Poraďte odborníka na kŕmenie umelým mliekom

upam
13. apr 2014

Mam 10 tyzdnove babatko ktore sa postupne odstavilo uplne a ma problemy aj s umelym mliekom mame uz 4 typ mlieka ziadne jej nesedi ma strasne traviace problemy, vetry cele dni a noci, koliky, zapchy, naopak vodovu mastnu kaku, v poslednom case zelenu. Detska doktorka mi povedala ze jej mlieko nesedi lenze ja uz jej nemozem opat len tak zmenit mleko bezkonzultacie s odbornikom, bojim sa ze jej ublizim
Ak viete niekoho co sa ozaj vyzna v umelych mliekach nejakeho odbornika na vyzivu, nie len niekoho co ho futruju na skoleniach marketingovymi recami pomozte prosim. Mala nespi ani vnoci ani cez den stale place kruti sa tlaci uz to trva dlhsie a zhorsuje sa to

veriiii
20. apr 2014

ahoj, neviem ci je to este aktualne,ale napadlo ma, ci male nema intoleranciu laktozy?vtedy deti su spociatku o.k aj mesiac, dva a zrazu zacnu odmietat kojenie aj umele mliecko, lebo im laktoza nerobi dobre, tiez mavaju take cudne stolice...ten test na laktozu, moze vam urobit pediatricka na protilatky a ked bude vyskakovat hodnoty vas posle na gastro,alebo najlepsie,keby ste vas poslala hned na gastro,kedze niekedy sa v tych obycajnych testoch nic nejavi, na gastre robia specialne odbery..