Na koľko eur mesačne vás výjde umelé mlieko?
Ahojte, zaujímalo by ma koľko eur v súčasnej dobe minute na UM pre bábätko ktoré je od narodenia iba na UM? Ďakujem
kupujem vždy na mesiac sunar 600g - 6 krabíc cez net. Vychadza to okolo 50-52€ mesačne
Nutrilon 1 800g kupujem na internete 6 krabíc za 83eur a poštovné zadarmo, jedna krabica nám stačí na 5 dní a dnes má malý dva mesiace
50€
záleží od ceny a koľko bábätko vypije - niektorí sú jedáci, iným stačí menej, ja som minula za 1,5 roka cca 70 krabíc
50€ mesačne
Moja má kendamil,vždy som pozerala najlepšiu cenu na kg, kupovali sa naraz velké balenia. Stálo 15,90€ na 900g, potom z toho bolo 800g, a keď sme kupovali posledné balenie 1ky, zrazu stálo 20€. Je slabý jedák, takže balenie vydržalo 7-8 dní, mesačne 63€, teraz by to bolo 80€.
Mňa okolo 100 niekedy 120. Mala píla kendamil, chvalabohu už pije trvanlivé dva meisace 😃
Akurát včera som kupovala Nutrilon a stal cez 27€ 🤦 ešte minulý mesiac bolo 20€
Ja som malej kupovala Nutrilon, ten stal cca okolo 18 euro, potom mala mala reflux tak som dostávala mlieko na lekársky predpis, za nutrilon ar 3 krabice som doplácala okolo 11 euro, potom bol výpadok tak mi Dr predpísal sunar ar za ten som nedoplacala nič.
Teraz už má rok a 2 mesiace a kupujem nutrilon ale ten premium zlatý ten vychádza okolo 22 euro.
Ked bol maličký tak do 70€ papkač bol, teraz okolo 45 max 🙂
@fiafia teraz je v tescu v akcii 🙂
Zalezi od veku babatka. Od 3 do 6 mesiacov je to asi najviac. A pravdaze zalezi aj na znacke mlieka. My kupujeme dm bio... Najlepsie synovi sadlo. V case, ked dieta pije najviac, tak asi vysla 1 krabica na 4 dni. Tak asi 50€.
ak ste alergička môžete dostávať mlieko na predpis. A napr u nás UNION nám spätne vracal peniaze.
@trinity_77 https://www.lekarenvkocke.sk/zq18195-nutrilon-a... tu vyjde necelých 14 eur ten obyčajný jednotka. Iba prvé balenie som kúpila v lekárni či sadne inak sa oplatí cez internet
Mesačne 70e 🙂
Ja keď som kupovala Sunar cez net napr.Benu lekáreň tak ma vyšiel aj o 20€ menej ako v kamennom obchode.
Treba dojčiť, dievčatá.
5 dní jedno balenie - 20 eur, takže na celý mesiac okolo 120 eur...
@ankare keby to bolo také jednoduché, tak by dojčila každá žena
Ďakujem za odpovede 🙂

To zalezi od znacky. Sunar stoji 600g 11eur, Nutrilon 800g 20eur...