Mlieko AR v noci

ivanita07
23. máj 2022

Mozem sa opytat je tu niekto kto v novi si pripravoval skor mlieko kedze ma postat aby naboptnalo.. doktorka nam povedala ze niektori rodicia to tak robia tak chcem vediet ci to niekto robil a ako to probil dakujem

miskamicha
23. máj 2022

@ivanita07 nabobtnat???? Ja davam sunar AR comfort a nokdy nic nebolo nutne aby bobtnalo... to pocujem prvykrat. Ak hovoris o UM nerob ho nikdy dopredu ..to.mlieko ak mne stoji cca 20 minut tak riadne pachne. Mlieko zarabajntesne pred jedenim. Ja osobne by som.nikdy svojmu dietstu nedala mlieko ktore stoji dlhsie ako 20 minut..neviem ako ostatne mamky ale kazdy podla svojho uvazenia 🙂

ivanita07
autor
23. máj 2022

@miskamicha na hipp ar je napisane ze sa ma zarobit a 7 minut odstat aby naboptnalo preto sa pytam

ivanita07
autor
23. máj 2022
luliu
23. máj 2022

@ivanita07 mlieko by sa malo robiť čerstvé, takže by som nerobila vopred

tosomja
23. máj 2022

@ivanita07 vieš čo, moje tri deti pili Sunar ar a nikdy som nenechala zhustnut. Kým dopili, zahustilo sa im to v bruchu. Šak by mi pukli uši od revu keby som mala takto čakať.
A nikdy som presne nevedela, že bude piť o 10tej tak 9,50 prichystám. Niekedy pili tak niekedy tak.
Rob ako tebe vyhovuje, ale podľa mňa to je viac stresujúce ako grcajuce dieťatko 😃

ivanita07
autor
23. máj 2022

@tosomja nechapem tej poslednej vete ak to mala byt urazka tak nechapem preco clovek si tu ide po radu od skusenejsich a nie o urazanie

miska0016
23. máj 2022

@ivanita07 ahoj ja pouziva Nutrilon AR a urobim si ho pred prebalovanim, takze tak 5-7minut a pijeme. A dievcata mne osobne tie pliena vsetky smrdia 🤓 a este ked to dieta vygrcne tak dovi, ma natahuje 🤓🤓🤓 “citlifka”

miskamicha
23. máj 2022

@ivanita07 aha s tym som sa nestretla 🙂 pozri ja dom nevedela nikdy kedy sa zobudi a pri tom reve cakat niekolko minut fuuuu... nenechavaj dlhsie stat ako 5 min nabobtna v brusku 🙂