Máte skúsenosť s mliekom Babylove z DM drogérie?

lienka05
27. jan 2012

Ahjte na trhu je aj toto mlieko BABYLOVE, ktore je vsak oproti inym mlieckam omnoho lacnejsie. zaujmalo by ma, ci ho davate svojim detickam, a ake mate s nim skusenosti? Pediatricka mi povedala, ze ked sa predava, tak musi byt schvalene a prisposobene detom. ale ta cena?

macko_m
23. júl 2012

ja som zacala pouzivat umele mlieko bio-pre od 1 mesiaca a mozem len chvalit.mala ma uz pomali 6 mesiace a nebol ziaden proble.dobra znacka,len to ze sa da kupit len v dm :(

1234lubka
27. júl 2012

som velmi rada je t tato otazka dnes som si v dm vsimla to mliecko a ceny ma uplne zarazila! urcite si ho kupim po tychto odporucaniach🙂

nika5214
27. júl 2012

ahoj ine mlieko by som už ani nekupovala naša mala ho tiež pije a je super urcite odporučam

silvia31
27. júl 2012

Môj malý ho tiež pil asi od 1.mesiaca nakoľko som nemala mlieko, nutrilon zapekal, kamarátka mi odporučila vyskúšať toto alebo este francúzske mlieko vraj je tiež dobre, no s Babylove sme boli spokojni, drobec je už veľký, úplne v poriadku takže ja odporúčam skúsiť a uvidíš sama, že ako reaguje drobcek 🙂

rukjatko
29. júl 2012

my pouzivame odvtedy, co som prestala kojit, uz na nom ficime 5 mesiacov a max. spokojnost, rovnako ako so vsetkymi vyrobkami babylove 😉

kattikakiki
1. sep 2012

a aka je cena za toto mliecko?kolkatku by mohol pit moj, ked ma skoro 8mesiacov? 3ku? poprosim IP 😀

evickapooh
1. sep 2012

babylove mlieko vyraba nemecka firma ktora vyraba mlieko Humana...podla mne mlieko babylove je kvalitne .....ale treba vyskusat....

mondulka
8. sep 2012

Moja malá ma 7 týždňov a od začiatku pijeme nutrilon najskôr Ar a potom comfort a nakoniec v nemocnici nám dali HA.Stále ma silné prdíky a stále tlačí.NA začiatku mala problém s kakaním a pri tomto HA začala aspom kakať ale aj tak sa mi zdá že jej nutrilon nerobí dobre,myslíte že mám skúsiť babylove?Dnes som ho kúpila.Môžem jej ho dať aj keď má 7 týždńov?Dávate to niekto tiež takému malému bábätku? ☹

31majka12
8. sep 2012

to mlieko je od narodenia,ked mas kupenu 1

dada24
10. sep 2012

ja ho kupujem od pol roka - ked sme prestali kojiť. Vyhovuje malej. Pijeme teraz 2, zachvílku prechádzame na 3. Taktiež som veľmi spokojná s výrobkami tejto drogérie. Ako s detskou kozmetiku babylove, tak aj s výrobkami pre dospelých 🙂

alex999
10. sep 2012

Ahoj, nečitala som všetko, ale aj mojej malej ( 15m.) davam toto mliečko 3.jku. Prešli sme z Nutrilonu v 12 mesiaci, a môžem len chváliť. Mala ho ma rada, dobrá cena a DM mam hneď pod blokom 😉

pakin
10. sep 2012

Aj ja som vyskúsala mliecko Babylove, lebo mal dobrú cenu. Lenze v prásku som nasla chrobáka takze radsej neprosíme ☹ 😖 Ostaneme pri Sunare alebo este je velmi dobré Hami mliecko. 😉

majusik1
17. sep 2012

ahojte,ja som tiež teraz prešla na babylove1 lebo nutrilon a beba malemu nesadli..pijeme ho sice este len 3 den tak uvidime.zatial pohodicka.len neviem kolko moze papat za den.je na nom napisane 4-5 krat za den,a maly niekedy papa 6-7 krat.uz nie je kojeny.robim mu 150ml.nemozem mu ublizit tym ze vypije viac krat???????

kitana30
3. okt 2012

ahojte mam jednu otazocku tykajuceho sa mlika babylove 3 do akeho veku dietata je vhodne bo ine mlika maju aj vo velkosti 4 preto by som bola rada za akukolvek informaciu mala ma 14 mesiacov

millada
20. okt 2012

Ja by som toto mliečko tiez kupila, zatial davam malej nutrilon, len ma odradza, ze neobsahuje nukleotidy, taurin na dobry vyvoj zraku a tiez kyseliny DHA a AA... 😅

natanell
10. nov 2012

chcem sa spýtať ako znašajuvaše detičky toto mliečko,,ja ho davam dvojmesačnej dcerke,,sice negrcka z neho ale často za den kaka,,tak chcem zistit či je to z mliečka???či ho nemám zmeniť?viete mi prosim poradiť?

maja5329
11. nov 2012

Ja mam z tym mlieckom len pozitivne skusenosti,mojej malej nevyhovovalo ziadne umele mliecko az na BABYLOVE,a co sa tyka tejto znacky nedam na nu dopustit,od plienok,utierok,detskych samponov az po umele mlieko. 🙂 mozem len odporucit

katulik851
15. nov 2012

ja dávam malému babylove mliečko - a nedám naň dopustiť 🙂 ako prvé sme kúpili nutrilon - no nič moc- veľmi často si pýtal papať. teraz mali v akcii Sunar Nutradefense - tak som ho zobrala, že na vyskúšanie. No už nikdy nekúpim iné mliečko - len babylove. Je najlacnejšie a malý mi papá 4x za deň 150ml a v pohode. Kdežto pri Sunare - nevydrží ani 3 hodiny. ☹ a ešte aj hnusne chutí - je horký ... Takže neviem, no ja osobne už nebudem iné mliečka ani skúšať...
a ešte.. natanell ... to že viacej krát za deň kaká... no to je len dobre podľa mňa, mne sa to dva krat stalo že maly cely den nekakal... a potom to bol už iný cirkus ho bolelo bruško chudáčika...

katulinr
15. nov 2012

My sme ho zacali pit od ukonc. 4. mesiaca a ziaden problem. Predtym pil nutrilon, po ktorom bol doslova "porod" sa vykakat. Musela som mu davat aj probiotika. Teraz kaka bez problemov, niekedy aj viac krat za den. To, ze kaka viac krat za den je skor vyhoda ako nevyhoda 😉 U nas je ho skor problem zohnat v DM 😖 Asi vela deticiek papa toto mliecko 😎

lujzzicka
22. nov 2012

Ahojte chcem sa opýtať,kedže mi odišlo po týždni mliečko a drobec bol hladný,doktorka nám predpísala Nutrilon,pretože manžel má alergiu a táto značka má mliečko HA proti alergii,lenže tá cena za 400g 11,50euro sa mi zdá vela.Nechcm vyzerať že šetrím na vlastnom dieťatku ked doktorka povedala že je najkvalitnejšie,ale zaujíma ma či to nie je len obchodný ťach a neplatíme len za značku.Počula som že Babylove mliečka sú fajn a vela báb si to chváli.Aj cenovo je to super.Malí mi síce pije Nutrilon,grcne si len trošku,ale kaká len každý druhý den a poprdkáva si z neho.Stále si pýta,ako by ho nenasýtilo.Má desať dní a vypije tých 100ml ako je predpísané ale po jedení stále pomrnkáva akoby mu bolo málo a nechcem ho prekrmovať.Nemáte niektorá s týmto skúsenosti,že máte v rodine alergiu,skoro na všetko a dávate babylove.Dakujem za odpovede 😀

hiva
23. nov 2012

lujzzicka... my sme tiez povodne mali Nutrilon HA, lebo muz je alergik.... a presli sme na Babylove a v pohode 😉... len ta trosku opravim s tou cenou... 800 gramove balenie na recept stoji cca tych 11 Eur 😉 ... ale teda my sme s babylove spokojny absolutne u oboch drobcov 😉

amouramour
23. nov 2012

kocky babylove ma vypadok, ktory bude mozno dlhodobejsi,mmt ho nedostat, videla som zo dve krabice 1ky ale dvojka, trojka nie je

pipinka82
28. nov 2012

Baby sčím nahradíte mlieko z Dmky ja neviem čo mám kúpit Nutrilon nám neni dobrý máme zápchu , ani Francuzke nám nesedí .. zatial sme kupovali toto suprové mliečko len dnes som sa aj dozvedela že ktovie kedy bude zase dostupné v dm drogerke nakolko ževraj zastavili výrobu pre nedostatku srvátky :( aspon tak mi vraveli v dmke :(

strihalka
28. nov 2012

Babylove jedine doporucuji🙂 A teda ve chvii kdy jsem zaslechla o vypadku, jsem si v CR nakoupila psoeldnich 5krabic z regalu, doufam, ze ten vypadek enbude na dlouhoo @amouramour

anka2103
6. dec 2012

je to mlieko aj ha?

bajboj
6. dec 2012

jedna znama ho malinkej dava a povedala mi ze je to na neporovnanie s nutrilonom

jarmillka
11. dec 2012

Ahojte..počujte ktorá z vás dava drobcovi Babylove 1? Všimli ste si v zloženi že okrem laktozy obsahuje aj maltozu,glukozu a maltodextrin? Toto v nijakych ostatných mliečkach nie je..ani v Babylove PRE... Teraz sa trošku obavam či to je v poriadku..tolko cukru..

kucminka
12. dec 2012

kočky,koľko vyjde toto mliečko z DM?Je to aké veľké balenie?

poisonblu
22. dec 2012

baby, vadi ak je maly len dokrmovany na noc a davam mu babylove1 a nie PRE?

ocko78
22. dec 2012

my ms eho papali a maly bol uplne v pohode... 600g krabica u nas 5,50€