Mlieko Infatrini

lola124
25. nov 2022

Ahojte, chcem sa opýtať ale máte skúsenosti s mliekom Infatrini. Naozaj pomohlo na priberanie? Nenastali situácie, že by dieťa prestalo potom jest prikrmy pomenej alebo tak? Lebo Dr.nám povedala, že už sa stretla s tým u detí, že trosku obmedzili prikrmy, menej jedli ako zvyčajne. Ďakujem 🤗

baxira
26. nov 2022

Môj syn nechcel Infatrini drinky piť samostatne. Keďže v tom čase málo jedol, nemohla som mu ich pridávať ani do stravy. A preto som ich vždy primiešala do umelého mlieka a syn nespoznal rozdiel. Určite mu pomohli v priberaní a chuť do jedla má teraz omnoho väčšiu (ale to môže byť z rôznych dôvodov). Infatrini mu už dávam len preto, že ešte zopár fľaštičiek máme doma.

lola124
autor
26. nov 2022

@baxira a kedy tak začal priberať viac ? Ako dlho ste ho museli piť aby boli viditeľné výsledky? Ďakujem

baxira
27. nov 2022

@lola124 V čase medzi dvomi poradňami u pediatričky pekne pribral, medzitým som ho nevážila. Čiže približne dva mesiace to boli.

lola124
autor
28. nov 2022

@baxira ďakujem, tak dúfam 🤗 mne ho pije bez problémov z fľaše, ale mám pocit, že chce menšie množstvo prikrmov ako predtým