Ktoré umelé mlieko je najlepšie proti refluxu?

zuzioli
13. mar 2012

Ahojte maminky chcem sa opýtať či mlieko na reflux môžem dávať aj bez vyšetrenia u gastro, (kým sa objednáme a pojdeme tam) a aké značky umelých mliek majú tie AR proti refluxu a s ktorými máte skúsenosť a akú? dakujem za radu..

ankat
19. aug 2017

@divana ahoj my sme mali mam fľašu no trošku som zväčšila dierku lebo mlieko je husté poprípade zvoliť ten cumel na kašu nám to pomohlo lebo predtým cuckal ale dlho a unavili sa skoro a zachvilku bol zas hladný...a ja som dala najprv do studenej vody teda príklad drobček a zamiešala som a potom som ohrievala...snáď som pomohla😉

puskajana
2. jan 2018

Ahojte potrebujem radu moj vnucik ma mesiac uz sme vystriedali tretie mlieko ma reflux mali sme nutrilon tyzden mal dobru stolicu a potom krik rev stolica ako beton zmenila nam doktorka na sunar to nam vracal stolicu mal dobru tak sme dali hip proti refluxu dobre nevracia sem tam ale stolicu mal dobru a zase asi po tyzdni same pliny a strasne nam kaka az gejziry ale nevracia tak neviem ci netreba zmenit zase mlieko a za ake dakujem

divana
3. jan 2018

Nemente stale mlieko to nieje dobre. Ma mesiac a vy ste uz na tretom treba vybrat jedno a vydrzat mesiac az dva. Jeho travenie sa musi stabilizovat a pridat probiotika. Aj bude velmi zle zvazovat aj elrgiu na bkm.

simmma
9. júl 2018

@bambibam mozem sa opytat ako ste davkovali espumisan kolko krat denne.... Gastrotus davame po kazdom kojeni

bambibam
10. júl 2018

@simmma ahoj bolo to už síce dávno, ale viem že bol mimčo a mal po 10 kvapiek ale nepamätám si koľko krát denne , ráno a večer som mu ich dávala ale či aj cez obed si nepamätám. Ale pozor ,lebo po týchto prípravkoch ostávajú črevá lenivé... niekedy je lepšie s bábätkom cvičiť ( na bruško, nožičky k brušku, hladkanie bruška) Červený sirup sme nakoniec nedávali dlho ,lebo nepomáhal a aj tak vracal...tak som to snim do 14 mesiaca vydržala a do 3 r. ustupili všetky refluxi, nadúvanie. Ale ak máš neistoty je dobré ísť dať spraviť sono a vieš na čom si a či má význam daný liek podať.