Nutrilon Comfort & Colics

fizbo
31. dec 2022

Ahojte, dievcata co davate babatkam nutrilon comfort and colics, davate k tomu este aj nieco ine? Dr povedal ze mamw skusit dat sem tam (povedzme raz denne) aj obycajny zakladny nutrilon, to je ten Advanced. Lenze z neho sa mi maly celkom dost dogrckal. Ten comfort mame kvoli grckaniu a revu po jedeni a puceni a tak, ale moc to nezabera. Ana tom comforte pomerne malo pribral. Predtym sme mali nutrilon HA prosyneo, rozmyslam ze ho skusim sem tam dat namiesto toho advanced. Zaujimaju ma vase skusenosti, a ci je bezne ten comfort kombinovat este s niecim inym. Dakujem.

ropucha6
31. dec 2022

@fizbo ja nekombinujem s nicim inym. Tiez sa trochu grcne/vypluje, ale skor z toho, ze dost pahltne je a hlavne pomerne dost. Nasa sa narodila s 2330kg predcasne a pribera aj na tomto Nutrilone dost, aj doktorka sa cudovala 🙂

callmebrunette
2. jan 2023

@fizbo ani ja nekombinujem. Myslím si ze by to mohlo viac uškodiť. Maly priberá veľmi dobre.

callmebrunette
2. jan 2023

@ropucha6 aj náš malý je predčasné. 2400 g 34+2tt. Teraz ma 5,8 kg. Najskôr sme mali Nenatal Post Discharge a teraz tento Nutrilon. Tvoja mala kedy sa narodila?

dagmarkalayova
16. apr 2023

Maly ma16 dni dotraz mal hipp combiotic ale bol stale hladny a nekludny negrgol si po nom mame aj koliky ma prebiotika biogaia a espumisan teraz ma nutrilon advansen a myslim ze je to iste je nekludny negrgne iba obcas a mal zase koliku po najedeni place a stale hlada uz nevieme co dalej

majka15677
24. máj 2023

Mam prozbu malý berie nutrilon comfort dnes v stolici mal také ako čierne nite stretla sa s tým nejaká mamicka

callmebrunette
Autor odpoveď zmazal
Zobraz