Počiatočné mlieko Bio z DM

zuzanaulicna
6. jan 2023

Ahojte mamičky, dávate prosím niektorá toto mliečko z DM bábätku?
Nechcem hneď skočiť po najdrahších na trhu, keďže peniaze je kam dávať.
Sú tu len staré témy a odvtedy sa zmenilo aj zloženie, aj obal. Tak by som chcela aktuálne recenzie.
Ako ste spokojné, ako ho bábätko znáša, či nezapeká a všetky tie veci okolo toho.
Samozrejme viem, že každému bábätku sadne iné mliečko, ale chcem mať doma nejakú rezervu, ak mu náhodou bude málo materského.
Ďakujem veľmi pekne za každú jednu odpoveď 🙂

paulinkaa2
6. jan 2023

@zuzanaulicna ahoj. Ja som ho kúpila keď sme išli z pôrodnice. Mal ho len večer na dokemovanie ale to scucol len 15ml. Ale mne sa zdalo ze mu nesadlo lebo zakaždým boli revy. A s tým UM je hop alebo trop co sadne.

zuzanaulicna
autor
6. jan 2023

@paulinkaa2 keď som mala ešte malé deti, tak som stále začala Nutrilonom, vždy oboch zapekalo, rovnako aj zo Sunaru. Staršiemu potom začala histaminová intolerancia, tak to pil už iba kozie mlieko. Mladší zase ostal na Beba mliečku. A teraz pri treťom neviem, nerada by som skočila hneď do najdrahšieho mlieka, keď by malinkému vyhovovalo možno aj toto lacnejšie.

stannkal
7. jan 2023

@zuzanaulicna podľa mňa je to dobrá voľba. Keď moja pila ešte UM pred 2 rokmi tak toto UM sa umiestňovanlo pravidelne medzi najlepšími, na základe nezávislých testov. Dostávala ho ca rok a nemali sme žiadne problémy.

kacena4
7. jan 2023

ja som pouzivala len toto od narodenia