Problém s bolesťou bruška 7 týždňovej dcérky

barunka.k
13. okt 2018

Zdravim mamičky....
Mám 7 týždňovú dcéru...papakame UM...od pôrodnice sme mali Sunar premium...zdalo sa že nám sedí,kakali sme pravidelne každý druhý deň...poprdkali bez problémov.potom však nastal zlom a dcéra mi kŕmení odmietala jesť lebo prdkala a bola tlačila a plakala aj po jedle. Zistili sme že aj napriek tomu že poprdkavame v pohode prdime len spodné prdiky a vrchné nie...použili sme preto rektalnu rúrku...
Mlieko sme zmenili na bebu ale problém stále pretrvával...
Boli sme aj hospitalizovaní nakoľko mala sa narodila o 3 týždne Skorej a na rizikovej poradni nám odporučili dva dni na pozorovanie. Všetky vytery, odbery a sona boli v poriadku...
Pustili nás s tým že mame koliky ....plakavame ráno aj večer ale v noci krásne spinka...
Uvažovali sme či nezmeniť mliecko ale každý nám hovorí že keby nesedelo tak plače aj v noci z mliečka...
Aké máte skúsenosti vy prosím už si nevieme rady...

lavender273
14. okt 2018

@barunka.k

Napisem ti IP,dostat to bohuzial len na objednavku cez dotteru.

dominika7990
14. okt 2018

Nám zaberalo jedine že som poskakovala na fitlopte a ju som mala na rukách vtedy koliky prespala alebo aspoň nepreplakala. Skúšali sme skoro všetky kvapky, nosenie atd a nič nepomáhalo iba tá fitlopta. V 3m prestali samé od seba

miirkka1
14. okt 2018

@barunka.k presne ta fitlopta co pise aj dominika sme pouzivali aj my ...to jej vzdy pomohlo....poskakovali sme s muzom ako sprosti ale naozaj pomohlo..neplakala...

miirkka1
14. okt 2018

A myslim ze na mlieko alergicka nebude kedze v noci ti spinka...ved pred spanim tiet davas mliecko

barunka.k
autor
17. okt 2018

@miirkka1 davam...teraz od soboty ale nespí dobre ani v noci... druhý týždeň mame bebu....ale cez deň keď mi zaspi alebo večer tak spi kľudne aj 4 hodiny

miirkka1
17. okt 2018

@barunka.k to su proste tie koliky. To by ju bolelo brusko hned....zelam vela sil...viem cim prezivas. .tesis sa na babo a teraz sa divas ako sa trapi....a nemas ako pomoct.. ono to prejde...

marissenka
17. okt 2018

Ono sa tie koliku ukážu tak po mesiaci od narodenia..my sme si tiež užili..prejde to,ale je to o hubu to obdobie...my sme cvičili,nahrievali,mastili s kremíkmi,papali na pauzicky,grgali 30x,po papani nosili trochu dlhšie zvislé,feniklovy caj...aj sab simplex aj espumisan odskusali.a treba aj polohovat,chvíľu na brušku na boku...

barunka.k
autor
19. okt 2018

@marissenka no veru posledné dva týždne bolo riadny “zahul” ale začína sa mi zdať trosku zlepšenie ( klop klop klop)...možno je to aj tým že mame 8 týždeň

barunka.k
autor
19. okt 2018

@miirkka1 ďakujem mockrat...veď toto....ale asi to tak má byt a musíme vydržať