Prechod z AR mlieka

15. dec 2023

Ahojte, tie čo máte detičky s refluxom kedy ste prešli z AR mlieka na normálne? Malá má 10 mesiacov, reflux konečne ustúpil, rozmýšľam, že by sme pomaly prešli na obyčajné. Predpisovať nám ho budú len do roka . Bude lepšie prejsť na obyčajné teraz alebo až potom po roku ? Teraz pije jednotku , od roka by mala prejsť na dvojku.

lenkakoc444
15. dec 2023

My sme presli v 6tom mes.

autor
15. dec 2023

@lenkakoc444 a nevrátil sa potom reflux?

lucia13022023
15. dec 2023

Ahoj, maly pije bebu AR, reflux je už ok, od roka chcem prejsť na Bebu comfort. Na obyčajne krabicové mlieko ešte nehodlám prejsť.

autor
15. dec 2023

@lucia13022023 myslela som obyčajné umelé, o krabicovom ešte ani nerozmýšľam 😅. Aj staršiemu som zavádzala až niekedy v troch rokoch keď sa prestal kojiť.

lucia13022023
15. dec 2023

Jaaj no lebo viem ze niektorí ľudia dávajú od roka obyč mlieko a to ja nechcem ešte 🤣 tak potom áno, od roka prechádzam na obyčajnu bebu

autor
15. dec 2023

@lucia13022023 my doma veľmi kravské mlieko nepijeme nikto. Muž občas dopije keď zostane otvorená krabica ak som použila do varenia, Syn má radšej kozie a ja nepijem žiadne . Ale áno , niekto by už aj 6 mesačným šupol kravské ( moja mama 😂)

tehotna40
15. dec 2023

Ahoj nám do roka predpisovali ar nutrilon, keď som sa potom snažila prejsť na normálny dcérka zvracala , bolelo ju bruško, takže som musela kupovať ar za plnú sumu. Našťastie o pár mesiacov uz mlieko nechcela.

kalendark
15. dec 2023

Môj pil HiPP ár a keď sa minuli predpísané zásoby - tak sme začali dávať ráno obyčajný HiPP a na večer ešte ár a bolo to všetko ok, už pije asi mesiac a všetko v poriadku

autor
15. dec 2023

@kalendark tiež máme HiPP. Možno už vyskúšam takto na striedačku čo to urobí.

berkyd
15. dec 2023

My sme mali 10 mesiacov kedy nam pediatricka povedala,aby sme skusili davat normalne a bolo to bez problemov.

lenkakoc444
15. dec 2023

My sme v tom case presli na tuhu stravu a s tou mal problem, mal reflux viac ako ked bol novorodenec, ale vracal len obed mlieko nie. Preto sme uz na AR nesli, ale moj to mlieko ani nie vracal, ale on sa dusil obycajnym preto sme boli na AR.

pandorra
16. dec 2023

My sme mali Sunar AR a po roku a pár mesiacoch som prešla na Sunar Premium. UM chcem podávať do 2 rokov kvôli obsahu.