• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nutrilon AR alebo nutrilon omneo. Čo je lepšie?

21. septembra 2007 
co by ste mi odporucali, mam babo s refluxom a chcem zacat davat nutrilon, je lepsie dat ar, alebo nutrilon omneo1 v kombinacii s nutritonom. dakujem za rady a skusenosti
18. sep 2007 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som skusila najprv Nutrilon A.R. :slight_smile:
18. sep 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som ho a dobry bol
18. sep 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by osm skúsila omneo, bez nutritonu. To mliečko nie je veľmi riedke. :slight_smile:
18. sep 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v omneu (alebo comforte po novom) mas aj hydrolizovanu bielkovinu, cize ak je nabeh na alergiu tak radsej omneo . navyse je aj omneo trochu zahustene, presne ako pise tamia. ale nie az tak ako ar alebo nutriton.
ak ste ok iba je reflux, tak ar.
18. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme od dvou měsíců nutrilon Comfort(omneo)zahušťovaný Nutritonem a jsme spokojení,zkoušeli jsme i A.R. ale z toho jsme měli zácpu.Comfort nám vyhovuje i kvůli prdíkům:slight_smile:)
18. sep 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvestrova • 1d, 41tt • 20. sep 2007 o 12:43
napisali mi do spravy, ze babo musi mat do 3,5 kg bebu alprem. Zle ju toleruje, lebo v kombinacii s nutritonom je to kolika ako svet. Este berie aj zelezo. Chcem prejst na nutrilon, len ked to ma napisane v sprave bojim sa. Ako to bolo u vas. Teraz ma 2850 g.
20. sep 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvestrova, mne dr nechcela dovoliť dávať do alpremu nutriton, tak som prešla u Samka na nutrulon a.r. už keď mal 2800g. Neboj, nič sa mu nestane, len je menej kalorické. U Adamka to je horšie, keďže nerastie, tak potrebuje kalorické mlieko, tak pristúpila na alprem s Nutritonom a zatiaľ je celkom v pohode. Začalo mu byť totiž trošku zle, trošku začal viac poblinkávať aj s môjho mlieka, ale to je normálne, keďže si musí zvyknúť na UM. Samko tiež zo začiatku grckal aj s UM a.r.
21. sep 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež skôr odporúčala nutrilon ar...a môžem poradiť-ak mate teda jeden z rodičov alergiu-stačí mať potvrdenie od lekára..a môžete na mliečku nejaké tie korunky ušetriť-okolo stovečky...
21. sep 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewschen, len ten alprem je pre nedonosené deti a pre tie nie je zahustené mlieko zvlášť, takže iné východisko ako ho zahusťovať nie je.
21. sep 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok