Nebudem môcť kojiť aké mliečko by bolo naj pre novorodenca?

artemiss1
12. jún 2018

Máte niektorá skúsenosti že ste nemohla z nejakého dôvodu kojit tak ake mliečko na ten úplný začiatok by bolo najlepšie?
Ďakujem

svetlana35
12. jún 2018

@artemiss1 ja som mala ten problem nutrilon som davala od zaciatku

zenaajmama
12. jún 2018

Ahoj, ja si myslím že každému babatku sadne iné.U nás v nemocnici dávali BebaHA, tak to som kúpila aj ja, pila síce len príležitostne,ale nemali sme problém.

zenaajmama
12. jún 2018

Určite nenakup viac ako 2-3 balenia, ak náhodou nesadne budeš zbytočne vyhadzovať.

artemiss1
autor
12. jún 2018

@svetlana35 z nutrilonu mi veľmi dcerku zapekalo si pamätám

saxana000
12. jún 2018

Vela zien nemoze alebo aj nechce kojit. Umele mlieka su myslim dostatocnou nahradou a prakticky vsetky na jedno kopyto s vynimkou antirefluxnych a hypialergennych sama uvidis ako bude babetko znasat. Su zeny ktore maju aj svojho mliecka velmi vela a radi predaju ale nikdy nevies ako sa ta zena stravuje a aku ma zovotospravu. Pokial ju nepoznas osobne..

petrastrbanikova
12. jún 2018

My sme mali babylove bio a pouzivame ho dodnes 😉maly bude mat 1,5 😊ale kazde dieta je ine

martina2ve
12. jún 2018

Pri synovi Beba,od narodenia do skoro 3rokov, pri dcere asi vsetky druhy plus co sme mali na predpis od Dr. ale nakoniec sme skoncili pri babylove bio.
Ostatne nechcela pit,velmi vela vracala zo vsetkych okrem toho babylove.

conspi
12. jún 2018

@artemiss1 po troch týždňoch kojenia nám doktorka predpísala Nutrilon HA. Mala som obavy kôli tomu, že dcéru Nutrilon zapekal. Syn s ním nemá problém

ukulela
12. jún 2018

@artemiss1 u nas v porodnici davali nutrilon ha. kazde dieta je ine ... odporuca sa mlieko menit nie skor, ko po 2 tyzdnoch, nie ze po dvoch-troch dnoch. a teda k UM asi urcite probiotika by som dala, ked zvykne zapekat ...

bubinko1506
12. jún 2018

Moji dostavali uz v porodnici Bebu HA, kvoli refluxu sme neskor presli na Bebu AR a z nej na klasicku Bebu

babi81
13. jún 2018

@artemiss1 my sme mali humana

baby221
13. jún 2018

ahoj. ja som davala bio um od zn. Holle. odporucili mi ho v zahranici ako jedno z najlepsich. a mala aj ja som bola naozaj spokojna. tu na sr som ho kupovala cez eshopy. na roziel od ostatnych nemalo umelinovu chut ani vonu /ano ochutnavala som viacero znaciek/

asia83
13. jún 2018

@artemiss1 Sunar 1. Bez debaty. Moja dcéra s ním nikdy problémy nemala. Ako jediný obsahuje aj mliečny tuk, ktorý je dôležitý pre vstrebávanie vitamínov zo samotného mliečka. Veď si pozrite zloženie umelých mliek a porovnajte.

victtoria1
13. jún 2018

sunar premium davali v kE Saca, my sme nim potom doma pokracovali, je drahsie trochu

dominika7990
13. jún 2018

Každé bábätko je iné 🤷🏼‍♀️ Treba skúšať 🤷🏼‍♀️ To čo sadne jednému tvojmu nemusí vôbec sadnut mne každý odporúčal babylove a z toho ju zapekalo. Prvé sme mali Nutrilon z toho tiež ťažko kakala a bruško ju bolelo . A nám nakoniec sadlo až tretie mliecko. Hipp. Pri ňom mala peknú stolicu ako pri kojení. A aj dr na internom nám povedala že hoci by sa mliecko nemalo často meniť ale lepšie zmeniť než by sa malo bábätko trápiť s bruškom/ stolicou. Každé mliecko som skúšala týždeň a pól až dva či sa náhodou po zvyknutí to nezlepší.

vierka303
13. jún 2018

Pili sme BebuHa, potom sme presli na Bebu obycajnu a nemali sme ziadne problemy, pila od narodenia

gabusa1975
13. jún 2018

Ahoj. Naš chlapcek pil Bebu Ha a všetko v poriadku

gabusa1975
13. jún 2018

Potom sme prešli na Bebu klasickú a tiež v poriadku

monika1791
13. jún 2018

Z mňa HiPP bio combiotic🙂z Beby ho zapekalo..poużívame dodnes..malý má 21 mesiacov😁

nancy666
15. jún 2018

Nutrilon ha už pri druhom a bez problémov.

artemiss1
autor
16. jún 2018

@monika1791 takže je vhodne aj od narodenia? Viem je to dobré mlieko. Dcéra ho pila ale od 6 mesiacov kým sme našli vhodné a pre novorodencov všade len Nutrilon počúvam zaujímal by ma teda rozdiel medzi nimi 🙂

artemiss1
autor
16. jún 2018

@dominika7990 hipp asi skúsim dcere tiez padlo a zacinala nutrilonom len teraz uz nechcem meniť často mlieko ona mi nemohla z neho kakat z nutrilonu a hipp potom do dvoch rokov pila tak asi skúsim od začiatku hipp 🙂

monika1791
16. jún 2018

@artemiss1 Áno od narodenia jednotku✌️