Mlieko Babylove

28. sep 2022

Ahojte, zaujímal by má vás názor na mlieko babylove, tie ktoré ste ho mali boli ste spokojne? Viem že každému bábätku niečo iné sadne, používame hipp combiotik 2 500g stojí 15e, hľadám niečo lacnejšie keďže som sama (ex síce platí) ale platím si aj nájom atd...

andrea_prestastna
28. sep 2022

Ja som mala hipp, presla som na babylove 2 od pol roka, financne mi to velmi pomohlo lebo kupim dve krabice miesto jednej ,malej velmi vyhovuje doktorka povedala ze ok, za mna smelo dotoho

autor
28. sep 2022

@andrea_prestastna super si má potešila, mala má dnes pó roka, tak keď minieme hipp chcem prejsť na to babylove, lebo fakt financne to začína byt náročné.
Ďakujem za odpoved

timi247
28. sep 2022

Aj my máme babylove od 8 mesiaca a všetko ok, predtým sme tiež mali hipp

monicka976
28. sep 2022

@timi247
@andrea_prestastna
Kocky prosím vás, keď ste menili mlieko, urobili ste to zo dňa na deň, ci ste postupne miešali značky aby si lepšie zvyklo bruško?
Ide mi o to, ze malý bude mať 8 mesiacov kojím ho, ale keď sme von a nemám ho kde nakojiť, dávam UM Hipp bio combiotik, ale po ňom sa mu vždy ťažšie kaka a to dostane max 1 fľašu, raz za deň, dva. Prvý syn bol čisto na Babylove do 3 rokov... A rada by som sa ku nemu vrátila lebo som s nim bola spokojná a trávenie bolo lepšie ako po tom Hipp.

lilinka1989
28. sep 2022

Aj my máme od pol roka babylove topka mliečko za mna

autor
28. sep 2022

@lilinka1989
@timi247
Ďakujem za odpoved 😊

timi247
29. sep 2022

@monicka976 my sme mali veľké problémy s bruškom, tak som vyskúšala viaceré mlieka, nikdy som nemiesala vždy som rovno začala len novým mliekom.

lilinka1989
29. sep 2022

@timi247 presne my tak isto ale babylove je za mňa najlepšie

monicka976
29. sep 2022

@timi247 dakujem, tiez vymenim, ja som s nim tiez predtym bola velmi spokojna