol len kysle uhorky... a preslo to 😀 prejde aj u vas, dovtedy daj mlieko a hotovo 😉

kiki1718
25. feb 2015

Moja ma 8 mes a papa yz vsetko mliecko pije len vecer davvaj jej normalnu sttravu a
Drzim prsty