Pitie mlieka pred nočným spánkom

7. máj 2022

Ahojte, mozno mi budete vediet poradiť. Onedlho bude mat naša mala 7 mesiacov, je aktívna, vkuse je na brušku a hra sa, stvornozkuje a vkuse je jednoducho v pohybe. Rano pije UM z fľašky pekne, ale už asi mesiac trvá, že pred nočným spankom keď jej dám mliecko tak vkuse sa vrti, pretáča sa, nepije kludne. Mliecko vypije cele, ale tým pádom to trvá dlho. Pamatam si, že ako si mliecko v klude pila, niektore deticky aj pri tom zaspia. Ale naša sa skôr pri tom ešte viac preberie. Neviete mi poradiť čím to je? Alebo či to raz odznie?

lienka3110
7. máj 2022

Naša ma vyše roka a robí presne to iste 🤷‍♀️

autor
7. máj 2022

@lienka3110 naozaj? Takze to mozno ani neskončí😏 a nevies, cim to je?

kapanek1
7. máj 2022

Podľa mňa to prejde, a zas príde niečo iné. Ja síce kojím, ale niekedy sa napije pekne a niekedy sa až odtláča že ju musím silno držať aby sa nakojila. Veľa vecí čo moje bábätká robia sú pre mňa nepochopiteľné. Teraz napríklad som bola pozrieť ako spí môj 2 ročný chlapec, zaspal s nohami pod sebou a zadkom hore, prečo? 😀

andreatytler
8. máj 2022

Vela deti to ma tak ze su rano kludne, lebo su oddychnute a pokojne. Potom pocas dna naberaju adrenalin a ten im vecer nedovoli sa ukludnit a nuti ich k aktivite aj napriek tomu ze su uz unavene. Skus davat mliecko o nieco skor (mozno o hodinu) aby sa napila a poto este ponukni pred spanim ako sucast spankoveho ritualu. Ak sa vtedy nenapije, uz ta to tak nebude trapit, lebo nejde spat uplne bez mliecka.
Inac vam podla mna nastalo veli narocne obdobie na spanok. Ked deti objavia soju mobilitu, ide spanok na druhu kolaj a vsetko co ich zaujima je pohyb. U nas sa spanok napravil az par mesiacov po tom ako syn vedel plne sam chodit.

essenceee
27. máj 2022

moje deti každy den pred spanim vypilu flašu mliečka