Prechod z AR na normálne mliečko

tehotna40
21. júl 2021

Ahojte baby, ako znášali vaše detičky prechod z AR na normálne mliecko ? Pijeme AR nutrilon ale to ar mliecko je tak ľahšie stráviteľné, mala pije maximum ,má 6 mes, ale vstáva v noci kazde 3 hodiny. Nebol by lepší obyč nutrilon ? Cez deň uz papa prikrmy mliecko nechce, až večer a v noci.
Ďakujem za rady a skúsenosti

katarina9593
21. júl 2021

@tehotna40 ja som do roka dávala AR Sunar my sme mali a v pohode mala bola spokojná až po roku som prešla na obyčajný Sunar ..a teraz už má kravské 👍🙂

tehotna40
autor
21. júl 2021

@katarina9593 a vstavaná aj vám v noci kazde 3 hodiny ?

katarina9593
21. júl 2021

@tehotna40 no keď mala 6mesiacov tak vedela sa zobudiť 2x ako kedy niekedy viac x niekedy menej ..🤷ale to jej začali ísť zúbky tak boli noci prebdené ale bude mať rok a pol a od roka jej dávam aj na večeru normálne čo ostane z obedu a potom večer mlieko jej zarobím a do toho jej dám kašu krupicovu a spinká chodí medzi 7-8 ale teraz má také obdobie že sa aj o 2 ráno vie zobudiť ... Takže myslím že tým mliečkom to možno nebude alebo na večer skúste keď tak nejakú kašu do mlieka nech ma hustejšie na zasytenie...my sme ten AR mali až do roka a bolo to ok a potom keď som jej kúpila obyčajnú Sunar tak úplne voda hovorím to čo je 😂😂😂🤦..

tehotna40
autor
22. júl 2021

@katarina9593 ona to vôbec nechce tie kase to toho, dokonca ani na raňajky keď jej spravím, ani ryzovu, ani krupicu, ani vanilkovu, ani bananovu, neviem co mam za dieťa 😀

katarina9593
22. júl 2021

@tehotna40 neboj to dôjde malá mala tiež chvíľky čo áno čo nie...😂 Ja som jej dávala aj tie bez chuti aby to mala len hustejšie ale stalo sa že ani to nechcela ani ochutené ani nijaké 😂