Kendamil 1 - skúsenosti

natalief
26. máj 2020

Ahojte má niektora skúsenosti s mlieckom Kendamil 1?

darina2711
26. máj 2020

Zdravim,my ho máme od nedele u drobca (2,5mesiaca) myslím že mu chutí)))stolicu máva denne ale zelenú,zvláštne je len že prvy ani druhý deň mi negrckal až dnes🤔možno to chce ešte zvyk

romanka_369
26. máj 2020

@natalief my mame dva tyzdne.. Zmenili sme po sunare lebo vela grckala.. Prvy den pri kendamile este grckala ale od vtedy nie.. Iba obcas sa stane ked sa moc hybe a podobne.. Inak velka spokojnost👍

romanka_369
26. máj 2020

@darina2711 zelena stolica je v poriadku😉..

darina2711
26. máj 2020

Ja som autorku nechcela vystrašiť 😄 in predtým grckal,zahustovala som mlieko,mal bolesti bruška,k tomu kvapky aj tak nepomáhali,tak som chcela skúsiť dačo iné uz bez pridávania vselicoho ....tak dúfam že si drobec zvykne a myslím že mnohým robí dobre podľa recenzií. Keby som o ňom vedela už skôr možno sme si mohli veľa ušetriť ,takto sa mu zvyká asi ťažšie.

romanka_369
26. máj 2020

@darina2711 my sme to mali tak ze asi po 6 dnoch kendamilu zacala znovu viac grckat(ale aj tak sa to nedalo porovnat so sunarom).. Este som tak vravela ze najprv dobre a potom ako si zvykne budeme zas na tom istom ako pred tym.. Ale kupila som ho zas a uz je dobre.. Asi treba len vyckat a budu niektors dni bez grciek a ine a troskou viacej😁.. Ja jej davam aj probiotika lebo stolicu mala najprv uplne vodnatu ale uz sa upravuje ako sme zacali aj s prikrmami..

darina2711
26. máj 2020

@romanka_369 asi máš pravdu,zrejme to chce čas ,utesuje má aspoň to že je dobré zložením

natalief
autor
27. máj 2020

@darina2711
@romanka_369 ďakujem za odpovede baby 🙂
rozmyslam nad nim keď za chvíľu dopapa Bebu lebo pri nej sa mi zdá že jej moc nevyhovuje 🙂 joooj nevystrasila si ma vôbec 😂 mne mala negrcka vôbec asi raz grckala iba keď sa prejedla a aj koliky už nemá mala iba prvý mesiac

darina2711
27. máj 2020

@natalief tak to je fajn,my pri ňom tiež zostaneme,u neho kolíky zmizli po tomto mliečku a grckanie sa hádam upravi😊tak nech vám chutí😊

miruskakos
28. máj 2020

@natalief my sme nan presli z nutrilonu ha, ktory nam robil paseku v brusku a sme velmi spokojni. Maly po nom nie je hladny, lepsie kaka a bolesti bruska prestali

handmadebracelet
21. sep 2021

Ak sa smiem opytat, ktory kendamilk je najlepši? Je viac druhov ako na nete tak pozeram